Bezdoteku BEZDOTEKU LED kosmetické makeup zrcátko BALET nabíjecí bílé
2 499 Kč

Trápíte se každé ráno v koupelně nebo ložnici s líčením a pořád to není ono? Na vině je nedostatek světla a nekvalitní zrcadlo. Právě špatné osvětlení nebo nepřesná optika odrazu způsobují špatné nalíčení nebo nanesení make-upu a takovou situaci již nezachrání ani půvab, ani dostatek šarmu. Škoda.

Bezdoteku BEZDOTEKU Ravanson Mobilní ochlazovač vzduchu AC - 2011
2 399 Kč

Mobilní ochlazovač vzduchu Ravanson je kvalitní a vkusná alternativa k předraženým klimatizačním jednotkám. Vhodná k okamžitému vychlazení požadované místnosti a snížení teploty na příjemnou úroveň. Funguje na principu ochlazování vzduchu pomocí studené vody.

Bezdoteku BEZDOTEKU Elektrická vývrtka na víno stříbrná ALU
899 Kč

Elektrická vývrtka na víno, která je zhotovena z hliníkové slitiny, příjemná do ruky. Jednoduché, praktické, originální. Elektrická vývrtka na otevírání lahví vín. Znáte to. Hotelový pokoj. Dámská jízda. Jééé, zase se zlomil korek! Nejde to otevřít, ten špunt je snad přilepený!

Bezdoteku BEZDOTEKU Elektrická vývrtka na víno černá SET
1 299 Kč

Ideální dárek pro každého milovníka dobrého vína? Tady je! Naše unikátní vinná sada obsahuje nejen elektrickou vývrtku, ale také seřezávač fólie, provzdušňovací nálevku a samozřejmě i vakuovou zátku na uchování vína.

Bezdoteku BEZDOTEKU Šperkovnice Sofia černá
1 799 Kč

Která žena by nemilovala šperky? A který muž by si nepřál, aby je měla pohromadě na jednom místě? Jistě nenarážíme na fakt, že ženy mívají šperky, náušnice, náhrdelníky či hodinky rozeseté po celém bytě či domě.

Bezdoteku BEZDOTEKU Šperkovnice Penny růžová
1 799 Kč

Šperků nemá žena nikdy dost. Nehledě na množství však často nemůže najít právě ten, který by se jí nejvíce hodil k vybranému outfitu. Asi nejčastější věta pak před odchodem na party nebo ples bývá, kde jen může být ten náhrdelník, co jsem měla naposledy na svatbě, v divadle, na konferenci?

Bezdoteku BEZDOTEKU Teleskopická selfie tyč Yunteng s bluetooth ovladačem
349 Kč

PROFESIONÁLNÍ TELESKOPICKÁ „SELFIE“ TYČ Hledáte kvalitní držák na autoportréty? Potřebujete selfie tyč, která by se neprohýbala ani při větším zatížení, ale zároveň umožnila široký záběr? Již nehledejte, profesionální teleskopický držák Yunteng splňuje vše, co si přejete.

Bezdoteku BEZDOTEKU Aroma difuzér MAHA dark 400 ml
1 199 Kč

Jak si zlepšit náladu během náročných všedních dnů? Jak uniknout ze stresujících situací? Jak se lépe vyspat? Vyzkoušejte aromaterapii pomocí ultrasonického aroma difuzéru a začněte relaxovat.

Bezdoteku BEZDOTEKU Aroma difuzér ZEN light 300 ml
1 199 Kč

Stres, nevlídné počasí, znečištěné ovzduší. Jak najít svou oázu klidu v každodenním shonu v šedi měst a monotónním prostředí office budov a kanceláří? Jak se zbavit stresu v práci? Zkuste aromaterapii pomocí ZEN aroma difuzéru!

Bezdoteku BEZDOTEKU Kosmetické make-up zrcátko s led osvětlením bílé
499 Kč

Chcete být krásná, hezky se nalíčit, ale nemáte pro to podmínky? Špatné světlo nebo lom světla zrcadla, které Vám neumožní nanést pořádně make-up, tvářenku, rtěnku nebo řasenku? Kosmetické make-up zrcátko s LED osvětlením tento problém vyřeší. Od teď se můžete cítit jako v profesionální maskérně!

Bezdoteku BEZDOTEKU Automatický vrhač míčků iDogmate Small
2 999 Kč

Neskutečná zábava pro vašeho malého psího miláčka? Automatický vrhač míčků pro malá plemena nebo štěňata je ideálním prostředkem, jak zabavit vašeho čtyřnohého přítele. Pejsky aportování neskutečně baví, trénink jim prospívá, vy si navíc odpočinete, protože házení míčku za vás obstará stroj.

Bezdoteku BEZDOTEKU Šperkovnice Lucy bílá
1 799 Kč

Kde mám náušnice? Kde je ten náramek, co jsem měla na oslavě? Také máte šperky uložené na několika místech ve skříni, v šuplíku nebo odložené na nočním stolku? Právě ve chvílích, kdy pospícháte do divadla nebo na party oceníte šperkovnici z naší nabídky.

Bezdoteku BEZDOTEKU Čistička vzduchu iPro Air
5 499 Kč
+ doprava zdarma

Navždy čistý vzduch

Chcete si zajistit čistý vzduch v ložnici, obývacím pokoji nebo kanceláři? Pomocí čističky vzduchu se 7 stupňovým čištěním odstraníte bakterie, pyly, roztoče, ale i polétavý prach, formaldehyd nebo jiné toxické látky.

Bezdoteku BEZDOTEKU Odpadkový koš bezdotykový EFFECTIVE kulatý senzorový 50L
1 599 Kč

Tento 50 litrový bezdotykový odpadkový koš je vyroben celý z nerezu. Jen část víka, která se otvírá je z černého plastu a spojovací část mezi tělem koše a víkem je také z plastu, z důvodu bezproblémového dosedání obou částí. Svojí výškou je ideální pro chovatele vyšších psů, tj.

Bezdoteku BEZDOTEKU Mlžící systém Vodní mlha HOME 02L
4 999 Kč
+ doprava zdarma

Jak přežít vedro k padnutí, když se nedá ochladit na zahradě, terase nebo na balkoně? Teplo sálá a nelze si dát ani kávu či limonádu pod markýzou nebo slunečníkem? Zatímco ve vnitřních prostorech lze s úspěchem klimatizovat, u těch venkovních bývá s ochlazením problém.

Bezdoteku BEZDOTEKU Šperkovnice Amy černá
999 Kč

Která žena by to neznala, náušnice na nočním stolku, řetízky a náramky v koupelně, brože a prsteny v šatní skříni. Jak udělat chaosu ve špercích přítrž? S naší velkou šperkovnicí najdete vždy to, co potřebujete okamžitě.

Bezdoteku BEZDOTEKU Bezdotykový odpadkový koš POWER plastový hranatý senzorový 27L
1 199 Kč

Tento 27 litrový bezdotykový odpadkový koš je vyroben v plastovém provedení černé a tmavě šedé barvy. Odpadkový koš – skrytý rezervoár milionů mikrobů a bakterií, které se množí díky zbytkům jídla, vlhkému prostředí a temnu. Denně jste zbytečně vystavováni nebezpečí nemocí a infekcí.

Bezdoteku BEZDOTEKU Kosmetické make-up zrcátko s led osvětlením černé
499 Kč

Chcete být krásná, hezky se nalíčit, ale nemáte pro to podmínky? Špatné světlo nebo lom světla zrcadla, které Vám neumožní nanést pořádně make-up, tvářenku, rtěnku nebo řasenku? Kosmetické make-up zrcátko s LED osvětlením tento problém vyřeší. Od teď se můžete cítit jako v profesionální maskérně!

Bezdoteku BEZDOTEKU Elektrická vývrtka na víno černá GUN
1 099 Kč

Elektrická vývrtka na víno, která je zhotovena z černé hliníkové slitiny imitující povrch zbraně, příjemná do ruky. Jednoduché, praktické, originální. Elektrická vývrtka na otevírání lahví vín. Znáte to. Hotelový pokoj. Dámská jízda. Jééé, zase se zlomil korek!

Bezdoteku BEZDOTEKU Aroma difuzér SUTRA light 130 ml
799 Kč

Čistý vzduch je vzácnost. Věčná inverze a smog ve městech, polétavý prach a nečistoty všude v ovzduší, to je realita, s kterou bojujeme každý den. A my víme, jak ten boj vyhrát! Pořiďte si náš aroma difuzér SUTRA a vyčistěte si doma vzduch pomocí ultrazvukových vln.