10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Bliss Ayurveda

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Bliss Ayurveda Respibliss sirup - pro podporu zdraví dýchacího systému Bliss Ayurveda Bliss Defence - pro posílení dlouhodobé imunity organizmu. Účinný prostředek při infekcích a nachlazení, infekčních horečkách a alergiích.
Bliss Ayurveda Respibliss sirup - pro podporu zdraví dýchacího systému

Pamatujete na medicínu, když jste byli malí? Tahle bude Vám i dětem opravdu chutnat. A přitom je velmi silná a účinná, jenom bylinná dle ájurvédské tradiční receptury.. Podpora zdraví dýchacího systému při kašli, bolesti v krku a chronických onemocnění dýchacího systému.

můžete mít 7.12. - 11.12.

Bliss Ayurveda Easy Move - Unikátní přírodní rostlinný přípravek pro péči o klouby, svaly a šlachy. Bliss Ayurveda Acigard - podpora zažívání, překyselení žaludku, chuť k jídlu, očista trávicího systému.
Bliss Ayurveda Easy Move - Unikátní přírodní rostlinný přípravek pro péči o klouby, svaly a šlachy.

Unikátní přírodní rostlinný přípravek pro péči o klouby, svaly a šlachy. Pomáhá tělu syntetizovat látky potřebné k udržení pružných funkcí vazů. Dávka na jeden měsíc.

můžete mít 8.12. - 12.12.

Bliss Ayurveda Bliss Lady - nehormonální bylinný přípravek pro pravidelnou a hladkou menstruaci Bliss Ayurveda Acigard - podpora zažívání, překyselení žaludku, chuť k jídlu, očista trávicího systému.
Bliss Ayurveda Bliss Lady - nehormonální bylinný přípravek pro pravidelnou a hladkou menstruaci

Bliss Lady je nehormonální bylinný přípravek pro pravidelnou a hladkou menstruaci. Tato účinná kombinace bylin a minerálů posiluje ženské reprodukční orgány a podporuje pravidelnou menstruaci. Dávka na jeden měsíc.

můžete mít 8.12. - 12.12.

Bliss Ayurveda Energobliss - bylinný potravinový doplněk pro podporu zvýšení energie a zdraví se spirulinou , vitamíny, zinkem a mědí Bliss Ayurveda Energobliss - bylinný potravinový doplněk pro podporu zvýšení energie a zdraví se spirulinou , vitamíny, zinkem a mědí
Bliss Ayurveda Energobliss - bylinný potravinový doplněk pro podporu zvýšení energie a zdraví se spirulinou , vitamíny, zinkem a mědí

Starodávná a osvědčená ájurvédská formule pro péči o energetický systém těla a jeho zdraví. Energie, vitalita a vytrvalost mají zásadní význam pro fyzické zdraví a emoce. Zvýšená vitalita znamená mladistvost, výkon orgánů a vrozené zdraví. Obrací procesy fyzické degradace a zabraňuje jejich návratu.

můžete mít 7.12. - 11.12.

Prvotřídní ájurvédské potravní doplňky Bliss Ayurveda vyrobené z těch nejlepších surovin, kde každý proces výroby je podroben maximální kontrole a certifikaci. Produkty mají vysokou kvalitu a účinnost, jelikož obsahují 1000 mg laboratorně ověřených nejúčinnějších bylin synergického složení v jedné tabletě. Holistické (celostní) účinky indické ájurvédy lze popsat Aristotelovým principem, že “Celek je víc než souhrn jeho částí”.