10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Barkan AF40P.W Barkan AF40P.W
Barkan AF40P.W

Pasivní pokojová DVB-T/T2 anténa pro příjem televizního signálu se ziskem 5 dB. Anténa má integrovaný LTE filtr a umožňuje horizontální i vertikální polarizaci. Výhodou je možnost umístění na zeď i na poličku pomocí přiloženého stojánku. Ideální vzdálenost od vysílače až 65 km. Obsahuje 3metrový anténní kabel se standardním IEC konektorem.

můžete mít 8.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Barkan AB60A Barkan AF40P.W
Barkan AB60A

Aktivní pokojová DVB-T/T2 anténa pro příjem televizního signálu se ziskem 30 dB. Anténa má kvalitní stojánek, integrovaný LTE filtr a umožňuje horizontální i vertikální polarizaci. Výhodou je možnost regulace zesílení. Ideální vzdálenost od vysílače až 96 km. Délka napájecí ho kabelu 1,5 m; délka anténního kabelu 1,8 m.

můžete mít 8.12.

Od MALL
Barkan HA35 Barkan AF40P.W
Barkan HA35

Pasivní pokojová DVB-T/T2 anténa pro příjem televizního signálu se ziskem 5 dB. Anténa má integrovaný LTE filtr a umožňuje horizontální i vertikální polarizaci. Výhodou je možnost umístění na zeď i na poličku pomocí přiloženého stojánku. Ideální vzdálenost od vysílače až 56 km. Obsahuje 1,8metrový anténní kabel se standardním IEC konektorem.

můžete mít 8.12.

Od MALL