Birch 2 Life Březový krém se stříbrem a arganovým olejem 50 ml
602 Kč

Březový krém se stříbrem a arganovým olejem je založen na kombinaci přírodních složek, které vzájemně posilují svůj účinek a mají regenerační a ochranný vliv na lidskou pokožku. Arganový olej obsahuje vitaminy A, E, F, steroly a mastné kyseliny.

Birch 2 Life Mýdlo lehký kokos
148 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Přírodní mýdlo pro citlivou pokožku. Obsahuje březovou kůru, lanolin a kyselinu boswellovou (výtažek ze stromu). Pro lehkou vůni je použit panenský kokosový olej. Vhodné je pro suchou, citlivou a namáhanou pokožku, popraskanou kůži a rty, ale i pro suché nebo namáhané vlasy.

Birch 2 Life Mýdlo Citron - Rozmarýn
148 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přírodní mýdlo se stříbrem, arganovým olejem a březovou kůrou. Citron s rozmarýnem působí protizánětlivě, pomáhá zklidnit mastnou a zčervenalou pleť.

Birch 2 Life Mýdlo Levandule
148 Kč

Přírodní mýdlo se stříbrem, arganovým olejem a březovou kůrou. Levandule má antiseptické vlastnosti, které zmírňují alergické reakce, přispívá k regeneraci pokožky.

Birch 2 Life Mýdlo Pomeranč - Mandarinka
148 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přírodní mýdlo se stříbrem, arganovým olejem a březovou kůrou. Mýdlo Pomeranč – Mandarinka pomáhá chránit kůži. Vláknina obsažená v mandarinkách pomáhá z těla vyplavit škodlivé látky. Napomáhá při hojení ran a povrchových zranění.

Birch 2 Life Mýdlo šalvěj
148 Kč

Přírodní mýdlo se stříbrem, arganovým olejem a březovou kůrou. Šalvěj má silné dezinfekční, protiplísňové a protizánětlivé účinky. Arganový olej obsahuje vitamíny A, E, F, steroly a mastné kyseliny, které ve spojení s výtažky z březové kůry a přídavkem stříbra působí regeneračně a ochranně.

Birch 2 Life Mýdlo Skořice
148 Kč

Přírodní mýdlo se stříbrem,  arganovým olejem a březovou kůrou. Skořice patří mezi přírodní antibiotikum. Arganový olej obsahuje vitamíny A, E, F, steroly a mastné kyseliny, které ve spojení s výtažky z březové kůry a přídavkem stříbra působí regeneračně a ochranně. .

Birch 2 Life nabízí kosmetické přípravky o velmi vysoké kvalitě, ve kterých se skloubila síla přírodních látek dohromady se špičkovými medicinálními nanotechnologiemi.

Birch 2 Life nabízí kosmetické přípravky o velmi vysoké kvalitě, ve kterých se skloubila síla přírodních látek dohromady se špičkovými medicinálními nanotechnologiemi.