10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Bard Pythie Dog čistič uší Bard Pythie Dog Veterinární mast
Bard Pythie Dog čistič uší

Veterinární přípravek

Přípravek je určený k šetrnému vyčištění vnějšího zvukovodu, rozpouští cerumen (ušní maz) a nečistoty. Přitom pomáhá chránit vnější zvukovod před mikroorganismy, které mohou být původcem zdravotních problémů. Zmírňuje podráždění. Hydratuje vysušenou pokožku zvukovodu.

můžete mít 19.4. - 23.4.

Bard Pythie Dog Veterinární mast Bard Pythie Dog Veterinární mast
Bard Pythie Dog Veterinární mast

Veterinární mast je vhodná při špatně se hojících nehlubokých ranách, při drobných kožních a slizničních poraněních, oděrkách, ztvrdlé či šupinaté kůži, popáleninách a jiných drobných poraněních. Díky svému složení přispívá k tlumení růstu baktérií a plísní a uklidnění zánětlivé reakce.

můžete mít 19.4. - 23.4.

Bard Pythie Dog Balzám na tlapky Bard Pythie Dog Veterinární mast
Bard Pythie Dog Balzám na tlapky

Pythie Dog Balzám na tlapky Zjemňuje a ošetřuje tlapky poškozené solí, zmrzlým sněhem nebo chůzí po nerovném povrchu. Pythie Dog Balzám na tlapky s jedinečným složením se používá za účelem jemné a pružné kůže na tlapkách psa. V případě poranění urychluje proces hojení.

můžete mít 18.4. - 19.4.

Bard Chytrá houba Ecosin 5x3g Bard Chytrá houba Dermasin olej
Bard Chytrá houba Ecosin 5x3g

Chytrá houba Ecosin 5×3g – Biologická přísada do vodního postřiku nebo vodní lázně, která mykoparaziticky eliminuje vláknité mikromycety a kvasinkové organismy na kůži, srsti a jiných kožních derivátech (drápy, kopyta, paznehty aj.).

můžete mít 19.4. - 23.4.

Bard Chytrá houba Ecosin 10x3g Bard Chytrá houba Dermasin olej
Bard Chytrá houba Ecosin 10x3g

Veterinární přípravek

Biologická přísada do vodního postřiku nebo vodní lázně, která mykoparaziticky eliminuje vláknité mikromycety a kvasinkové organismy na kůži, srsti a jiných kožních derivátech (drápy, kopyta, paznehty aj.).

můžete mít 19.4. - 23.4.

Bard Chytrá houba Dermasin olej Bard Chytrá houba Dermasin olej
Bard Chytrá houba Dermasin olej

Chytrá houba Dermasin oil – Přípravek je obzvláště vhodný pro použití při lokálních infekcích, u bezsrstých plemen zvířat, či jako doplněk k Chytré houbě Ecosin. Pythium oligandrum obsažené v přípravku mykoparaziticky eliminuje vláknité mikromicety a kvasinkové organismy.

můžete mít 19.4. - 23.4.

Bard Pythie Dog svěží dech Bard Chytrá houba Ecosin 3x3g
Bard Pythie Dog svěží dech

Přípravek s obsahem mikroorganismu Pythium oligandrum působí příznivě v ústní dutině psa při sklonu k podráždění dásní a tvorbě zubního kamene. Je vhodným doplňkem při péči o chrup a dásně, osvěžuje dech. Aplikace: Přípravek se připraví k použití zředěním s vodou určenou psovi k pití

můžete mít 19.4. - 23.4.

Bard Chytrá houba Ecosin 3x3g Bard Chytrá houba Ecosin 3x3g
Bard Chytrá houba Ecosin 3x3g

Chytrá houba Ecosin 3×3g – Biologická přísada do vodního postřiku nebo vodní lázně, která mykoparaziticky eliminuje vláknité mikromycety a kvasinkové organismy na kůži, srsti a jiných kožních derivátech (drápy, kopyta, paznehty aj.).

můžete mít 19.4. - 23.4.