Beurer Masážní pistole MG 99

Beurer Masážní pistole MG 99

2 699 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Masážní pistole BEURER MG 99 se stane praktickým pomocníkem ve vaší domácnosti i na cestách. Přístroj disponuje 4 masážními nástavci. Intenzitu masáže lze nastavit prostřednictvím 5 stupňů. Přístroj je vybaven lithium-iontovou baterií s dobou provozu až 5 h. Napájení probíhá přes síťový kabel.

Od prodejce MALL
-31%
Beurer MG 180 Masážní pistole

Beurer MG 180 Masážní pistole

6 999 Kč
4 804 Kč

Máte unavená záda a krk? Dopřejte jim uvolnění s masážní pistolí MG 180 od výrobce Beurer. Pistole má 6 masážních nástavců a vestavěný Li-Ion akumulátor. Dobíjí se přes USB kabel a na jedno nabití vydrží až 3 hodiny. Nabízí až 4 možnosti nastavení intenzity. Konečně ta správná masáž u vás doma.

Od prodejce MALL
**Beurer – zdraví a pohoda Vašeho života** Firma Beurer, letos slaví výročí 90 let od založení ve městě Ulm v Německu. Ve svých počátcích se zaměřovala pouze na na elektrické topné rohože a podložky. Od té doby neustále rozšiřuje své portfolio produktů. Od počátku se Beurer řídí zásadou: dlouhodobý úspěch může být zajištěn pouze prostřednictvím inovací a neochvějné snaze o vytvoření nových výrobků ve svém oboru. Na základě dlouhodobých investic do výzkumu a rozvoje v této oblasti v kombinaci s analýzou vývoje cílového trhu je Beurer se svým portfoliem **komplexním výrobcem zdravotních výrobků** a well-being. Dnešní sortiment zboží představuje více než **120 druhů produktů** včetně glukoměrů, tlakoměrů, teploměrů, elektrických deček, koupelnové a kuchyňské váhy, nožní masáže, inhalátory a hodinky s pulsměrem. Beurer úspěšně expanduje do Evropy. V roce 1992 postavil výrobní linku v Maďarsku. Od roku 2004 zde plnohodnotně působí jako dceřinná společnost.