Bodymind.store

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Bodymind.store Taška Elegant Bodymind.store Posilovací sada gum
Bodymind.store Taška Elegant

Hledáte tašku na cvičení, která se současně bude hodit k vašemu běžnému outfitu? Taška Elegant bude díky svému designovému provedení a dostatečné velikosti ideální volbou.

můžete mít 20.6. - 21.6.

Bodymind.store Taška Street Bodymind.store Posilovací sada gum
Bodymind.store Taška Street

Sbalte si všechny věci na cvičení do jednoho zavazadla. Taška Street nabídne dostatek místa na vše potřebné a díky svému jednoduchému designu a elegantní šedé barvě navíc doplní každý váš outfit, tedy nejen ten sportovní.

můžete mít 20.6. - 21.6.

Bodymind.store Posilovací sada gum Bodymind.store Posilovací sada gum
Bodymind.store Posilovací sada gum

Tvarování těla nebo protažení po cvičení je s posilovacími gumami efektivnější a zábavnější. V sadě od Bodymind najdete tři různé gumy s originálním motivem mramoru.

můžete mít 20.6. - 21.6.

Bodymind.store Tropical Bodymind.store Geometric
Bodymind.store Tropical

Doplňte si při cvičení energii pohledem na pestrobarevnou podložku Tropical. Ta je potažená vrstvou z jemného mikrovlákna, které je na dotek tak hebké, že si své oblíbené cvičení zaručeně vychutnáte všemi smysly.

můžete mít 24.6. - 26.6.

Bodymind.store Calming Bodymind.store Geometric
Bodymind.store Calming

Uvolnit mysl je při cvičení minimálně stejně důležité jako pořádně protáhnout tělo. S podložkou Calming, jejíž název slibuje pořádné zklidnění a uvolnění, půjde obojí skoro samo.

můžete mít 24.6. - 26.6.

Bodymind.store Geometric Bodymind.store Geometric
Bodymind.store Geometric

Se semišovou podložkou Geometric vás jen tak někdo nepřehlédne. Co je ale ještě mnohem důležitější, podložka vám díky svým vlastnostem nabídne pohodlí a kvalitní oporu při každém cvičení.

můžete mít 24.6. - 26.6.

Bodymind.store Harmony Bodymind.store Modrý Lotos
Bodymind.store Harmony

Skladná, lehká, hebká na dotek a příjemná na pohled. Taková je cestovní podložka Harmony, kterou snadno složíte do každého zavazadla a zacvičíte si s ní i na druhém konci světa. 

můžete mít 24.6. - 26.6.

Bodymind.store Modrý Lotos Bodymind.store Modrý Lotos
Bodymind.store Modrý Lotos

Cvičte pohodlně a bezpečně s originální designovou podložkou Modrý lotos. Je to praktický pomocník a spolehlivý parťák i pro ten nejnáročnější trénink. Zajistí vám stabilitu a podporu těla při jakémkoliv prvku. 

můžete mít 24.6. - 26.6.

Bodymind.store Plameňák Bodymind.store Modrý Lotos
Bodymind.store Plameňák

Rozehrajte s každým dalším cvičením neopakovatelnou hru barev. Podložka s motivem plameňáka vám dodá energii, její funkční provedení s protiskluzovou úpravou zase potřebnou oporu i při náročných cvicích.

můžete mít 24.6. - 26.6.

Bodymind.store Růžová mandala Bodymind.store Růžová mandala
Bodymind.store Růžová mandala

Mandala je v mnoha kulturách synonymem harmonie. V kombinaci s růžovou barvou přináší klid a dodává energii, což je při cvičení více než žádoucí. Samotná podložka je potom díky použitým materiálům stoprocentně funkční a poskytne vám oporu i při náročnějších cvicích.

můžete mít 24.6. - 26.6.

Bodymind.store Růžový Lotos Bodymind.store Růžová mandala
Bodymind.store Růžový Lotos

Vychutnejte si své oblíbené cvičení všemi smysly. S podložkou s motivem lotosu, který je symbolem čistoty a energie, snáze uvolníte nejen své tělo, ale také mysl. Díky funkčnímu provedení, které vám poskytne potřebnou oporu, si potom troufnete i na ty nejnáročnější cviky.

můžete mít 24.6. - 26.6.

Za českou značkou Bodymind stojí dvě kamarádky, které dlouho nemohly najít podložku, s níž by při cvičení byly absolutně spokojené. A tak daly hlavy dohromady a strávily hodiny vymýšlením, zkoumáním a testováním, aby mohly všem sportovním nadšencům představit kvalitní a multifunkční podložky Bodymind. Podložky vytvořené z lásky k pohybu a přírodě. Od podložek to byl už jen krůček k taškám a doplňkům na cvičení, které dnes tvoří další sortiment obchodu Bodymind.