Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
AVOVA Ochrana sedadla 3v1 Grey a Black AVOVA Ochrana sedadla 3v1 Grey a Black
AVOVA Ochrana sedadla 3v1 Grey a Black

Super chytrý chránič potahu sedadla Avova 3v1, který má navíc po ruce praktický úložný prostor, takže k důležitým věcem mají přístup děti i rodiče. Chránič sedadla lze použít jak pro autosedačky orientované proti směru jízdy, tak i pro autosedačky orientované po směru jízdy, kdy chrání zadní stranu předního sedadla a sedák u zadního sedadla.

můžete mít DNES

Od MALL
AVOVA Autosedačka Sora-Fix 2023 AVOVA Ochrana sedadla 3v1 Grey a Black
AVOVA Autosedačka Sora-Fix 2023

Německá autosedačka Avova SORA-FIX je schválena pro děti s výškou 100–150 cm, přibližně od 3 do 12 let. Lze ji instalovat po směru jízdy k ISOFIXu vozidla.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
AVOVA Swan-fix AVOVA Ochrana sedadla 3v1 Grey a Black
AVOVA Swan-fix

Dětská autosedačka Swan-fix značky AVOVA je určená pro děti od narození do 25 kg. Otočný systém vám umožní snadné usazení dítěte do autosedačky. Integrovaná boční ochrana spolu s ukotvením pomocí ISOFIXU dodává vysokou úroveň bezpečnosti pro vaše dítě. 

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
AVOVA Sportovní kočárek City Rang AVOVA Autosedačka Sperber-fix 61 2022 Koala Grey
AVOVA Sportovní kočárek City Rang

Prémiový kočárek od značky Avova do každého terénu. Má super snadné automatické skládání a rozkládání, které zaručuje pohodlí, jaké jste na kočárku ještě neviděli. Tento kompaktní terénní kočárek disponuje velkými kolečky z odolné gumy. Jeho stříška má ochranou proti slunci UFP 50+.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
AVOVA Swan-fix I-SIZE 2024 AVOVA Autosedačka Sperber-fix 61 2022 Koala Grey
AVOVA Swan-fix I-SIZE 2024

Dětská autosedačka Swan-fix I-SIZE 2024 značky AVOVA je určená pro děti od narození do 25 kg. Možnosti otáčení o 360 stupňů, systém ISOFIX, inteligentní ventilační systém v zadní části, kvalitní bezpečnostní prvky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
AVOVA Autosedačka Sperber-fix 61 2022 Koala Grey AVOVA Autosedačka Sperber-fix 61 2022 Koala Grey
AVOVA Autosedačka Sperber-fix 61 2022 Koala Grey

Otočná autosedačka Avova SPERBER-FIX 61 má vše, co od bezpečné, prémiové dětské autosedačky s ISOFIXem očekáváte. Je vhodná od 61 do 105 cm, tedy pro miminka a malé děti. Díky rotaci o 360 stupňů lze sedačku bez námahy otočit do všech poloh vpřed, vzad a na požadovanou stranu.

můžete mít 30.4.

Od MALL