Moracell Big Soft Plus 24 Toaletní papír, 2 vrstvy - 24 kusů
138 Kč

Toaletní papír Big Soft Plus 24 - 2 vrstvý, 160 útržků a s praktickým úchytem. Je nezbytnou výbavou každé toalety. Pokud drobnosti ovlivňují důležité věci, věřte, že toaletní papír ovlivní opravdu hodně. Bez toaletního papíru na toaletě ztratíte i pracně budovaný dojem z luxusního interiéru.

Moracell Big Soft Toaletní papír Cashmere, 4 vrstvy - 8 kusů
117 Kč

Toaletní papír Big Soft Cashmere, 4 vrstvy – jedná se o luxusní řadu papírové hygieny pod názvem „Cashmere“. Tato řada zahrnuje toaletní papír Big Soft Cashmere, 8 rolí, 4 vrstvy a 150 útržků. Papír je charakteristický svým maxi útržkem o rozměru 107 × 138 mm, a výjimečnou jemností Soft&Silk.

Moracell Big Soft Toaletní papír Luna 3 vrstvy - 16 kusů
117 Kč

Toaletní papír Big Soft Luna – neparfémovaný, 3 vrstvý a celkem 160 útržků. Je nezbytnou výbavou každé toalety. Pokud drobnosti ovlivňují důležité věci, věřte, že toaletní papír ovlivní opravdu hodně. Bez toaletního papíru na toaletě ztratíte i pracně budovaný dojem z luxusního interiéru.

Moracell Big Soft Red Toaletní papír 3 vrstv 8 + 2 ks
72 Kč

Big Soft Red Toaletní papír – je velmi jemný a neparfémovaný 3 vrstvý toaletní papír. Je nezbytnou výbavou každé toalety. Pokud drobnosti ovlivňují důležité věci, věřte, že toaletní papír ovlivní opravdu hodně. Bez toaletního papíru na toaletě ztratíte i pracně budovaný dojem z luxusního interiéru…

Moracell Big Soft Toaletní papír, 2 vrstvy 8 + 2 ks s vůní broskve
70 Kč

Toaletní papír Big Soft, broskev - je parfémovaný s příjemnou vůní broskve a s praktickým madlem, 2 vrstvý a celkem 200 útržků. Je nezbytnou výbavou každé toalety. Pokud drobnosti ovlivňují důležité věci, věřte, že toaletní papír ovlivní opravdu hodně.

Moracell Big Soft Toaletní papír, 2 vrstvy 8 + 2 ks s vůní kokosu
68 Kč

Toaletní papír Big Soft, kokos - je parfémovaný s příjemnou vůní kokosu a s praktickým madlem, 2 vrstvý a celkem 200 útržků. Je nezbytnou výbavou každé toalety. Pokud drobnosti ovlivňují důležité věci, věřte, že toaletní papír ovlivní opravdu hodně.

Moracell Big Soft Toaletní papír Zima 3 vrstvy - 8 kusů
65 Kč

Toaletní papír Big Soft Zima – s krásným barevným potiskem, neparfémovaný, 3 vrstvý a celkem 160 útržků. Je nezbytnou výbavou každé toalety. Pokud drobnosti ovlivňují důležité věci, věřte, že toaletní papír ovlivní opravdu hodně.

Moracell Big Soft Softy Toaletní papír, 2 vrstvy - 6 +2 ks
55 Kč

Big Soft Softy Toaletní papír, 2 vrstvy - 2 vrstvý a celkem 200 útržků. Je nezbytnou výbavou každé toalety. Pokud drobnosti ovlivňují důležité věci, věřte, že toaletní papír ovlivní opravdu hodně. Bez toaletního papíru na toaletě ztratíte i pracně budovaný dojem z luxusního interiéru.

Moracell Big Soft Plus 8 Toaletní papír, 2 vrstvy - 8 kusů
51 Kč

Toaletní papír Big Soft Plus 8 - 2 vrstvý a celkem 160 útržků. Je nezbytnou výbavou každé toalety. Pokud drobnosti ovlivňují důležité věci, věřte, že toaletní papír ovlivní opravdu hodně. Bez toaletního papíru na toaletě ztratíte i pracně budovaný dojem z luxusního interiéru.

Moracell Big Soft Classic Kuchyňské papírové utěrky 2 vr., 4 ks v balení
42 Kč

Big Soft Classic Kuchyňské papírové utěrky - velmi savé měkké a pevné, 100 % celulóza. Udržování hygieny je důležité i pro menší zařízení, kde není spotřeba utěrek až tak velká. Takovými místy jsou například kavárny, bary, kuchyně, kadeřnictví, kosmetická studia a podobně.

Moracell Big Soft Papírové kosmetické kapesníčky v krabičcce 200 ks, 2 vrstvy
41 Kč

Big Soft Papírové kosmetické kapesníčky v krabičcce 200 ks – kosmetické 2 vrstvé ubrousky  v krabičce jsou vhodné pro každého, kdo chce chránit svůj nos před podřením. Kosmetické kapesníky jsou velmi jemné, a pro jejich pohodlené používání je v horní části umístěné vytahovací okénko.

Moracell Vlhčené ubrousky Baby Soft 72 ks
39 Kč

Vlhčené ubrousky Baby Soft -  jsou určené dětem pro  intimní hygienu pomáhají zklidňovat a předcházet podráždění kůže. Balení obsahuje 72 ks.

Moracell Big Soft Kids Toaletní papír, 3 vrstvy - 4 ks
37 Kč

Big Soft Kids Toaletní papír - třívrstvý toaletní papír Kids s dětským motivem zaručuje pohodlí a jemnost tolik potřebnou pro citlivou dětskou pokožku Toaletní papíry jsou vyrobeny ze 100% celulózy, což značí jen tu nejlepší kvalitu. Balení obsahuje 4 kusů.

Moracell Big Soft papírové kosmetické kapesníčky v krabičcce 170 ks, 2 vrstvy
32 Kč

Big Soft papírové kosmetické kapesníčky v krabičcce 170 ks – kosmetické 2 vrstvé ubrousky  v krabičce jsou vhodné pro každého, kdo chce chránit svůj nos před podřením. Kosmetické kapesníky jsou velmi jemné, a pro jejich pohodlené používání je v horní části umístěné vytahovací okénko.

Moracell Big Soft Violet Toaletní papír, 2 vrstvy 4 ks
30 Kč

Toaletní papír Big Soft Violet- s motivem  rostlin v krásné fialové barvě, 2 vrstvý a má celkem 200 útržků. Je nezbytnou výbavou každé toalety. Pokud drobnosti ovlivňují důležité věci, věřte, že toaletní papír ovlivní opravdu hodně.

Moracell Big Soft Gigant Kuchyňské papírové utěrky 2 vr., 2 ks v balení
29 Kč

Big Soft Gigant Kuchyňské papírové utěrky - velmi velký návin, savé měkké a pevné, 100 % celulóza. Udržování hygieny je důležité i pro menší zařízení, kde není spotřeba utěrek až tak velká. Takovými místy jsou například kavárny, bary, kuchyně, kadeřnictví, kosmetická studia a podobně.

Moracell Big Soft Kostka papírové kosmetické kapesníčky 60 ks, 3 vr., 100% celulóza
26 Kč

Big Soft box kosmetické ubrousky  75 ks – jemné kosmetické kapesníčky 3 vrstvé v praktické papírové krabičce, po použití jednoho je další připraven k okamžitému použití.Vhodné na domácí použití, ale především do hotelů, penziónů, zdravotnických zařízení, wellness,kosmetických studií jako doplňujíc…

Moracell Pamela Premium slip vložky 20 ks
25 Kč

Pamela Premium slip vložky 20 ks -supertenké slipové vložky premium s novým extra jemným povrchem Soft Dry pro maximální jemnost dotyku s pokožkou. Slipové vložky jsou prodyšné čímž Vám zajistí vysoký standard pohodlí.

Moracell Big Soft Zima papírové kosmetické kapesníčky 2vr., 75 ks, 100% celulóza
24 Kč

Big Soft Zima papírové kosmetické kapesníčky  75 ks – kosmetické 2 vrstvé ubrousky  v krabičce jsou vhodné pro každého, kdo chce chránit svůj nos před podřením. Kosmetické kapesníky jsou velmi jemné, a pro jejich pohodlené používání je v horní části umístěné vytahovací okénko.

Moracell Pamela Premium ultra Wings vložky 9 ks
22 Kč

Pamela Premium ultra Wings vložky 9 ks -ultratenké vložky řady Premium mají nový extra jemným povrch Soft Dry pro maximální jemnost dotyku s pokožkou. Ultratenké hygienické vložky s fixačními křidélky jsou maximálně prodyšné čímž Vám zajistí vysoký standard pohodlí.

Moracell Big Soft Classic Kuchyňské papírové utěrky 2 vr., 2 ks v balení
21 Kč

Big Soft Classic Kuchyňské papírové utěrky - velmi savé měkké a pevné, 100 % celulóza. Udržování hygieny je důležité i pro menší zařízení, kde není spotřeba utěrek až tak velká. Takovými místy jsou například kavárny, bary, kuchyně, kadeřnictví, kosmetická studia a podobně.

Moracell Pamela Slip slipové vložky 20 ks
18 Kč

Pamela Slip vložky 20 ks – tenké slipové vložky s novým mimořádně jemným povrchem Satin Soft.Jejich nové vysokoabsorbčné jádro zajišťuje během Vašich dnů maximální komfort s pocitem sucha a jistoty a tím chrání Vaši prádlo při každodenním nošení.