10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Berger& Schröter

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Berger& Schröter Síť pro zabezpečení nákladu Berger& Schröter Mop věšák na nářadí pás spadel 4ks 50cm
Berger& Schröter Síť pro zabezpečení nákladu

Ochranná síť z odolného polyethylenu pro zabezpečení nákladu najde své uplatnění při převozu úlovku, krmiva, otopu nebo jiného materiálu. Síť je vyrobena z pevné síťoviny s okem o velikosti 35 mm v celkovém rozměru 1,5 × 2,7 m.

můžete mít 29.5. - 30.5.

Berger& Schröter Závěsná digitální váha do 200 kg Berger& Schröter Víceúčelová vana plastová - nosnost 300 kg
Berger& Schröter Závěsná digitální váha do 200 kg

Digitální závěsná váha profi úrovně s LCD displejem pro určení hmotnosti až do 200 kg v krocích po 100 g. Elektronická závěsná váha najde díky své kapesní velikosti uplatnění při lovu, rybaření, prodeji krmiv, určení stavu zásob apod.

můžete mít 29.5. - 30.5.

Berger& Schröter Ochranný potah autosedačky Berger& Schröter Víceúčelová vana plastová - nosnost 300 kg
Berger& Schröter Ochranný potah autosedačky

Díky ochrannému potahu zůstane vaše sedačka čistá za všech okolností. Potah zabrání znečištění sedadla od špinavých nebo zpocených oděvů po náročném lovu nebo celodenní práci se zvířaty, na zahradě, na stavbě, v autoservisu apod. Potah se jednoduše přehodí přes autosedadlo, včetně opěrky hlavy.

můžete mít 29.5. - 30.5.

Berger& Schröter Víceúčelová vana plastová - nosnost 300 kg Berger& Schröter Víceúčelová vana plastová - nosnost 300 kg
Berger& Schröter Víceúčelová vana plastová - nosnost 300 kg

Vana z odolného lehkého plastu je vhodná pro přepravu nebo skladování nejen zvěřiny. Vana se snadno udržuje omytím za použití běžně dostupných prostředků.  Objem 35 litrů.

můžete mít 29.5. - 30.5.

Berger& Schröter Nafukovací balónový zvedák pro vozidla do 3t Berger& Schröter Nafukovací balónový zvedák pro vozidla do 3t
Berger& Schröter Nafukovací balónový zvedák pro vozidla do 3t

Nafukovací balónový zvedák je praktickou a osvědčenou pomůckou při vyprošťování vozidla z písku, sněhu nebo bláta, své uplatnění najde i při nouzové výměně kola nebo nasazování sněhových řetězů. Zvedák lze umístit pod všechny nosné díly jako je práh auta, po stranách nebo pod nápravu.

Momentálně nedostupné

Velkoobchodní společnost poskytující od roku 1999 široký sortiment produktů. Vedle standardní produktové řady nabízí i produkty vlastní výroby tak, aby vyhověly německým požadavkům na vysokou kvalitu. Pro lovecké účely jsou určeny krmné automaty různých provedení.