Bobr Ponožky zátěžové, Bobr Barva: Zelená, Velikost: 38-40
190 Kč

Ponožky BOBR – ZÁTĚŽOVÉ se stříbrem a roční zárukou proti prošlapání jsou pro celodenní práci a pohyb, při kterém vytváříte vlhkost na těle. Tyto dvouvrstvé celoroční ponožky mají uvnitř polypropylén – duté vlákno a ve vrchní vrstvě bavlnu, která odsává pot z těla směrem ven.

Bobr Ponožky zimní, Bobr Barva: Zelená, Velikost: 38-40
190 Kč

Ponožky – BOBR – ZIMNÍ jsou vyvinuty pro zmrzlé nohy, které Vám drží Vaší tělesnou teplotu, i když nevytváříte svou chůzí teplo. Jsou pleteny dvojitě z přírodních materiálů – bavlny a vlny, pro vyšší izolaci a hřejivost. Chodidlo je navíc vypleteno zátěžovým materiálem proti prošlapání.

Bobr Nadkolenky zátěžové, Bobr Barva: Zelená, Velikost: 41-42
430 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Trekové nadkolenky BOBR – ZÁTĚŽOVÉ elastické se stříbrem a roční zárukou proti prošlapání jsou vyvinuty pro ochranu lýtka a kolena v celodenním pracovním režimu a pohybu, při kterém vytváříte vlhkost na těle. Doporučujeme pro vysokohorský trek, či pro myslivce a rybáře k ochraně kolenního kloubu.

Bobr Nadkolenky jaro/podzim, Bobr Barva: Zelená, Velikost: 38-40
345 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Slabé nadkolenky BOBR – JAROPODZIMNÍ s aktivním větráním jsou odlehčené thermo nadkolenky, které se používají od jara do podzimu v nízké i vysoké obuvi pro sport a lehčí turistiku. Jsou vypleteny jemným froté v chodidle, kvůli měkkému došlapu, proti otlakům a puchýřům.

Bobr Podkolenky aktivní - nízké, Bobr Barva: Zelená, Velikost: 38-40
260 Kč

Ponožky BOBR – AKTIVNÍ jsou konstruovány pro vysokou obuv, jako jsou gumové holinky či skeletové lyžařské boty. Dvouvrstvá a zátěžová konstrukce odolává jak vlhkosti tak oděru ponožky. Masivní drenážní kanály odvětrávají přebytečné teplo z obuvi a stříbro eliminuje bakterie.

Bobr Podkolenky jaro/podzim, Bobr Barva: Zelená, Velikost: 38-40
257 Kč

Slabé podkolenky BOBR – JAROPODZIMNÍ s aktivním větráním jsou odlehčené thermo podkolenky, které se používají od jara do podzimu v nízké i vysoké obuvi pro sport a lehčí turistiku. Jsou vypleteny jemným froté v chodidle, kvůli měkkému došlapu, proti otlakům a puchýřům.

Bobr Ponožky jaro/podzim, Bobr Barva: Zelená, Velikost: 38-40
150 Kč

Ponožky BOBR – JAROPODZIMNÍ s aktivním větráním jsou odlehčené thermo ponožky, které se používají od jara do podzimu v nízké sportovní obuvi a sandálech pro sport a lehčí turistiku. Jsou vypleteny jemným froté v chodidle, kvůli měkkému došlapu a proti otlakům a puchýřům.

Bobr Ponožky letní - sport, Bobr Barva: Zelená, Velikost: 37-38
100 Kč

Ponožky BOBR – LETNÍ – SPORT s aktivním větráním jsou větrací ponožky pleteny jednovrstvě a to ve spodní části kvalitní bavlnou a horní lýtková část je ze síťové polypropylénové větrací vazby. Výbornou přilnavost zajišťuje vysoko roztažný elastan s elastickým lemem.

Bobr Ponožky společenské, Bobr Barva: Zelená, Velikost: 37-38
100 Kč

Ponožky BOBR – LETNÍ – SPOLEČENSKÉ s aktivním větráním jsou větrací ponožky pleteny jednovrstvě a to ve spodní části kvalitní bavlnou a horní lýtková část je ze síťové polypropylénové větrací vazby. Výbornou přilnavost zajišťuje vysoko roztažný elastan s elastickým lemem.