10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Baby Monsters

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
Baby Monsters ALASKA BLACK 2022 Marfil Baby Monsters Universální adapter Maxi-Cosi, BM6003 - zánovní
Baby Monsters ALASKA BLACK 2022 Marfil

Kočárek Alaska Black značky Baby Monsters je vhodný pro děti od narození do 22 kg. Kočárek se rychle a snadno složí jednou rukou a díky auto-zamykací pojistce ušetří rodičům spoustu času. 5bodový bezpečnostní pás a ochranný snímatelný oblouk přispějí k vyšší bezpečnosti.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Zánovní
Baby Monsters Universální adapter Maxi-Cosi, BM6003 - zánovní Baby Monsters Universální adapter Maxi-Cosi, BM6003 - zánovní
Baby Monsters Universální adapter Maxi-Cosi, BM6003 - zánovní

Baby Monsters Universální Adaptér Maxi-Cosi pro připevnění autosedačky ke kočárkům Baby Monsters Compact, Easy Twin, Fresh.

můžete mít DNES

Od MALL

Značka Baby Monsters přichází ze Španělska a její vlajkovou lodí jsou kočáry v moderním a inovativním designu a top kvalitě. Projekt Baby Monsters se zrodil před 8 lety. Cílem je vyrábět produkty, které jsou pohodlné jak pro děti, tak pro rodiče, kteří chtějí pro svou ratolest pohodlí a bezpečí. Kvalita, design a univerzálnost produktů jsou velmi důležité. Proto se klade důraz na to, aby výrobky byly snadno použitelné, splňovaly všechny potřeby a zároveň dobře vypadaly. Průběžně se sledují trendy v oblasti nových barev a potahů pro rozšíření portfolia, aby maminky měly na výběr z široké škály barev a mohly často měnit potahy na svém kočárku.