Black Kale Posilovací guma master expander (4 odpory mix SET za zvýhodněnou cenu)
1x

Black Kale Posilovací guma master expander (5 odporů)

849 Kč

Set posilovacích gum master expander je všestranným doplňkem pro rezistentní trénink – od práce s mobilitou a asistencí při shybu až po dřepy a bench pressy. 4× barevně odlišné verze bandu z přírodní latexové gumy, z nichž každá měří stejnou délku, ale liší se šířkou, tloušťkou a celkovou odolností.

Black Kale Premium JOGA podložka na cvičení "YVONA", světle žlutá
1x

Black Kale Premium JOGA podložka na cvičení "YVONA"

1 090 Kč

Všestranná podložka na cvičení vyrobena dle designu nejvyšší nároků samotné Yvony Maléřové Krainové ! TOP kvalita a přírodní materiál. Součástí balení je také praktické lanko pro skladování podložky a nošení přes rameno.

Ruční výroba kvalitní a zdravé suroviny výjimečná chuť. To jsou body, které spojují naši filozofii (Black Kale) a poctivě připravované vegan dezerty, lisované šťávy, nebo burgery, z přirozených surovin s láskou a originální recepturou. V roce 2020 jsme také začali dovážet exotické oříšky, granolu nebo popcorn z kešu farmy na Bali.

Naše firma, která je zaměřená na výrobu veganských produktů působí více jak 5 let. Založili jsme ji s přítelkyní Andreou po cestování ve státech, Kanadě a Indonésii. Největším krokem bylo otevření Fresh restaurace Black Kale Bar v Ostravě v roce 2017, kde můžete chutně a zdravě poobědvat a ostatní dobroty zakoupit. Od té doby naše působení a sortiment stále rozšiřujeme.

V roce 2020 jsme se spolu s kuchaři zaměřili kromě bezlepkových dezertů také na veganské burgery z přirozených surovin. Většina z nich neobsahuje soju, jsou to tedy poctivé rostlinné burgery, které obsahují hlavně jednodruhovou zeleninu. Neobsahují éčka, emuglátory nebo jiné složky, které zkrátka jíst nechcete.

A protože milujeme Bali a Indonésii, tak v poslední řadě dovážíme dobroty z exotického ostrova, přímo z kešu farmy, pro kterou jsme se stali výhradním distributorem. Na farmě jsme se byli podívat a osobně setkali s pracovníky a farmáři v roce 2017. Celý projekt nás velmi oslovil, protože má obrovský přesah. Severní část Bali je více odříznutá od civilizace a tak farma přináší balijcům příležitost si přivydělat. Pro děti pracovníků je k dispozici mezinárodní školka, kde se starají o děti, vzdělávají je, poskytují jim oblečení, hygienu a stravné. V neposlední řadě EAST BALI spolupracuje také na řadě charitativních a ekologicky zaměřených projektů. Jsme rádi, že distribucí můžeme zákazníkům předat chuťový zážitek z tropických produktů a zároveň podpořit dobrou věc!