10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Autour du parfum

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Autour du parfum Parfém Petit Coeur - tuhý rýžový prášek Autour du parfum Parfém - Sada 4 jantarových vonných tajemných srdcí
Autour du parfum Parfém Petit Coeur - tuhý rýžový prášek

Ažurová stříbřitá mosaz, zdobená krásnou saténovou stuhou, převrací srdce: ano, je to skutečně srdíčko tuhého parfému Around Perfume. Uhnízděný v srdci svého srdce ve tvaru tuhého parfému. Rozptyluje po dlouhou dobu všechny své vůně.

můžete mít 1.7. - 4.7.

Autour du parfum Parfém - Sada 4 jantarových vonných tajemných srdcí Autour du parfum Parfém - Sada 4 jantarových vonných tajemných srdcí
Autour du parfum Parfém - Sada 4 jantarových vonných tajemných srdcí

Jantarový tajemný parfém. V Autour du parfum se láska k parfémům dělí na 4! Se 4 srdíčky v krabičce s tuhých parfémů si můžete být jisti, že vůně znásobíte tam, kam se rozhodnete je jemně umístit, sem, tam, sem nebo tam!

Na objednání

Autour du parfum Náplň 10 srdíček tuhého parfému (rýžový prášek) Autour du parfum Parfém - Sada 4 jantarových vonných tajemných srdcí
Autour du parfum Náplň 10 srdíček tuhého parfému (rýžový prášek)

Parfém z rýžového prášku. Náplň 10 tuhých parfémových srdíček. Tato tuhá parfémová srdíčka se vloží do nádobky hořáku na parfémy, zkapalní a uvolní svou vůni. Tuhnou při pokojové teplotě, zachovávají si svou vůni a lze je použít několikrát.

můžete mít 2.7. - 8.7.

Autour du parfum Renesanční pevná parfémová koule Amber Mystery Autour du parfum Renesanční pevná parfémová koule Amber Mystery
Autour du parfum Renesanční pevná parfémová koule Amber Mystery

Stejně jako kadidelnice je renesanční pevná koule parfému Autour du Parfum skutečnou výzvou k rafinovanosti. Zavěšená na elegantní saténové stuze provoní vše, čeho se dotkne, díky rozptylu tuhé vůně z řady Autour du Parfum prostřednictvím elegantního ažurového vzoru ze stříbrné mosazi.

můžete mít 2.7. - 8.7.

Autour du parfum Parfém Japonsko - madle s vůní pačuli Autour du parfum Renesanční pevná parfémová koule Amber Mystery
Autour du parfum Parfém Japonsko - madle s vůní pačuli

Parfém Around Chaplain je originální vonný předmět s jemnými tóny. V látce sledující dekorativní trendy, ozdobené mosazným ornamentem, si kaplan rychle najde své místo v domácnosti. Dodáváno s dárkovým sáčkem.

můžete mít 2.7. - 8.7.

Autour du parfum, ručně vyráběné produkty v dílně nedaleko Paříže, vytváří harmonickou a přívětivou atmosféru, abyste se doma cítili dobře. Parfémovaná kolekce předmětů do domácnosti a šperků Around Perfume, se vyvíjí s ročními obdobími a atmosférou. Vše je vymyšleno a navrženo do nejmenšího detailu, ručně, kolem tří specifických parfémových technik: parfém na bázi tuhého vosku, parfém na bázi vulkanických kamenů, parfém na bázi alkoholu.