10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
BabyDam Přepážka do vany BabyDam ORBITAL 360 ° - sedátko do vany
BabyDam Přepážka do vany

Přepážka do vany od značky BabyDAM z pružnému materiálu, který se přizpůsobí šířce vany, změní běžnou vanu v dětskou vaničku a ušetří až 52 litrů vody při každém koupání. V porovnání s běžnou vaničkou nezabereme moc místa a hodí se i na cestování.

můžete mít 15.4.

Od MALL
BabyDam CozyToze - osuška s kapucí BabyDam ORBITAL 360 ° - sedátko do vany
BabyDam CozyToze - osuška s kapucí

Super měkká antibakteriální a hypoalergenní osuška BabyDam CozyToze s kapucí je vyrobena ze 100% bambusu. Poskytuje maximální pohodlí a absorbuje až čtyřikrát více vody než běžné bavlněné ručníky. Hodí se pro jemnou dětskou pokožku.

můžete mít DNES

Od MALL
BabyDam ORBITAL 360 ° - sedátko do vany BabyDam ORBITAL 360 ° - sedátko do vany
BabyDam ORBITAL 360 ° - sedátko do vany

Ergonomické sedátko do vany BabyDam ORBITAL 360° se 4 silnými přísavkami pro bezpečnost a odnímatelnou loketní opěrkou pro snadný přístup poskytuje oporu a stabilitu při koupeli. Vhodné pro kojence přibližně od 5 měsíců.

můžete mít DNES

Od MALL
BabyDam Přepážka do vany, šedá BabyDam BabyDAM - náhradní zátka
BabyDam Přepážka do vany, šedá

BabyDAM přepážka do vany – šedá vytvoří z každé vany dětskou vaničku. Materiál je pružný, takže se přizpůsobí jakékoliv šířce vany. S touto přepážkou ušetříte až 50 litrů vody za jedno koupání.

můžete mít 15.4.

Od MALL
BabyDam BabyDAM - náhradní zátka BabyDam BabyDAM - náhradní zátka
BabyDam BabyDAM - náhradní zátka

náhradní zátka k přepážce BABYDAM

můžete mít 17.4. - 18.4.

Anglická společnost Perry Innovation Limited hrdě uvádí na trh značku BabyDAM. Po zkušenostech s koupáním vlastních dětí, hledal John řešení, jak moci při jejich koupání ušetřit vodu, energie, čas a místo. Vanička je pro dítě za chvíli malá a vana zase velká. Zábranu BabyDam můžete umístit do vany dle potřeby Vás a Vašich dětí. Zrodil se nápad přepážky do běžné vany, kterou do ní jednoduše vložíte a změnit ji ve vanu dětskou. BabyDAM slaví úspěch po celém světě.