Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně

Bling My Thing

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Bling My Thing Bling My Thing Milky Way Angel Tears kryt pro iPhone Xs Max Bling My Thing Bling My Thing Milky Way Pure Brilliance kryt pro iPhone Xs Max
Bling My Thing Bling My Thing Milky Way Angel Tears kryt pro iPhone Xs Max

Dokonalý telefon potřebuje dokonalou ochranu. Luxusní zadní kryt poskytuje nejen potřebné zázemí a bezpečí, ale zároveň se stane unikátním elegantním doplňkem.Kryt je vyroben pevného a ohebného polykarbonátu odolného proti nárazům a poškrábání.

můžete mít 27.3. - 28.3.

Bling My Thing Bling My Thing Milky Way Pure Brilliance kryt pro iPhone Xs Max Bling My Thing Bling My Thing Milky Way Pure Brilliance kryt pro iPhone Xs Max
Bling My Thing Bling My Thing Milky Way Pure Brilliance kryt pro iPhone Xs Max

Bling My Thing Milky Way Pure Brilliance kryt pro iPhone Xs Max - Swarovski® crystalsLuxusní polykarbonátový kryt od společnosti Bling My Thing z řady Milky Way v barvě Pure Brillince s krystaly Swarovski je ideálním doplňkem pro Váš iPhone Xs Max.

můžete mít 27.3. - 28.3.

Společnost BLING MY THING je Korejskou firmou, leadrem ve výrobě doplňků osázených krystaly Swarovski (licencovaným partnerem SWAROWSKI). V berlínské pobočce, založené roku 2005 pracuje na návrzích tým návrhářů pod vedením designera Ayano Kimury.