10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Bibado Bryndák s upínáním na jídelní židličku Bibado Bryndák s upínáním na jídelní židličku
Bibado Bryndák s upínáním na jídelní židličku

Bryndák s dlouhým rukávem Bibado je možné připevnit k jídelní židličce pomocí integrovaného popruhu. Jeho chytré designové prvky tak zajistí, že si vaše děťátko může v pohodlí užít dobrodružství při jídle, zatímco jeho oblečení zůstane čisté, suché a bez skvrn.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Bibado Dětský příbor Bibado Bryndák s upínáním na jídelní židličku
Bibado Dětský příbor

Dětský příbor Bibado je ideální pro usnadnění a zpříjemnění chvil při jídle malého dítěte. Pomocí integrovaného popruhu můžete příbor jednoduše připevnit k bryndáku Bibado. Poté už nebudete muset sbírat spadlou lžičku a vidličku z podlahy.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Bibado Bryndák s upínáním a dětským příborem Bibado Bryndák s upínáním na jídelní židličku
Bibado Bryndák s upínáním a dětským příborem

Set bryndáku s upínáním na jídelní židličku a dětského příboru Bibado. Bryndák s dlouhým rukávem Bibado je možné připevnit k jídelní židličce pomocí integrovaného popruhu. Jeho chytré designové prvky tak zajistí, že si vaše děťátko může v pohodlí užít dobrodružství při jídle, zatímco jeho oblečení zůstane čisté, suché a bez skvrn.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Bibado První lžička 2ks Bibado První lžička 2ks
Bibado První lžička 2ks

Dippit je unikátní obouruční odvykací lžička a naběračka v jednom. Podporuje nezávislé zkoumání nových chutí a textur během rané fáze odstavení. Strukturovaný konec naběračky je tvarován tak, aby podporoval orální smyslový vývoj dítěte. Je ideální pro jogurty, kaše a pyré, stejně jako pro zklidnění dásní.

můžete mít DNES

Od MALL

Bibado je britská značka vytvořená rodiči pro rodiče. Jejím posláním je sblížit rodinu v době jídla a herních dobrodružstvích.