Base Náhradní klip na chrániče Base Step-in (1ks)
79 Kč

Náhradní klip na chrániče Base Step-in (1ks) – plastový klip v červené barvě určený pro step-in chrániče na lední hokej. Náhradní klip na chrániče Base Step-in (1ks) – plastový klip v červené barvě určený pro step-in chrániče na lední hokej.

cena za 1 ks barva: červená

Base Chránič nožů Base Step-In, černá, Senior
399 Kč

Chránič nožů Base Step-In – oblíbené chrániče nožů bruslí značky Base. Chránič nožů Base Step-In – oblíbené chrániče nožů bruslí značky Base. Popis:

Univerzální chránič nožů pro všechny typy a velikosti bruslí. Chrániče z trvzeného plastu, které perfektně ochrání ostří  bruslí.

Base Podvozky Base HiLo, S, 230mm
1 050 Kč

In-line podvozky Base Hi-Lo určené pro in-line hokej. Rám podvozku Base je vyroben z lehkého hliníku. Podvozky jsou určené pro osazní koleček o rozměrech 2× 72mm a 2× 80mm. In-line podvozky Base Hi-Lo určené pro in-line hokej. Rám podvozku Base je vyroben z lehkého hliníku.

Base Kolečka Base Sudden Death Outdoor (1ks), 84A, 72
135 Kč

Hokejová kolečka pro venkovní ježdění. Hokejová kolečka pro venkovní ježdění. Kolečka Base Sudden Death o tvrdosti 84A jsou ideální volbou pro venkovní hokej a ježdění. Skvěle se přizpůsobí venkovnímu povrchu a díky kvalitní směsi mají dlouhou životnost.

Hokejové produkty pro hokejisty všech kategorií.

Hokejové produkty pro hokejisty všech kategorií.