10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Bam Bam Bambusový talíř Lev Bam Bam Bambusový talíř Lev
Bam Bam Bambusový talíř Lev

Bambusový talířek od značky Bam Bam zaujme děti svým roztomilým provedením ve tvaru lvíčka. Talíř je vyroben z vysoce kvalitního a ekologického bambusového materiálu, díky kterému je nejen šetrný k životnímu prostředí, ale i biologicky rozložitelný.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Bam Bam Sada housenek 2 ks Bam Bam Bambusový talíř Lev
Bam Bam Sada housenek 2 ks

Duo housenek jsou vzdělávací hračky určené pro děti od 6 měsíců. Hračky v intenzivních barvách, vyrobené z odolného a vysoce kvalitního plastu ve formě pásů namontovaných na kolečkách, povzbuzují batole k fyzické aktivitě pohybem nebo kutálením.

můžete mít 11.12. - 13.12.

Bam Bam Piano tukan Bam Bam Bambusový talíř Lev
Bam Bam Piano tukan

Tukan Piano nabízí nespočet možností, jak skládat a aranžovat vlastní melodické linky pro dítě. 8 barevných tlačítek umožňuje vašemu batoleti vybrat si melodii nebo písničku, která nejlépe vyhovuje jeho hudebnímu vkusu.

můžete mít 11.12. - 13.12.

Bam Bam Zábavná koule Bam Bam Senzorické kousátko
Bam Bam Zábavná koule

• Jedná se o hračku firmy Bam Bam, jejichž výrobky se vyznačují vysokou kvalitou, bezpečností pro Vaše děti a barevností • Stimuluje rozvoj sluchu, hmatu a také zraku • Blikající a plíživě legrační míč učí dítě se plazit • Doporučený věk: 6m+

můžete mít 11.12. - 13.12.

Bam Bam Senzorické kousátko Bam Bam Senzorické kousátko
Bam Bam Senzorické kousátko

Senzorické kousátko je ideální hračka pro kousání. Barevné a měkké vložky různých tvarů s překrývajícími se kruhy jsou ideální pro manévrování, pohyb a kousání a přinášejí úlevu bolavým dásním dítěte. Různé barvy stimulují vnímání a zrak zraku dítěte.

můžete mít 11.12. - 13.12.

Bam Bam Veselá věž tygřík Bam Bam Senzorické kousátko
Bam Bam Veselá věž tygřík

Sada kreativních prvků je určena dětem od 6 měsíců. Sedm prvků v intenzivních barvách, označených čísly 1–7, umožňuje dětem kombinovat je mnoha způsoby, včetně stavby barevné věže s prvkem postavou lva.

můžete mít 11.12. - 13.12.

Bam Bam Gumová hudební kulička Bam Bam Gumová kulička s chrastítkem
Bam Bam Gumová hudební kulička

Hudební gumová koule je vzdělávací hračka, která poskytuje dítěti skvělou zábavu a zároveň poskytuje celou řadu podnětů umožňujících jeho harmonický rozvoj.

můžete mít 11.12. - 13.12.

Bam Bam Gumová kulička s chrastítkem Bam Bam Gumová kulička s chrastítkem
Bam Bam Gumová kulička s chrastítkem

Měkký, gumový míč Bam Bam je výborná hračka, která rozvíjí manuální zručnost u dětí již od 6 měsíců. Díky rozmanitosti textur, barev a povrchů ovlivňuje vývoj mnoha smyslů, včetně hmatu, sluchu a zraku.

můžete mít 11.12. - 13.12.

Bam Bam Hrající sovička Bam Bam Gumová kulička s chrastítkem
Bam Bam Hrající sovička

Jedinečné chrastítko s 12 melodií a možností nahrát vlastní skladby. Krátké stisknutí břicha sovy spustí jednu z 12 ukolébavek a dvojité stisknutí vám umožní nahrávat vlastní zvuky. Pokud podržíte bílé tlačítko déle než 5 sekund, můžete záznam smazat. Sov

můžete mít 11.12. - 13.12.

Bam Bam Hrošík hračka do vody Bam Bam Kelímky na ukládání 8 ks
Bam Bam Hrošík hračka do vody

Hračka potěší vaše dítě během večerního rituálu koupání. Barevný květ na břiše stříká vodu, poskytuje dítěti spoustu zábavy a radosti. Během hry má dítě příležitost rozvíjet malé a velké motorické dovednosti. Dalším atributem jsou vizuální efekty přetékajících vodních toků.

můžete mít 11.12. - 13.12.

Bam Bam Kelímky hračka do vody Bam Bam Kelímky na ukládání 8 ks
Bam Bam Kelímky hračka do vody

Sada 4 ks kelímků Bam Bam pro děti od 6 měsíců. Perfektní hračka pro koupání a hraní na pláži nebo na pískovišti. Každý kelímek má na dně držadlo a otvory, kterými voda přetéká, a tvarovaný tvar umožňuje vkládat jedno do druhého.

můžete mít 11.12. - 13.12.

Bam Bam Kelímky na ukládání 8 ks Bam Bam Kelímky na ukládání 8 ks
Bam Bam Kelímky na ukládání 8 ks

Barevné kelímky v krásných barvách – vzdělávací hračka od 6 měsíců věku. Se zajímavým, efektivním tvarem v jasných barvách vzbudí zájem dítěte a povzbudí ho, aby se poprvé učilo hrou. Košíčky jsou velké, snadno uchopitelné a uspořádané

můžete mít 11.12. - 13.12.

Bam Bam Kelímky na ukládání zvířátka Bam Bam Kelímky na ukládání zvířátka
Bam Bam Kelímky na ukládání zvířátka

Barevné hrníčky jsou edukační hračka od 6 měsíců. Živými barvami a podobou milého mazlíčka vzbuzují zájem dítěte a povzbuzují ho k prvnímu učení hrou. Hrníčky jsou velké, snadno se uchopují, třepou a aranžují, což ovlivňuje rozvoj manuálních a motorických dovedností.

můžete mít 11.12. - 13.12.

Bam Bam Lvíček na kolečkách Bam Bam Kelímky na ukládání zvířátka
Bam Bam Lvíček na kolečkách

Vzdělávací hračka určená pro aktivní průzkumníky od 18 měsíců. Pěkný lev se pohybuje tažením za provázek a zároveň podporuje motorický a fyzický rozvoj dítěte, rozvíjí smysl pro rovnováhu a koordinaci.

můžete mít 11.12. - 13.12.

Bam Bam Měkké chrastítko brouček Bam Bam Kelímky na ukládání zvířátka
Bam Bam Měkké chrastítko brouček

Měkké gumové chrastítko chobotnice povzbudí vaše batole k energické hře. Třepání hračkou vydává charakteristické zvuky doprovázející odrážení míče na vnitřní straně hračky. Stisknutím, třesením nebo rolováním chrastítka si dítě rozvíjí motorické a manuální dovednosti.

můžete mít 11.12. - 13.12.

Bam Bam Měkké chrastítko kravička Bam Bam Měkké chrastítko kravička
Bam Bam Měkké chrastítko kravička

Měkké gumové chrastítko poskytne vašemu malému vynikající zábavu a povzbudí ho k aktivitě. Zatřesením hračkou se uvolní charakteristické zvuky hračky. Potřesením chrastítka si dítě rozvíjí motorické a manuální dovednosti.

můžete mít 11.12. - 13.12.

Bam Bam Měkké chrastítko sovička Bam Bam Měkké chrastítko kravička
Bam Bam Měkké chrastítko sovička

Měkké gumové chrastítko chobotnice povzbudí vaše batole k energické hře. Třepání hračkou vydává charakteristické zvuky doprovázející odrážení míče na vnitřní straně hračky. Stisknutím, třesením nebo rolováním chrastítka si dítě rozvíjí motorické a manuální dovednosti.

můžete mít 11.12. - 13.12.

Bam Bam Pyramida tygřík Bam Bam Měkké chrastítko kravička
Bam Bam Pyramida tygřík

Duhové kruhy jsou perfektní pro první období učení se třídění a cvičení motorických dovedností. Kaskádové kroužky dává dítěti spoustu radosti a aktivuje ho ke hraní. Rozmanitá struktura a nepravidelný povrch kruhů navíc obohacují hmatové vjemy a ovlivňují rozvoj dítěte.

můžete mít 11.12. - 13.12.

Bam Bam Roly poly Dino věž 2v1 Bam Bam Sada senzorických hraček 6 ks
Bam Bam Roly poly Dino věž 2v1

Věž Dino 2v1 je jak skládací, tak věž v jedné hračce. Hračka se kýve ze strany na stranu, ale nikdy se nepřevrhne. Po vykývnutí se samovolně vrátí do rovnováhy a vrátí se do vertikální výchozí polohy. Při houpání a kývání ze strany na stranu vydává tlumený zvuk.

můžete mít 11.12. - 13.12.

Bam Bam Sada kelímků na ukládání Bam Bam Sada senzorických hraček 6 ks
Bam Bam Sada kelímků na ukládání

Sada 7 kreativních kelímků Bam Bam od 6 měsíců. Sedm různobarevných hrnečků umožňuje dětem je na mnoho způsobů kombinovat.Včetně stavby barevné pyramidy s hrnečkem s hlavou medvídka nebo sluníčka.Skvělé jsou také jako hračka do vany.

můžete mít 11.12. - 13.12.

Bam Bam Sada senzorických hraček 6 ks Bam Bam Sada senzorických hraček 6 ks
Bam Bam Sada senzorických hraček 6 ks

Sada 6 senzorických míčků je víc než jen vzdělávací hračka. Různé typy oušek, včetně kuželů, hvězdiček nebo čísel, poskytnou dítěti rozmanitost a poskytnou pestrý hmatový zážitek. Pestrá textura a barvy jsou impulsem pro zrak a hmat

můžete mít 11.12. - 13.12.

Bam Bam sada senzorických kuliček 10 ks Bam Bam sada senzorických kuliček 10 ks
Bam Bam sada senzorických kuliček 10 ks

Sada 10 senzorických míčků je víc než jen vzdělávací hračka. Různé typy oušek, včetně kuželů, hvězdiček nebo čísel, poskytnou dítěti rozmanitost a poskytnou pestrý hmatový zážitek. Pestrá textura a barvy jsou impulsem pro zrak a hmat.

můžete mít 11.12. - 13.12.

Bam Bam sada senzorických kuliček 6 ks Bam Bam sada senzorických kuliček 10 ks
Bam Bam sada senzorických kuliček 6 ks

Sada 6 senzorických míčků je víc než jen vzdělávací hračka. Různé typy oušek, včetně kuželů, hvězdiček nebo čísel, poskytnou dítěti rozmanitost a poskytnou pestrý hmatový zážitek. Pestrá textura a barvy jsou impulsem pro zrak a hmat.

můžete mít 11.12. - 13.12.

Bam Bam sada senzorických kuliček 8 ks Bam Bam sada senzorických kuliček 10 ks
Bam Bam sada senzorických kuliček 8 ks

Sada senzorických koulí 8 kusů je naprosto víc než jen vzdělávací hračka. Různé tvary hraček poskytnou dítěti rozmanitost a hmatové vjemy díky různým tvarům i četným a různě tvarovaným výstupkům. Různorodá struktura a barvy poskytují podněty pro zrak a hmat.

můžete mít 11.12. - 13.12.

Bam Bam je nová značka edukativních hraček pro děti od 3 let věku. Různorodost forem a barevnost hraček vzbuzuje u dítěte zájem a umožňuje mu formou hraní rozvoj manuální zručnosti, dále pomáhají rozvíjet smysly dítěte, zejména sluch, zrak a hmat.

Hračky Bam Bam jsou vyrobeny z vysoce jakostních materiálů, odpovídají nejpřísnějším normám, zejména normě EN 71, hračky Bam Bam neobsahují ftaláty a garantují jistotu a bezpečnost dítěte.