Biotter Pharma 100% Arganový olej 30 ml
217 Kč

Arganový olej je neocenitelným zdrojem krásy pro Vaši pokožku. Je bohatý na nenasycené mastné kyseliny (80%), skvalen, karoteny a vitamín E, a proto má příznivý vliv na odpovídající hydrataci, pružnost a výživu pokožky, což pomáhá zachovat její mladistvý a zdravý vzhled.

Biotter Pharma Exfoliační maska na chodidla 1 pár
129 Kč

Exfoliační maska na chodidla odstraňuje ztvrdlou a hrubou kůži na chodidlech, hydratuje, snadno se používá. Maska na chodidla ve formě ponožek efektivně odstraňuje mozoly, ponechává kůži hladkou, měkkou a jemnou.

Biotter Pharma Hořčík 125 mg s vitamínem B6 50 tablet
49 Kč

Hořčík 125 mg s vitamínem B6 přispívají ke snížení míry vyčerpání, přispívají k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti. Hořčík přispívá k normální syntéze bílkovin a také k udržení normálního stavu kostí a zubů a normální činnosti svalů.

Biotter Pharma Mateřídouška s podbělem 24 tablet
99 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Mateřídouška obecná s podbělem lékařským + vitamín C a zinek je doplněk stravy ve formě bylinných pastilek rozpustných v ústech. usnadňuje odkašlávání podporuje imunitu organizmu má příznivý vliv na udržení normálního fungování horních dýchacích cest.

Biotter Pharma Rybí tuk s vitamíny a Omega-3 kyselinami 3 x 60 pastilek
168 Kč

Rybí tuk s vitamíny a Omega-3 kyselinami je doplněk stravy obsahující olej z tresčích jater, který je bohatý na vitamíny A a D, a na nenasycené mastné kyseliny EPA a DHA, které patří do skupiny Omega-3 kyselin. Vitamíny A a D podporují normální fungování imunitního systému.

Biotter Pharma Sérum s kyselinou hyaluronovou 30 ml
261 Kč

Sérum s kyselinou hyaluronovou je vysoce koncentrované Sérum s kyselinou hyaluronovou dokonale váže vodu, hloubkově hydratuje kůži a ponechává ji hladkou a napnutou. Aktivní složky obsažené v séru odstraňují známky stárnutí a vracejí pokožce pevnost a pružnost.

Biotter Pharma Teploměr bezdotykový infračervený BoboScan 1 kus
659 Kč

Bezkontaktní infračervený teploměr BoboScan měří teplotu na čele, bez potřeby kontaktu s pokožkouměřit lze i teplotu okolního prostředí nebo tekutin, stačí přepnout režim. Ideální pro rychlé a přesné měření. Snadné ovládání, tři režimy měření. Díky podsvícení není nutné rušit děti během spánku.

Biotter Pharma WW Pulsar sonický zubní kartáček
997 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kartáček WhiteWay Pulsar je kompaktní, hbitý a spolehlivý zubní kartáček. Poskytne profesionální a komplexní hygienu ústní dutiny. efektivní čištění zubů a jazyka bělejší zuby snazší odstranění plaku neobrušuje sklovinu masíruje dásně a je k nim šetrnější.

Posláním společnosti Biotter Pharma je poskytnout svým zákazníkům produkty výborné kvality a propagovat aktivní a zdravý životní styl.

Posláním společnosti Biotter Pharma je poskytnout svým zákazníkům produkty výborné kvality a propagovat aktivní a zdravý životní styl.