Beauty Toaletní stolek s doplňky
818 Kč

Toaletní stolek s doplňky Plastový toaletní stolek s příslušenstvím. Obsahuje fén na baterie, korále, gumičky, plastové flakónky, rtěnku (plast), lak na nehty (plast), hřeben a další doplňky. Stolek po stisknutí tlačítka nad zrcadlem začne hrát melodii a svítit. Součástí je také plastová stolička.

Beauty Toaletní stolek modrý s doplňky
854 Kč

Toaletní stolek modrý s doplňky Plastový toaletní stolek s příslušenstvím. Obsahuje fén na baterie, korále, naušnice, plastové flakónky, 2 rtěnky (plast), hřeben a další doplňky. Stolek po stisknutí tlačítka nad zrcadlem začne hrát melodii a svítit.

Beauty Toaletní stolek malý s doplňky
376 Kč

Toaletní stolek malý s doplňky Malý plastový toaletní stolek s příslušenstvím. Obsahuje fén na baterie, korále, naušnice, plastové flakónky, rtěnku (plast), hřeben a další doplňky. Stolek po stisknutí tlačítka nad zrcadlem začne hrát melodii a svítit.

Beauty Sada krásy s česací hlavou
376 Kč

Sada krásy s česací hlavou Sada krásy s česací hlavou. Balení obsahuje fén na baterie, hřeben, sponky, česací hlavu o velikosti cca 16 × 21 cm a další doplňky. Napájení fénu na 1 AA baterii (není součástí).