Bezdoteku Aroma difuzér SAGARA dark 700 ml
1 690 Kč

Čistý vzduch pomocí ultrazvuku Co vás napadne, když se řekne aromalampa? Zakouřená keramická nádoba a všudypřítomný zápach z hořící svíčky? Takové doby jsou naštěstí dávno pryč! Aroma difuzér KARUNA generuje studenou mlhu pomocí ultrazvuku, který pomocí vln rozbíjí molekuly vody na páru.

Bezdoteku Aroma difuzér DHARMA light 200 ml
1 190 Kč

Špatně spíte? Hůře se Vám dýchá? Trápí Vás alergie? Vyzkoušejte nový aromadifuzér, který pomůže nejen navodit příjemnou atmosféru v místnosti, ale vyčistí a zvlhčí vzduch pomocí vodní mlhy.

Bezdoteku Aroma difuzér MANTRA dark 400 ml
1 190 Kč

Požární směrnice zakazují v kancelářských budovách používat otevřený oheň a klasické aromalampy s vonnými svíčkami. A vy byste si tak rádi zpříjemnili prostor vůní nebo používáte vonné esence proti stresu a bolení hlavy.

Bezdoteku Zahradní hadice smršťovací natahovací BEST 30m
1 499 Kč

Z 5 na 30 metrů za pár vteřin Kam s ní? Většina majitelů domů a zahrádkářů řeší uskladnění hadice neustále, výhodou námi nabízené roztažitelné hadice je její flexibilita. Během několika vteřin se prodlouží z pouhých 5 metrů na celkových 30.

Bezdoteku Dřevěná zahradní sprcha CDR s ruční sprchou
3 499 Kč

Praktická dřevěná zahradní sprcha CDR s ruční sprchou je ideální například jako sprcha k venkovnímu bazénu. Pokud se před vstupem do vody osprchujete, můžete výrazně ušetřit za bazénovou chemii, protože se do vody nedostane tolik nečistot.

Bezdoteku Mlžící systém Vodní mlha PROFI 15L
14 999 Kč

Ochlazování pomocí vodní mlhy Mlžící systém PROFI byl navržen průmyslovými odborníky a pracuje na bázi odpařování jemné vodní mlhy generované pomocí vysokého tlaku. Motor o výkonu 180 W vhání vodu pod tlakem 70 barů do trysek, které generují kapky vody o velikosti menší než 0,1 mm (cca 7 μm).

Bezdoteku Šperkovnice Lucy bílá
1 799 Kč

Snadné a bezpečné uložení šperků díky šperkovnici se zrcadlem Lucy v bílém provedení. Zrcadlo určitě oceníte kdykoli si budete nějaký šperk brát na sebe, zejména pak na cestách může být skutečně nepostradatelné.

Bezdoteku Ravanson Mobilní ochlazovač vzduchu AC - 2011
2 399 Kč

Ravanson mobilní ochlazovač vzduchu je dobrou alternativou ke klasické klimatizaci. Velkou výhodou mobilní klimatizace Ravanson je, že ji můžete snadno přemístit do jiné místnosti nebo třeba kamkoli po místnosti.

Bezdoteku Zahradní hadice smršťovací natahovací BEST 15m
1 299 Kč

Z 5 na 15 metrů za pár vteřin Kam s ní? Většina majitelů domů a zahrádkářů řeší uskladnění hadice neustále, výhodou námi nabízené roztažitelné hadice je její flexibilita. Během několika vteřin se prodlouží z pouhých 5 metrů na celkových 15.

Bezdoteku Vyhřívané termoprádlo Savior dámské černé vel. XXL
3 499 Kč

Nezáleží na počasí, záleží na výbavě Nevíte, zda vyrazit o víkendu na hory lyžovat? Nebo snad jít s dětmi bruslit? Obáváte se velkých mrazů a nepříznivého počasí? S patřičnou výbavou vás již předpověď počasí zajímat nebude.

Bezdoteku 10x zvětšující LED kosmetické zrcátko bílé
499 Kč

Zrcátko s ideálním rozměrem do koupelny, které snadno díky speciální přísavce připevníte, kamkoli budete potřebovat. Takové je praktické 10× zvětšující LED kosmetické zrcátko bílé, které je opatřeno 16 LED diodami, se kterými vám neunikne žádný detail.

Bezdoteku Elektrický aerator provzdušňovač vína AERO
1 299 Kč

Nechte víno nadechnout Ptáte se, proč by se vlastně mělo víno provzdušňovat? Jen provzdušněné víno se totiž může naplno projevit a vy si tak můžete užít pravou chuť zbavenou hořké chuti nebo tříslovin.

Bezdoteku Třípanelové kosmetické make-up zrcátko s led osvětlením velké ZEBRA
999 Kč

Třípanelové velké kosmetické make-up zrcátko Zebra s LED osvětlením je vhodné pro všechny ženy, které chtějí stylové designové kosmetické zrcátko. Středové zrcadlo je opravdu velké, a to o rozměrech 30×24 cm, ke kterému jsou ještě bočnice, které můžete libovolně nastavit do 180°.

Bezdoteku Teleskopická selfie tyč Yunteng s bluetooth ovladačem
349 Kč

PROFESIONÁLNÍ TELESKOPICKÁ „SELFIE“ TYČ Hledáte kvalitní držák na autoportréty? Potřebujete selfie tyč, která by se neprohýbala ani při větším zatížení, ale zároveň umožnila široký záběr? Již nehledejte, profesionální teleskopický držák Yunteng splňuje vše, co si přejete.

Bezdoteku Sluchátka VEHO 360° Z-1 růžová
299 Kč

Sluchátka Veho 360° Z-1 Ještě nikdy nebyl poslech hudby větší rozkoší než se sluchátky Veho 360° Z-1. Špičková kvalita provedení a výběr materiálů, dokonalý zvuk a skvělá ergonomie, zajímavý design k tomu. Tato sluchátka jednoduše musíte mít!

Bezdoteku Vyhřívané termoprádlo Savior pánské černé vel. XL
3 499 Kč

Venku nehledě na počasí Proč se obírat o krásné zážitky při zimních procházkách, pozorování přírody nebo snad oželet lyžovačku nebo bruslení jen kvůli zimě? V žádném případě, patřičná výbava od značky SAVIOR vám totiž zajistí tepelný komfort při jakémkoli počasí.

Bezdoteku Šperkovnice Sofia černá
1 799 Kč

Organizované a bezpečně uložené šperky vám usnadní každodenní hledání náušnic, řetízků a dalších šperků. Jednoduše otevřete uzamykatelnou šperkovnici Sofia a budete mít veškeré šperky jako na podnose. Výhodou je, že se jedná o šperkovnici se zrcadlem, to oceníte především na cestách.

Bezdoteku Mlžící systém Vodní mlha HOME 02L
4 999 Kč

Za vším stojí vysoký tlak Tím není myšleno ten tělesný, i když právě ve vedrech jsou lidé s vysokým tlakem ohroženi nejvíce. Za naším ochlazovacím systémem stojí vysoký tlak vody, který pod tlakem 40 barů tříští vodu skrze trysky na molekuly vody o velikosti méně než 0,1 mm – vodní mlhu.

Bezdoteku Čistička vzduchu iPro Air
5 499 Kč

5 filtrů pro dokonale čistý vzduch Čistička vzduchu je vybavena 5 odnímatelnými filtry (hliníkový, katalytický, formaldehydový, antibakteriální a HEPA filtr), jejichž funkčnost doplňuje UV lampa pro sterilizaci vzduchu a eliminaci cigaretového kouře a ionizátor likvidující prachové částice, bakter…

Bezdoteku Vyhřívané papuče pantofle Dr. Warm vel. L
2 499 Kč

Trávíte rádi čas na chalupě nebo chatě, ale trpíte na chladné nohy od podlahy v podzimním nebo zimním čase? Ideálním řešením, jak nenastydnout od nohou jsou elektricky vyhřívané pantofle Dr. Warm, které přinesou úžasný tepelný komfort nehledě na okolní nízkou teplotu.

Bezdoteku Vyhřívané termoprádlo Savior pánské šedé vel. XL
3 499 Kč

Venku nehledě na počasí Proč se obírat o krásné zážitky při zimních procházkách, pozorování přírody nebo snad oželet lyžovačku nebo bruslení jen kvůli zimě? V žádném případě, patřičná výbava od značky SAVIOR vám totiž zajistí tepelný komfort při jakémkoli počasí.