Miliony produktů za nejlepší ceny
10x více produktů a lepší ceny než na kterémkoliv e-shopu v Česku
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Centrální zamykání 322 Parkovací asistent BENE, 4 senzory a bzučák 404
Centrální zamykání 322

BENE 322 je dálkově ovládané centrální zamykání pro 4 dveře. Sada obsahuje 2 ks dvouvodičových a 2 ks pětivodičových servomotorů s pevnou hlavou, řídicí jednotku, kabeláž a 2 ks dálkových ovladačů. Univerzální sada centrálního zamykání BENE pro 4 dveře s dálkovým ovládáním.

můžete mít 1.6.

nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
102 A dálkové ovládání Parkovací asistent BENE, 4 senzory a bzučák 404
102 A dálkové ovládání

BENE 102 A je univerzální řídicí jednotka centrálního zamykání v ekonomické třídě. Umožní ovládat stávající centrální zamykání vozidla dvěma dálkovými ovladači. BENE 102 A je modul dálkového ovládání, který lze namontovat na jakýkoli stávající systém elektrického centrálního zamykání.

můžete mít 1.6.

nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Parkovací asistent BENE, 4 senzory a bzučák 404 Parkovací asistent BENE, 4 senzory a bzučák 404
Parkovací asistent BENE, 4 senzory a bzučák 404

Parkovací asistent BENE se 4 snímači 20 mm, určený pro inštalá do zadní části vozidla. Pomocí změn akustického signálu vás upozorní na překážku za vozidlem. Bene 404 súsúsúsúsúpozitivní verze elektronického parkovacího asistenta.

můžete mít 1.6.

nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Bene Dálkové ovládání 302 Bene Dálkové ovládání 302
Bene Dálkové ovládání 302

BENE 302 je cenově dostupná univerzální řídicí jednotka centrálního zamykání. Umožní vám ovládat stávající centrální zamykání vašeho vozidla pomocí dvou dálkových ovladačů s plovoucím kódem. BENE 302 je univerzální modul dálkového ovládání centrálního zamykání.

Momentálně nedostupné

nebo
Objevte širší nabídku na Allegro

Značka Bene se věnuje produktovému portfoliu v oblasti autodoplňků, zaměřený na univerzální použití, jako je centrální zamykání a parkovací asistenty. Jedná se o kvalitní a zároveň cenově dostupné produkty.