BIOMED BIOMED SENSITIVE ústní voda 500ml
129 Kč

Přírodní protizánětlivá ústní voda na citlivé zuby s výtažky ze psyllia, břízy, hroznového vína a dubovou kůrou proti zubnímu kazu, posiluje dásně.

BIOMED BIOMED Charcoal zubní pasta 100g
79 Kč

Z 99% přírodní zubní pasta BIOMED CHARCOAL se 3 typy přírodního uhlí šetrně čistí zuby a odstraňuje plak. Hydroxyapatit vápníku posiluje sklovinu.

BIOMED BIOMED Calcimax zubní pasta 100g
79 Kč

Z 99% přírodní zubní pasta BIOMED Calcimax s extrakty z mořských řas pro zdravé dásně. Hydroxyapatit a L-Arginin posilují sklovinu a snižují citlivost.

BIOMED BIOMED SUPERWHITE ústní voda 500ml
129 Kč

Přírodní bělicí ústní voda s minerálním komplexem, extraktem z kokosu, psyllia, listů břízy, laktobakteriemi, působí antibakteriálně a protizánětlivě.

BIOMED BIOMED Biocomplex zubní pasta 100g
79 Kč

Z 98% přírodní zubní pasta BIOMED Biocomplex se šalvějí, eukalyptem, rozmarýnem, heřmánkem a olejem z cedrového dřeva pro zdravé dásně a svěží dech.

BIOMED BIOMED Propoline zubní pasta 100g
79 Kč

Z 98% přírodní zubní pasta BIOMED Propoline s extrakty z propolisu a esenciálním olejem z medu manuka zklidňuje dásně. Hydroxyapatit posiluje sklovinu.

BIOMED BIOMED Sensitive zubní pasta 100g
79 Kč

Z 99% přírodní zubní pasta BIOMED Sensitive pro citlivé zuby s extraktem z hroznových jader, hydroxyapatitem a L-Argininem posilující zubní sklovinu.

BIOMED BIOMED Superwhite zubní pasta 100g
79 Kč

Z 99% přírodní zubní pasta BIOMED Superwhite pro šetrné bělení citlivých zubů s kokosovým olejem a skořicí. Zklidňuje dásně a remineralizuje zubní sklovinu.

BIOMED BIOMED WELL GUM ústní voda 500ml
129 Kč

Přírodní antibakteriální a regenerační ústní voda s výtažky ze šalvěje, psyllia, listů břízy, ananasu, eukalyptu, anýzu, cedru, hřebíčku a rozmarýnu.