Biotter Pharma Sérum s kyselinou hyaluronovou 30 ml
267 Kč

Sérum s kyselinou hyaluronovou je vysoce koncentrované Sérum s kyselinou hyaluronovou dokonale váže vodu, hloubkově hydratuje kůži a ponechává ji hladkou a napnutou. Aktivní složky obsažené v séru odstraňují známky stárnutí a vracejí pokožce pevnost a pružnost.

Biotter Pharma WW Pulsar sonický zubní kartáček
1 017 Kč

Kartáček WhiteWay Pulsar je kompaktní, hbitý a spolehlivý zubní kartáček. Poskytne profesionální a komplexní hygienu ústní dutiny. efektivní čištění zubů a jazyka bělejší zuby snazší odstranění plaku neobrušuje sklovinu masíruje dásně a je k nim šetrnější.

Biotter Pharma WW Jet 3000 zubní sprcha
1 427 Kč

Zubní sprcha WW-Jet 3000 efektivně a rychle odstraňuje zbytky jídla a bakterie z těžko dostupných míst v mezizubním prostoru a pod linií dásní, kam se nedostane kartáček ani zubní nit. Neinvazivně odstraňuje zubní plak a současně masíruje dásně a zlepšuje tak jejich prokrvení.

Biotter Pharma Exfoliační maska na chodidla 1 pár
133 Kč

Exfoliační maska na chodidla odstraňuje ztvrdlou a hrubou kůži na chodidlech, hydratuje, snadno se používá. Maska na chodidla ve formě ponožek efektivně odstraňuje mozoly, ponechává kůži hladkou, měkkou a jemnou.

Biotter Pharma 100% Arganový olej 30 ml
222 Kč

Arganový olej je neocenitelným zdrojem krásy pro Vaši pokožku. Je bohatý na nenasycené mastné kyseliny (80%), skvalen, karoteny a vitamín E, a proto má příznivý vliv na odpovídající hydrataci, pružnost a výživu pokožky, což pomáhá zachovat její mladistvý a zdravý vzhled.

Biotter Pharma Hořčík 125 mg s vitamínem B6 50 tablet
50 Kč

Hořčík 125 mg s vitamínem B6 přispívají ke snížení míry vyčerpání, přispívají k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti. Hořčík přispívá k normální syntéze bílkovin a také k udržení normálního stavu kostí a zubů a normální činnosti svalů.

Posláním společnosti Biotter Pharma je poskytnout svým zákazníkům produkty výborné kvality a propagovat aktivní a zdravý životní styl.

Posláním společnosti Biotter Pharma je poskytnout svým zákazníkům produkty výborné kvality a propagovat aktivní a zdravý životní styl.