Biobaza SUN marmeláda na super rychlé opálení - tekutá formule - 250 ml
523 Kč

Tento suchý olej pro intenzivní opalování je bohatý na karotenoidy z mrkve a extrakt z domácích vlašských ořechů. S výživným arganovým olejem, macadamiovým olejem, ořechy a měsíčkem lékařským bude mít vaše pleť přirozenou vlhkost a pružnost. Nezalekněte se, není marmeláda jako marmeláda.

Biobaza SUN marmeláda ROYAL s třpytkami 150 ml
459 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Aktivní látky: Komplex slaměnky, měsíčku a oliv poskytuje pokožce vlhkost a stimuluje její regeneraci, zatímco fialové extrakty z mrkve podporují přípravu pokožky před sluněním. Nezalekněte se, není marmeláda jako marmeláda.

Biobaza BIOBAZA SUN Booster - sérum na zvýraznění opálení 50 ml
324 Kč

Sérum je obohaceno o komplex Phototan a komplex HYDRAOX, které stimulují přirozený proces opalování a zajišťují hydrataci pokožky. Phototan stimuluje opalování, zatímco HYDRAOX komplex s aloe verou, zeleným čajem a kofeinem zajistí hydrataci a zjemní pokožku.

Biobaza Přírodní univerzální dezinfekce 50 ml
203 Kč

Inovativní vzorec, který aktivuje ionty, je účinný na široké spektrum mikroorganismů – bakterií, virů, hub, plísní, spór, biofilmů, řas. Zabíjí během kontaktu s patogenními mikroorganismy, a tím brání rozvoji a šíření infekcí a chorob.

Biobaza SUN lotion na opalování SPF 30+ 150 ml
782 Kč

Je obohacen o výborné přísady, jako je fialová mrkev, která připravuje pokožku k vystavení na slunci; olivy, které podporují regeneraci pokožky a poskytují hydrataci; a malinový olej, který je přirozeně uklidňující a chrání pokožku před sluncem.

Biobaza SUN marmeláda na super rychlé opálení 250 ml
523 Kč

SUN marmeláda k rychlému opálení je bohatá na karotenoidy z mrkve, extrakt z vlašských ořechů, olej z měsíčku a oliv, které jsou ideální pro péči o pleť. Poskytuje zářivost a hydrataci pokožky a stimuluje intenzivně opálení a dosažení bronzové pleti.