10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Baby Brezza Food Maker Deluxe – parní vařič a mixér Baby Brezza Formula Pro Advanced - přístroj pro přípravu kojeneckého mléka
Baby Brezza Food Maker Deluxe – parní vařič a mixér

V jedné misce můžete připravit až 3 šálky domácí dětské výživy. Dělá domácí dětskou výživu již za 10 minut. Obsahuje 3 sáčky pro opakované použití a plnící nálevky pro podávání a skladování dětské výživy. Nádrž je plně přístupná pro snadné čištění. Miska a nůž jsou vhodné do myčky na nádobí.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Baby Brezza Instant Formula Warmer – ohřívač vody Baby Brezza Formula Pro Advanced - přístroj pro přípravu kojeneckého mléka
Baby Brezza Instant Formula Warmer – ohřívač vody

BabyBrezza Instant Warmer je revoluční způsob, jak okamžitě připravit teplou kojeneckou láhev v 1 jednoduchém kroku. Okamžitý ohřívač vydává teplou vodu na požádání a udržuje požadovanou teplotu vody celý den a noc – takže je vždy připraven, když ji potřebujete.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Baby Brezza Formula Pro Advanced - přístroj pro přípravu kojeneckého mléka Baby Brezza Formula Pro Advanced - přístroj pro přípravu kojeneckého mléka
Baby Brezza Formula Pro Advanced - přístroj pro přípravu kojeneckého mléka

Vždy dávkuje specifický poměr receptury a vody přímo pro vaši značku/typ receptury. Funguje se všemi typy a tvary lahví do výšky 16 cm. Snadno se čistí, všechny odnímatelné části jsou vhodné do myčky na nádobí. Jednoduché nastavení a použití se všemi digitálními ovládacími prvky.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Baby Brezza Safe+Smart – ohřívač lahví Baby Brezza Safe+Smart – ohřívač lahví
Baby Brezza Safe+Smart – ohřívač lahví

Jednoduché rozmrazování: Bezpečné rozmrazování zmraženého mateřského mléka v sáčcích. Snadno použitelný ovládací panel umožňuje nastavení ohřívače, ať už do něj vložíte studené mléko nebo mléko pokojové teploty.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Baby Brezza vám ušetří čas při krmení a péči o vaše dítě. Ve skutečnosti vám ušetří asi 10 hodin měsíčně. Během několika vteřin ohřeje láhev.