Bobr Ponožky společenské, Bobr Barva: Zelená, Velikost: 44-46

Bobr Ponožky společenské, Bobr Barva: Zelená, Velikost: 37-38

100 Kč

Ponožky BOBR – LETNÍ – SPOLEČENSKÉ s aktivním větráním jsou větrací ponožky pleteny jednovrstvě a to ve spodní části kvalitní bavlnou a horní lýtková část je ze síťové polypropylénové větrací vazby. Výbornou přilnavost zajišťuje vysoko roztažný elastan s elastickým lemem.

Bobr Ponožky zátěžové, Bobr Barva: černá, Velikost: 46-48

Bobr Ponožky zátěžové, Bobr Barva: Zelená, Velikost: 38-40

190 Kč

Ponožky BOBR – ZÁTĚŽOVÉ se stříbrem a roční zárukou proti prošlapání jsou pro celodenní práci a pohyb, při kterém vytváříte vlhkost na těle. Tyto dvouvrstvé celoroční ponožky mají uvnitř polypropylén – duté vlákno a ve vrchní vrstvě bavlnu, která odsává pot z těla směrem ven.

Bobr Ponožky zimní, Bobr Barva: Zelená, Velikost: 38-40

Bobr Ponožky zimní, Bobr Barva: Zelená, Velikost: 38-40

190 Kč

Ponožky – BOBR – ZIMNÍ jsou vyvinuty pro zmrzlé nohy, které Vám drží Vaší tělesnou teplotu, i když nevytváříte svou chůzí teplo. Jsou pleteny dvojitě z přírodních materiálů – bavlny a vlny, pro vyšší izolaci a hřejivost. Chodidlo je navíc vypleteno zátěžovým materiálem proti prošlapání.

Bobr Nadkolenky jaro/podzim, Bobr Barva: Zelená, Velikost: 46-47

Bobr Nadkolenky jaro/podzim, Bobr Barva: Zelená, Velikost: 38-40

345 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Slabé nadkolenky BOBR – JAROPODZIMNÍ s aktivním větráním jsou odlehčené thermo nadkolenky, které se používají od jara do podzimu v nízké i vysoké obuvi pro sport a lehčí turistiku. Jsou vypleteny jemným froté v chodidle, kvůli měkkému došlapu, proti otlakům a puchýřům.

Bobr Nadkolenky zátěžové, Bobr Barva: Zelená, Velikost: 48-50

Bobr Nadkolenky zátěžové, Bobr Barva: Zelená, Velikost: 41-42

430 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Trekové nadkolenky BOBR – ZÁTĚŽOVÉ elastické se stříbrem a roční zárukou proti prošlapání jsou vyvinuty pro ochranu lýtka a kolena v celodenním pracovním režimu a pohybu, při kterém vytváříte vlhkost na těle. Doporučujeme pro vysokohorský trek, či pro myslivce a rybáře k ochraně kolenního kloubu.