Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
BETON home mýdlenka BETON home srdíčko 4cm
BETON home mýdlenka

Ručně vyrobená betonová mýdlenka je perfektním doplňkem do každé koupelny. Je zhotovený z vlastní betonové směsi a je ošetřená vysoce kvalitní impregnací, která zabraňuje nasákání tekutin a usnadňuje čištění.

můžete mít 4.4. - 5.4.

BETON home srdíčko 4cm BETON home srdíčko 4cm
BETON home srdíčko 4cm

Ručně vyrobené betonové srdíčko, kterým si můžete zútulnit domov nebo prostě jen darovat z lásky. Tento originální a minimalistický tvar potěší snad každého vášnivce betonových dekorací. Srdíčko je zhotoveno z vlastní betonové směsi a je ošetřeno vysoce kvalitní impregnací.

můžete mít 4.4. - 5.4.

BETON home soška žena BETON home srdíčko 4cm
BETON home soška žena

Betonová soška ženy ve velikosti 9 cm. Velmi povedený kousek vhodný nejen jako dárek. Soška je vyrobená z vlastní betonové směsi a ošetřená vysoce kvalitní impregnací. Spodní strana je opatřena korkovou podložkou, díky které nedojde k poškrábání nábytku.

můžete mít 4.4. - 5.4.

BETON home popelník hranatý BETON home popelník hranatý
BETON home popelník hranatý

Ručně vyrobený betonový popelník, moderní design, skvělé i jako dárek   Popelník je zhotovený z vlastní betonové směsi a ošetřený vysoce impregnací zvenku i zevnitř a je lehce omyvatelný.

můžete mít 4.4. - 5.4.

BETON home popelník kulatý BETON home popelník hranatý
BETON home popelník kulatý

Ručně vyrobený betonový popelník, moderní design, skvělé i jako dárek. Ideální společník pro každého kuřáka. Vychutnejte si každou Vaši cigaretu či doutník. Popelník je zhotovený z vlastní betonové směsi a ošetřený vysoce kvalitní impregnací zvenku i zevnitř a je lehce omyvatelný.

můžete mít 4.4. - 5.4.

Český výrobce betonových dekorací, doplňků do bytu a kanceláří, květináčů a spoustu dalšího. Ruční výroba se smyslem pro detail.