Bauer Chránič kolen Bauer Supreme S18, Junior
2 999 Kč

Brankářské chrániče kolen Bauer Supreme jsou anatomicky tvarované nákolenice pro ochranu míst, kde končí betony. Brankářské chrániče kolen Bauer Supreme jsou anatomicky tvarované nákolenice pro ochranu míst, kde končí betony.

Bauer Brankářský suspenzor Bauer Vapor S17, Senior
1 099 Kč

Brankářský suspenzor Bauer Vapor S17 -  je určený pro hokejové gólmany poloprofesionální úrovně nebo hobby hráče. Brankářský suspenzor Bauer Vapor S17 -  je určený pro hokejové gólmany poloprofesionální úrovně nebo hobby hráče.

Bauer Píšťalka Bauer - plastová
107 Kč

Lehká plastová píšťalka pro rozhodčí. Plastová píšťalka  Bauer lehká plastová píšťalka pro rozhodčí,má vysoký tón, který je dobře slyšet v každé hale zimního stadionu. Základní píšťalka je vhodná pro trenéry. Píšťalka se vyznačuje vysokým tónem.

Bauer Čísla na helmu Bauer, černá
39 Kč

Nalepovací čísla na helmy pro rychlé a spolehlivé označení hokejové helmy, aby ji lehce každý poznal. Nalepovací čísla na helmy pro rychlé a spolehlivé označení hokejové helmy, abysi  ji lehce každý poznal. Čísla na helmy se dodávají v bílé, moodré, červené a černé barvě.

Bauer Brankářský nákrčník Bauer Supreme S18, Senior
1 349 Kč

Superlehký nákrčník pro sezónu 2018/19. Brankářský chránič krku Bauer Supreme je ve střední části vytvrzen speciální výztuží pro ochranu hrudní kosti. Zapínání nákrčníku je nastavitelné pomocí suchého zipu.

Bauer Brankářský suspenzor Bauer Supreme S18, Senior
1 668 Kč

Brankářský suspenzor Bauer Supreme poskytuje hokejovému brankáři perfektní ochranu a umožňuje mu bezproblémový pohyb. Brankářský suspenzor Bauer Supreme poskytuje hokejovému brankáři perfektní ochranu a umožňuje mu bezproblémový pohyb.

Bauer Koš Bauer Re-akt Facemask, chrom, Senior, L
1 799 Kč

Koš Bauer RE-AKT je hokejová mřížka vhodná pro všechny hokejisty nebo hráče po zranění. Model je novinkou  pro sezonu 2016/2017. Koš Bauer RE-AKT je hokejová mřížka vhodná pro všechny hokejisty nebo hráče po zranění. Model je novinkou  pro sezonu 2016/2017.

Bauer Píšťalka Bauer - kovová
152 Kč

Odolná píšťalka z kovu pro rozhodčí. Značková píšťalka Bauer v chromovém provedení. Odolná píšťalka z kovu pro rozhodčí. Značková píšťalka Bauer v chromovém provedení.

Bauer Přezka k betonům Bauer 1" (4ks)
338 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přezka k betonům Bauer 1" (4ks) – náhradní přezka k betonům Bauer. Přezka k betonům Bauer 1" (4ks) – náhradní přezka k betonům Bauer. Popis:

Náhradní přezka. Barva čená. Balení 4ks.

Bauer Sada Bauer Prodigy Top S17 YTH, Dětská, M
1 390 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětská ramena Bauer Prodigy YTH. Základní model dětských chráničů v novém provedení. Chrániče ramen jsou doplněné o chrániče loktů, jedná se tak o celý komplet. Lehký set s výborným chráněním, ideální volba pro malé hokejisty, kteří s hokejem teprve začínají. Dětská ramena Bauer Prodigy YTH.

Bauer – od roku 1927 je tato tradiční kanadská značka součástí hokejového kolotoče, kde zejména v bruslích dominuje.

Bauer – od roku 1927 je tato tradiční kanadská značka součástí hokejového kolotoče, kde zejména v bruslích dominuje.