Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
BabyArt rámeček Shelve House BabyArt rámeček Magic Box Round Black & White
BabyArt rámeček Shelve House

Dřevěný rámeček s prostorem na fotografii a otisk ručičky nebo nožičky dítěte. BabyArt rámeček Shelve House je krásná dekorace, která pomůže uchovat vzpomínky. Jednoduché použití dle přiloženého návodu. Výrobek je dermatologicky testován a je pro vaše dítě 100% zdravotně nezávadný.

můžete mít DNES

Od MALL
BabyArt rámeček Magic Box Round Black & White BabyArt rámeček Magic Box Round Black & White
BabyArt rámeček Magic Box Round Black & White

Rámeček s víkem a stojánkem nabízí prostor pro otisk ručičky nebo nožičky dítěte. BabyArt rámeček Magic Box Round Black & White nabízí jednoduché a rychlé použití bez nepořádku. Balení obsahuje vše potřebné. Výrobek je dermatologicky testován a je pro vaše dítě 100% zdravotně nezávadný.

můžete mít DNES

Od MALL
BabyArt rámeček Square Frame Wooden BabyArt rámeček Magic Box Round Black & White
BabyArt rámeček Square Frame Wooden

Dřevěný rámeček nabízí oddělený prostor pro fotografii a otisk ručičky nebo nožičky dítěte. BabyArt rámeček Square Frame Wooden nabízí jednoduché a rychlé použití bez nepořádku. Balení obsahuje vše potřebné. Výrobek je dermatologicky testován a je pro vaše dítě 100% zdravotně nezávadný.

můžete mít DNES

Od MALL
BabyArt rámeček Family Prints Wooden BabyArt BABY ART Světýlko hvězdička Wall Light with imprint
BabyArt rámeček Family Prints Wooden

Dřevěný stojánek nabízí čtyři průhledné panely pro barevný otisk rukou celé vaší rodiny. BabyArt rámeček Family Prints Wooden nabízí jednoduché a rychlé použití bez nepořádku. Balení obsahuje vše potřebné. Výrobek je dermatologicky testován a je pro vaše dítě 100% zdravotně nezávadný.

můžete mít DNES

Od MALL
BabyArt BABY ART Světelný box Light Box with imprint BabyArt BABY ART Světýlko hvězdička Wall Light with imprint
BabyArt BABY ART Světelný box Light Box with imprint

Designový rámeček pro otisk ručiček celé vaší rodiny! Průhledný rámeček na 4 otisky, s jejich pomocí si můžete vytvořit 3D efekt. Originální a krásná dekorace do vašeho bytu. Vhodný jako dárek, který jistě potěší. Balení obsahuje: 4 barvy pro otisk. Rámeček + stojánek. 100% zdravotně nezávadné.

můžete mít 25.4. - 26.4.

BabyArt BABY ART Světýlko hvězdička Wall Light with imprint BabyArt BABY ART Světýlko hvězdička Wall Light with imprint
BabyArt BABY ART Světýlko hvězdička Wall Light with imprint

Vánoční ozdoba na stromeček s potřebami pro otisk ručičky vašeho dítěte. Vytvořte si zcela originální a nezapomenutelnou ozdobu, která Vám bude připomínat první Vánoce s miminkem. Vlastnosti: Dermatologicky testováno. Rychlé a jednoduché použití. Vhodné pro děti od narození do 3 let.

můžete mít 25.4. - 26.4.

BabyArt Rámeček My Baby Touch Double Stormy BabyArt Rámeček My Baby Touch Double Stormy
BabyArt Rámeček My Baby Touch Double Stormy

Baby Art Rámeček My Baby Touch Double je troj-rámeček na 1 fotografii a 2 otisky (ručičky a nožičky) Vašeho malého děťátka. Krásná vzpomínka, dekorace, i pěkný tip na dárek pro Vaše blízké. Zdravotně nezávadné.

můžete mít DNES

Od MALL