Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Bard Pythie Dog Veterinární mast Bard Pythie Dog Veterinární mast
Bard Pythie Dog Veterinární mast

Veterinární mast je vhodná při špatně se hojících nehlubokých ranách, při drobných kožních a slizničních poraněních, oděrkách, ztvrdlé či šupinaté kůži, popáleninách a jiných drobných poraněních. Díky svému složení přispívá k tlumení růstu baktérií a plísní a uklidnění zánětlivé reakce.

můžete mít 19.4. - 23.4.

Bard Pythie Dog Balzám na tlapky Bard Pythie Dog Veterinární mast
Bard Pythie Dog Balzám na tlapky

Pythie Dog Balzám na tlapky Zjemňuje a ošetřuje tlapky poškozené solí, zmrzlým sněhem nebo chůzí po nerovném povrchu. Pythie Dog Balzám na tlapky s jedinečným složením se používá za účelem jemné a pružné kůže na tlapkách psa. V případě poranění urychluje proces hojení.

můžete mít 18.4. - 19.4.

Bard Chytrá houba Ecosin 5x3g Bard Pythie Dog Veterinární mast
Bard Chytrá houba Ecosin 5x3g

Chytrá houba Ecosin 5×3g – Biologická přísada do vodního postřiku nebo vodní lázně, která mykoparaziticky eliminuje vláknité mikromycety a kvasinkové organismy na kůži, srsti a jiných kožních derivátech (drápy, kopyta, paznehty aj.).

můžete mít 19.4. - 23.4.

Bard Chytrá houba Dermasin olej Bard Chytrá houba Dermasin olej
Bard Chytrá houba Dermasin olej

Chytrá houba Dermasin oil – Přípravek je obzvláště vhodný pro použití při lokálních infekcích, u bezsrstých plemen zvířat, či jako doplněk k Chytré houbě Ecosin. Pythium oligandrum obsažené v přípravku mykoparaziticky eliminuje vláknité mikromicety a kvasinkové organismy.

můžete mít 19.4. - 23.4.

Bard Chytrá houba Ecosin 10x3g Bard Chytrá houba Dermasin olej
Bard Chytrá houba Ecosin 10x3g

Veterinární přípravek

Biologická přísada do vodního postřiku nebo vodní lázně, která mykoparaziticky eliminuje vláknité mikromycety a kvasinkové organismy na kůži, srsti a jiných kožních derivátech (drápy, kopyta, paznehty aj.).

můžete mít 19.4. - 23.4.

Bard Chytrá houba Ecosin 3x3g Bard Chytrá houba Dermasin olej
Bard Chytrá houba Ecosin 3x3g

Chytrá houba Ecosin 3×3g – Biologická přísada do vodního postřiku nebo vodní lázně, která mykoparaziticky eliminuje vláknité mikromycety a kvasinkové organismy na kůži, srsti a jiných kožních derivátech (drápy, kopyta, paznehty aj.).

můžete mít 19.4. - 23.4.