Blue Orange Klauniáda

Blue Orange Klauniáda

Hodnocení: 5
649 Kč 119 Kč

Klauniáda je dětská dřevěná hra, která děti učí principy rovnováhy. Je čas na představení! Kuku je houpací klaun, který má opravdu rád žonglování. Jeho velké zelené boty ho však pořád převažují, a tak pořád padá. Pomoz mu žonglovat s co nejvíce míčky tak, aby ani jeden nespadl, a vyhraješ!

Blue Orange Tučňáci
419 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vítejte na Jižním pólu! Naši tučňáci jsou připraveni si s vámi hrát. Házejte barevnými kostkami a najděte odpovídající vajíčka. Buďte prvním hráčem, který sesbírá šest tučňáků a vyhraje.Paměť a trocha štěstí vám pomohou v této zábavné expedici na Jižní pól!

Blue Orange Moje zlato!
379 Kč

Malá kostková hra pro celou rodinu! Karty obsahují krásné ilustrace se zvířatky, které můžete znát z karetní hry Kdo to byl? Ahój, námořníci! Poklady moře máte na dosah ruky! Vyhoďte kotvu, ponořte se do hlubin, otevřete tajemné truhlice a vyneste poklady zpět na palubu své lodi.

Blue Orange QuiZoo
349 Kč

Buďte nejrychlejším hráčem a jako první najděte zvíře, které odpovídá zadání! Rychlá postřehová hra pro celou rodinu, u které využijete své zvířecí znalosti! Hra je zabalena do praktické plechové krabičky! QuiZoo

Blue Orange Dr. Bacilová
669 Kč

Pomocí pinzety a s trochou logiky samozřejmě, roztřiďte bacily do Petriho misky. Pracujte rychle a odhalte chybějící bacily a superbacily. Najděte je dříve než vaši protivníci a staňte se nejrychlejším vědcem celé laboratoře! UPOZORNĚNÍ Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců.

Blue Orange Fantastic Park
669 Kč

Musíte být nejšikovnější a shromáždit ta nejvzácnější zvířata v celém parku!

Blue Orange Vikings on Board CZ/DE
949 Kč

VIKINGS ON BOARD CZ/DE Naloď se na tu nejlépe vybavenou vikingskou veslici a přivez ze svých dobrodružných výprav drahocennou kořist. Vykutálej a vsaď sudy toho nejlepšího pití na úspěchy konkrétních lodí a nakloň si přízeň těch nejsilnějších válečníků.