10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Boffin I 100 Boffin III - Bricks
Boffin I 100

Elektronická stavebnice Boffin 100 je určena pro malé šikuly, kteří si podle jednoduchého návodu monou sestavit nejméně 100 různých elektronických hraček a zařízení, která spolehlivě fungují. Například lampičku, rádio, policejní houkačku nebo hlasem řízenou žárovku.

můžete mít DNES

Od MALL
Boffin III - Bricks Boffin III - Bricks
Boffin III - Bricks

Nová stavebnice Boffin III kombinuje kostky s díly Boffin! Se stavebnicí Boffin III se dozvíte, jak propojit stavebnici Boffin s kostkami, abyste si sestavili několikapatrové domy a další reálné budovy.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Boffin I 300 Boffin III - Bricks
Boffin I 300

Elektronická stavebnice řady Boffin s návodem na 300 zajímavých elektronických hraček a jednoduchých zařízení. Například detektror lži, poplašné zařízení – detektor pohybu, ventilátor, rádio, měřič tlaku, tlumič světla.

můžete mít DNES

Od MALL
Boffin 500 Boffin II 203 - HRY
Boffin 500

Boffin 500 je vynikající elektronická stavebnice, která mladým technikům umožňuje sestavit podle srozumitelného obrázkového návodu nejméně 500 jednoduchých elektronických přístrojů a zajímavých hraček, spolehlivě fungujících.

můžete mít DNES

Od MALL
Boffin 750 Boffin II 203 - HRY
Boffin 750

Vzdělávací stavebnice Boffin 750 je určená nejen hravým dětem. Stavebnice poskytne poutavým způsobem představu o zapojování základních elektrických obvodů. Skládá se z 80 dílků.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Boffin II 203 - HRY Boffin II 203 - HRY
Boffin II 203 - HRY

Elektronická stavebnice Boffin HRY obsahuje 35 součástek a nabízí zábavnou a hravou formou přes 200 nových projektů, které jsou zaměřeny na postřeh, rychlost, paměť a přesnost. V manuálu je popsáno, co by projekt měl dělat a co od něj očekávat. Po sestavení si můžete zkontrolovat, jestli všechno funguje. Dále si můžete vymýšlet i vlastní projekty.

můžete mít DNES

Od MALL
Boffin II 165 - MOTION Boffin Boffin I 100 - rozšíření na Boffin I 300
Boffin II 165 - MOTION

Víte co je ELEKTŘINA, jak se přenáší, jakým způsobem rozpohybovat věci a jak je ovládat? K tomu ti skvěle poslouží elektronická stavebnice Boffin. Ta malým technikům umožnuje sestavit podle obrázkového návodu spousty jednoduchých a zajímavých elektronických přístrojů.

můžete mít DNES

Od MALL
Boffin II Můj Dům Boffin Boffin I 100 - rozšíření na Boffin I 300
Boffin II Můj Dům

Se stavebnicí Boffin II Můj Dům se dozvíte, jak elektřina přichází do domůy, sestavíte si světelné čidlo, elektrické topení, dvoupatrový dům, větrný mlýn a další projekty. Stavebnice obsahuje 60 součástek, z nichž lze postavit různé projekty.

můžete mít DNES

Od MALL
Boffin Boffin I 100 - rozšíření na Boffin I 300 Boffin Boffin I 100 - rozšíření na Boffin I 300
Boffin Boffin I 100 - rozšíření na Boffin I 300

Rozšiřující set, pomocí něhož si rozšíříte stavebnici Boffin 100 o další součástky a 200 nových projektů a budete mít plnohodnotnou stavebnici Boffin 300. Můžete si postavit projekty: RádioDetektor lžiVodní poplachMěřič tlakuDetektor pohybuMěřič odporuZvukovou vlnuLaserZákladem všech projektů je d

můžete mít 29.5. - 30.5.

Boffin Start 01 Boffin Boffin I 300 - rozšíření na Boffin I 500
Boffin Start 01

Úvodní řada do světa elektronických stavebnic Boffin. Řada Boffin START je základní řadou do základů fyziky, která učí děti, jak proudí proud, jak funguje elektřina. Stavebnice obsahuje součástky, z nichž lze postavit tyto projekty: větrák, létající talíř, klakson, žárovku a další. Lze vytvořit až 14 projektů.

můžete mít DNES

Od MALL
Boffin Boffin I 300 - rozšíření na Boffin I 500 Boffin Boffin I 300 - rozšíření na Boffin I 500
Boffin Boffin I 300 - rozšíření na Boffin I 500

Rozšiřující set, pomocí něhož si rozšíříte stavebnici Boffin 300 o další součástky a 200 nových projektů a budete mít plnohodnotnou stavebnici Boffin 500. Můžete si postavit projekty: FM RádioPlaybackTelegrafHlasem a dotykem řízenou hudbuPtačí zpětZvuk policejního auta, sanitky, střelné zbraněa da

můžete mít 29.5. - 30.5.

Boffin Boffin I 500 - rozšíření na Boffin I 750 Boffin Boffin I 300 - rozšíření na Boffin I 500
Boffin Boffin I 500 - rozšíření na Boffin I 750

Rozšiřující set, pomocí něhož si rozšíříte stavebnici Boffin 500 o další součástky a 250 nových projektů a budete mít plnohodnotnou stavebnici Boffin 750. Můžete si postavit projekty: KompasMajákDetektor lžiFM RádioProjekty se solárním panelem + lze stavebnici připojit k PC a sestavit další projek

můžete mít 29.5. - 30.5.

Boffin Stavebnice II 3D, elektronická Boffin Stavebnice II 3D, elektronická
Boffin Stavebnice II 3D, elektronická

Se stavebnicí Boffin II 3D se dozvíte, jak se vytváří 3D efekty, sestavíte si projektor a maják. Stavebnice obsahuje 60 součástek, z nichž lze postavit projekty: telegrafní věž, kapalný kabel, světelný tunel, ohňostroj, siréna, 3D záře +2 bonusové projekty světelného domu a další.

můžete mít 28.5.

Boffin Boffin II LIGHT Boffin Stavebnice II 3D, elektronická
Boffin Boffin II LIGHT

Víte co je SVĚTLO, jak se přenáší, jakým způsobem rozpohybovat věci a jak je ovládat? Chcete ke stavebnici připojit MP3 přehrávač? Vše se dozvíte s elektronickou stavebnicí Boffin II LIGHT. která obsahuje více jak 50 součástek, z nichž lze postavit projekty: - &n

můžete mít 29.5. - 30.5.

Boffin Boffin II Zelená Energie Boffin Stavebnice II 3D, elektronická
Boffin Boffin II Zelená Energie

Stavebnice Boffin zaměřená na zelenou energii! Se stavebnicí Boffin II Zelená Energie se dozvíte, jak se vytváří elektřina z vody, sestavíte si hybridní motor, zkoušečku materiálu, solární hodiny a další projekty. Stavebnice obsahuje 45 součástek, z nichž lze postavit projekty: -   

můžete mít 29.5. - 30.5.

Boffin Boffin Magnetic - LED diody Boffin Boffin Magnetic - LED diody
Boffin Boffin Magnetic - LED diody

V této sadě rozšíření najdete 12 LED světel ve 4 různých barvách (bílá, modrá, červená, zelená). Můžete s nimi začít vytvářet zajímavý projekt, který se rozsvítí, například hrací kostky, které otestují reflexy více hráčů, nebo dokonce světelné efekty pro hudbu, která právě hraje. 3× bílá LED dioda

můžete mít 29.5. - 30.5.

Boffin Boffin Magnetic Lite Boffin Boffin Magnetic - LED diody
Boffin Boffin Magnetic Lite

Boffin Magnetic Lite obsahuje 30 součástek, pomocí nichž vytvoříte více jak 150 projektů. V každém balení je fixa s vodivou náplní, se kterou si můžete nakreslit další funkční součástky. Díky tomu můžete vymyslet stovky vlastních projektů a stavebnice se stává hravější a zábavnější. Mezi nejzajímav

můžete mít 29.5. - 30.5.

Boffin Boffin Magnetic - Propojky Boffin Boffin Magnetic - LED diody
Boffin Boffin Magnetic - Propojky

Tato rozšiřující sada obsahuje 30 kusů vodivých můstků různých velikostí. Jsou nezbytností pro ty z vás, kteří chtějí vyrábět nové obvody, které nejsou v základní sadě. Hodí se také k ostatním sadám, jako jsou LED světla. Už se těšíme, až uvidíme, na co přijdete! 6× malý vodivý můstek6× střední vo

můžete mít 29.5. - 30.5.

Pecka cena
Boffin Start 02 Boffin Start 02
Boffin Start 02

Úvodní řada do světa elektronických stavebnic Boffin. Řada Boffin START je základní řadou do základů fyziky, která učí děti, jak proudí proud, jak funguje elektřina. Stavebnice obsahuje součástky, z nichž lze postavit tyto projekty: silný proud, sériové zapojení, žárovka, smyčka a další. Lze vytvořit až 9 projektů.

můžete mít DNES

Od MALL
Elektronická stavebnice Boffin nabízí sestavení více než 750 projektů, připojení k PC a zábavu na týdny a měsíce. V základní nabídce jsou čtyři stavebnice Boffin 100, Boffin 300, Boffin 500, Boffin 750 u nichž číslo znamená počet projektů, které se dají s jednotlivými stavebnicemi sestavit. Každá vyšší stavebnice obsahuje součástky a tudíž i projekty z té nižší + další navíc. Stavebnice jsou napájeny standardními tužkovými bateriemi (2 nebo 4AA baterie) a umožňují sestavení vlastních projektů, nezávisle na těch, které jsou uvedeny a podrobně popsány v manuálu. Jednotlivé součástky jsou od sebe barevně odlišeny a popsány, aby nedocházelo k záměnám při sestavování.