Body Wraps BW Anticelulite oil - skořicový olej 200 ml
265 Kč

BW Anticelulite oil – skořicový olej je jedinečný prohřívající olej proti celulitidě. Tento profesionální produkt proti tvorbě celulitidy prohřeje problémové partie v místě vzniku celulitidy, tím se urychlí látková výměna a tím dojde k odstranění celulitidy.

Body Wraps BW Aloe Vera 1l
509 Kč

Aloe Vera je doplněk stravy, který zmírňuje kyselost žaludku ,blahodárně působí na trávicí soustavu, na kvalitu pokožky či glykémie, podporuje imunitu.

Body Wraps BW Aloe Vera 500 ml
305 Kč

Aloe Vera je doplněk stravy, který zmírňuje kyselost žaludku ,blahodárně působí na trávicí soustavu, na kvalitu pokožky či glykémie, podporuje imunitu.

Body Wraps BW Belly SET vel.L
1 520 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

BW Belly SET vel. L je set, který obsahuje řadu pomocníků pro spalování tuků v oblasti břicha. Balení obsahuje: neoprenový pás pro tepelnou izolaci v problémových partiích, prohřívací emulze a potravinový doplněk BW Pills Fat killer 60 tablet, pro rychlejší spalování.

Body Wraps Body Wraps Home Anticellulite
2 651 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Home Anticellulite redukuje celulitidu na problémových partiích. BW domácí zábal anticellulite obsahuje:

směs na zábal 3 ks bandáže 10 ks termo kalhoty 1 ks BW Tea Slim BW Fat Killer BW Anticellulite oil + roller tištěné podklady video návod.

Body Wraps Body Wraps Home Detox
2 203 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Detoxikuje tělo od škodlivých látek, nastartuje metabolismus a imunitní systém. Body Wraps Home Detox obsahuje: 

směs na zábal 3 ks bandáže 16 ks termo oblek 1 ks BW Tea Detox BW Pills Light Legs tištěné podklady video návod.

Body Wraps BW Anti wrinkle SET
1 774 Kč

BW Anti wrinkle SET obsahuje Anti – Wrinkle GEL a derma váleček s titanovými bodci pro domácí použití 0,25ml. Novinka v boji proti vráskám a jizvám. BW Anti-wrinkle Gel je sérum, obsahující kyselinu hyaluronovou ve 4%. Nejkoncentrovanější sérum. Derma váleček s titanovými bodcemi 0.

Body Wraps BW Belly SET vel. M
1 520 Kč

BW Belly SET vel. M je set, který obsahuje řadu pomocníků pro spalování tuků v oblasti břicha. Balení obsahuje: neoprenový pás pro tepelnou izolaci v problémových partiích, prohřívací emulze a potravinový doplněk BW Pills Fat killer 60 tablet, pro rychlejší spalování.

Body Wraps BW Belly SET vel.XL
1 520 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

BW Belly SET vel. XL je set, který obsahuje řadu pomocníků pro spalování tuků v oblasti břicha. Balení obsahuje: neoprenový pás pro tepelnou izolaci v problémových partiích, prohřívací emulze a potravinový doplněk BW Pills Fat killer 60 tablet, pro rychlejší spalování.

Body Wraps BW Pills NervEnergy&Sport 30 tablet
305 Kč

BW Pills NervEnergy&Sport obsahuje Hořčík, který podporuje normální činnost nervové soustavy a psychickou aktivitu, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Je ideální pomocník jak vyzrát na únavu!.