Fontignac Magnetický držák
699 Kč 249 Kč

Magnetická lišta na nože od značky Fontignac umožní přehledné uspořádání nožů. Bez rizika pořezání při hledání toho pravého nože.

Fontignac Dětský příborový set
499 Kč 159 Kč 53,00 Kč/ks

Dětský příborový set od značky Fontignac s vyraženými zvířátky na rukojeti je uzpůsoben malým dětským ručkám, které se učí kultivovanému stolování. Nůž se zaoblenými rohy předchází zranění.

Fontignac Sada jídelního příboru
999 Kč 189 Kč 47,25 Kč/ks

Luxusní příborový set od značky Fontignac obsahuje lžíci, vidličku, nůž a kávovou lžičku pro každodenní využití a zážitek z jídla. Baleno v dárkové krabičce.

Fontignac Bambusový držák na nože
1 099 Kč 209 Kč

Bambusový blok na nože od značky Fontignac umožní přehledné uspořádání nožů. Bez rizika pořezání při hledání toho pravého nože.

Fontignac Sada příborů na špagety
1 599 Kč 219 Kč 31,29 Kč/ks

Set příborů na špagety od značky Fontignac obsahuje vidličky a lžíce uzpůsobené těmto dlouhým těstovinám a kleště na jejich snadné nabírání. Příbory jsou zhotoveny z oceli v potravinářské kvalitě. Baleno v dárkové krabičce.

Fontignac Sada příborů na dort
1 499 Kč 219 Kč 31,29 Kč/ks

Set příborů na dort od značky Fontignac obsahuje vidličky uzpůsobené k pochutnání si na dezertu a lopatku pro snadné servírování klínku dortu. Příbory jsou zhotoveny z oceli v potravinářské kvalitě. Baleno v dárkové krabičce.

Fontignac Sada příborů na sýry
1 099 Kč 219 Kč 73,00 Kč/ks

Set příborů na sýry od značky Fontignac obsahuje nože určené na krájení sýrů pro ochutnávky nebo sýrová prkénka. Příbory jsou zhotoveny z oceli v potravinářské kvalitě. Baleno v dárkové krabičce.