Birch 2 Life Březový krém se stříbrem a arganovým olejem 50 ml
590 Kč

Březový krém se stříbrem a arganovým olejem je založen na kombinaci přírodních složek, které vzájemně posilují svůj účinek a mají regenerační a ochranný vliv na lidskou pokožku. Arganový olej obsahuje vitaminy A, E, F, steroly a mastné kyseliny.


Birch 2 Life Mýdlo šalvěj
190 Kč

Šalvěj má silné dezinfekční, protiplísňové a protizánětlivé účinky. Šalvějová kosmetika podporuje metabolismus pokožky a pomáhá čistit ucpané póry. Vhodné pro mastnou pleť. Arganový olej, který je podstatnou složkou mýdla, obsahuje vitamíny A, E, F, steroly a mastné kyseliny.


Birch 2 Life Mýdlo Citron - Rozmarýn
190 Kč

Mýdlo Citrón – Rozmarýn působí protizánětlivě, pomáhá zklidnit mastnou a zčervenalou pleť.  Arganový olej, který je složkou mýdla, obsahuje vitamíny A, E, F, steroly a mastné kyseliny, které s výtažky z březové kůry a přídavkem stříbra působí regeneračně a ochranně. .


Birch 2 Life Mýdlo lehký kokos
190 Kč

Mýdlo lehký kokos je přírodní mýdlo pro citlivou pokožku. Obsahuje přírodní výtěžek kyselinu boswellovou, která zlepšuje elasticitu pokožky, chrání před vnějšími vlivy. Lanolin má vlastnost ke snadné vstřebatelnosti do pokožky.


Birch 2 Life Mýdlo Levandule
190 Kč

Levandule je malý, silně aromatický polokeř a květy levandule obsahují třísloviny a silice. Levandulová silice má antiseptické vlastnosti které zmírňují alergické reakce a přispívá k regeneraci pokožky. Potlačuje růst bakterií, zklidňuje a uvolňuje tělo.


Birch 2 Life Mýdlo Pomeranč - Mandarinka
190 Kč

Mýdlo Pomeranč – Mandarinka pomáhá chránit kůži. Vláknina obsažená v mandarinkách pomáhá z těla vyplavit škodlivé látky. Napomáhá při hojení ran a povrchových zranění.


Birch 2 Life Mýdlo Skořice
190 Kč

Skořice je účinným bojovníkem proti širokému spektru virů, bakterií a plísní. Skořicová kůra patří mezi přírodní antibiotikum.


Birch 2 Life nabízí kosmetické přípravky o velmi vysoké kvalitě, ve kterých se skloubila síla přírodních látek dohromady se špičkovými medicinálními nanotechnologiemi.

Birch 2 Life nabízí kosmetické přípravky o velmi vysoké kvalitě, ve kterých se skloubila síla přírodních látek dohromady se špičkovými medicinálními nanotechnologiemi.