1 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Beefeater je jedinečný destilát, který se vyrábí přímo v Londýně pomocí tradičních, 200 let starých postupů. Destilace probíhá v Beefeater Distillery pod dohledem zkušeného Master Distillera, Desmonda Payna. Burrough’s Reserve je ultra prémiový gin vycházející z receptu Jamese Burrougha.

470 Kč

Devět bylin se maceruje v obilném destilátu a teprve pak probíhá destilace. Výsledkem je kvalitní gin s obsahem přírodních složek, bez chemických přísad, bez cukru a dalších dochucovadel. V jeho chuti se snoubí aroma jalovce, citrusů, koriandru, anděliky a dalších bylin.

500 Kč

Vyzrálý gin pocházející od autorů rumu Dictador. Je inspirován koženým obalem bývalého ředitele společnosti Daria Parra. Po návštěvě Velké Británie a vychutnávání si toho, co on nazýval nápoj bohů. Pustil se do výroby vlastního kolumbijského ginu.

500 Kč

Londýnská destilérka Beefeater si pro vás připravila skutečně lahodný a osobitý gin. Nechte se zlákat a ochutnejte Beefeater Pink, jehož recepturu poctivě ladil hlavní destilér Desmond Payne. Právě on kreativně experimentoval s novými technologiemi s cílem vytvořit opravdu originálně pojatý gin.