BABY TIGER feeding high chair Tini
1 699 Kč

DÁREK k nákupu: Elektronické předplatné časopisu Maminka na půl roku zdarma pro všechny členy klubu Pro děti, více informací naleznete ZDE

Dětská nastavitelná minimalistická židlička 2v1 od značky Baby Tiger ve skandinávském stylu vydrží vašemu dítěti několik let. Je bezpečná, praktická a snadno se čistí. Stylová židlička zaujme pohodlným sedadlem s prošívanou vložkou z umělé kůže a bezpečnostním postrojem.

BABY TIGER feeding high chair KIKI
1 761 Kč

Dětská funkční židlička od značky Baby Tiger vydrží vašemu dítěti několik let. Je bezpečná, praktická a snadno se čistí. Výšku sedadla a opěradla můžete upravovat podle výšky a potřeb dítěte. Snadná manipulace a propracovaný systém zajistí pohodlí celé rodině.

BABY TIGER MALI
1 799 Kč

Novinka

Dětská autosedačka MALI značky Baby Tiger je vhodná pro děti od 9 do 36 kg. Ukotvení pomocí tříbodového bezpečnostního pásu vozidla vám umožní autosedačku upevnit ve všech vozidlech. Zesílené bočnice zajistí větší ochranu v případě bočního nárazu.

BABY TIGER tříkolka FLY-32%

BABY TIGER tříkolka FLY

Hodnocení: 4,4
2 590 Kč 1 749 Kč

Akce

Tříkolka, která roste spolu s dítětem je skvělá volba, jak mohou děti objevovat svět. Ve věku batolete může tlačit pomocí tyče tříkolku rodič. A když dítě povyroste dokáže na ní jezdit samo. Sedadlo se dá snadno otočit a tříkolka tam může nahradit kočárek. Tříkolka nabízí spoustu nastavení a možných úprav, jako třeba odnímatelnou vodící tyč, odnímatelnou a nastavitelnou stříšku a další.

BABY TIGER TROPICANA
759 Kč

Novinka

Parádní lehátko TROPICANA značky Baby Tiger zaujme svým barevným a veselým designem. Lehátko je vhodné od narození do 9 kg. Součástí je hrazdička s hračkami pro zabavení a rozvoj dětí. Lehátko disponuje vibracemi a melodií pro relaxaci a odpočinek vašich dětí.

BABY TIGER TROPICANA
1 099 Kč

Novinka

Dětská hrací deka TROPICANA značky Baby Tiger v krásném a barevném tropickém designu je vhodná pro děti od narození. Hrací deka má hned 2 využití a to jako podložku na batolení a hraní a nebo suchý bazén či ohrádku, kde si může vaše dítě hrát a objevovat věci okolo sebe.