Bog Fran Ložnice Axel
30 910 Kč

Ložnice Axel se skládá z těchto prvků: čalouněná postel AX19–180, skříň AX10, 2× noční stolek AX18, komoda AX4 a závěsná police AX14.

Bog Fran Kuchyňská linka tiffany 220
11 870 Kč

S novou kuchyní tiffany si vaření prostě zamilujete. Kuchyňský prostor si zaslouží stejnou péči při interiérové výbavě jako kterýkoliv jiný.

Bog Fran Kuchyňská linka tiffany 200
12 900 Kč

Ne každého baví vaření, ale kuchyňský prostor si i tak zaslouží zvýšenou pozornost a důkladný výběr kuchyňského nábytku.

Bog Fran Kuchyňská linka tiffany 240
12 800 Kč

Ke kuchařské vášni vás může dovést i moderní kuchyňská linka Tiffany, která dodá vašemu kuchyňskému prostoru ten správný lesk a nadčasový design.

Díky kombinaci klasické kuchyně s inovativním postupem při výrobě se kuchyňská linka 240 tiffany stává jednou…

Bog Fran Kuchyňská linka Modena 240 cm - TAFLA - buk/bílá lesk
12 600 Kč

Moderní a kvalitní kuchyňská linka šířka 240cm s pracovní deskou vcelku. Kuchyň dodáváme bez dřezu, který si ale můžete přiobjednat ZDE. Modena Vám nabízí možnost zvolit si barevné provedení horních a spodních dvířek.

Bog Fran Ložnice Lionel
34 810 Kč

Sestava ložnice Lionel se skládá z těchto prvků: postel LI12–180, noční stolek LI14, noční stolek LI15, šatní skříň LI10 a komoda LI3. Postel má ložní plochu 180×200 (dodáváno bez roštu a matrace).

Lionel je luxusní a velice pěkný nábytek…

Bog Fran Ložnice Naomi
28 410 Kč

Sestava ložnice se skládá z těchto prvků: postel Naomi NA15 180, 2× čalouněný noční stolek Naomi ST4, komoda Naomi NA3 a zrcadlo Naomi NA10.

Bog Fran Naomi komoda NA4
7 760 Kč

Komoda se 2 prosklenými dvířky a 3 zásuvkami. Nábytek Naomi je vhodný do každého obývacího pokoje, ložnice nebo jídelny. Tento nábytek je vyhotoven v tmavé kombinaci dekoru: ořech/wenge.

Bog Fran Kuchyňská linka tiffany 180
8 870 Kč

Ať už máte pro vaření vášeň či nikoliv, prostor pro přípravu jídel potřebujete a kuchyňská linka 180 Tiffany se dokonale sladí s každým interiérem.

Kuchyně Tiffany jsou navrženy tak, aby bylo možné je libovolně kombinovat podle dispozic kuchyňského prostoru.

Bog Fran TES Komoda TS 2
7 950 Kč

Komoda Tes TS2 má 3 dvířka. Nábytek Tes je vyroben z lamina 28mm a opatřen ABS hranami.

Bog Fran Velká kombinovaná komoda Ivo 3
7 020 Kč

Spojte příjemné s užitečným. Pořiďte si kombinovanou komodu Ivo, do které hravě uložíte poskládané ponožky, trika, ale i dokumenty a zároveň jí i příjemně zútulníte obývák a možná i ložnici.

Bog Fran Vysoký policový regál Ivo 8
6 200 Kč

Důležité pracovní dokumenty, oblíbené knížky nebo jen keramické dekorace. To vše v klidu uložíte a vystavíte ve vysokém policovém regálu IVO.

Bog Fran Scandic komoda SC4
7 800 Kč

Mějte doma uklizené i nepříliš často používané textilie. Do velké komody Scandic v pohodě poskládáte vyprané ručníky či povlečení.

Do šuplíků a za dvířky na prostorných policích však hezky schováte třeba i sváteční příbory a prostírání.

Bog Fran Brando komoda B3
5 740 Kč

Využijte vysoké variability a velkého množství místa v prostorné komodě Brando. Stejně dobře vám poslouží i jako příborník, minibar nebo jen vaše osobní skrýš pro spodní prádlo a doplňky. .

Bog Fran Scandic komoda SC5
7 520 Kč

Využijte vysoké variability a velkého množství místa v prostorné komodě Scandic. Stejně dobře vám poslouží i jako příborník, minibar nebo jen vaše osobní skrýš pro spodní prádlo a doplňky. .

Bog Fran Naomi komoda NA3
7 210 Kč

Komoda se 2 dvířky a 4 zásuvkami. Nábytek Naomi je vhodný do každého obývacího pokoje, ložnice nebo jídelny. Tento nábytek je vyhotoven v tmavé kombinaci dekoru: ořech/wenge.

Bog Fran Rohová šatní skříň Aygo
5 380 Kč

Mějte všechno své oblečení hezky pohromadě v rohové šatní skříni Aygo. Za dveřmi najdete spoustu místa na policích i v prostoru se šatní tyčí, stačí si jen vybrat to nejlepší tričko nebo halenku.

Bog Fran Axel kredenc AX7
6 930 Kč

Kredenc Axel AX7 má 3 šuplíky a 2 dvířka a je vhodný do ložnice, obývacího pokoje nebo jídelny. Mezi nabízenými skříňkovými systémy naleznete jednoduchý, přirozený a velmi elegantní styl kde je korpus…

Bog Fran Scandic regál SC6
6 580 Kč

Máte už dost nudné a fádní výbavy vašeho obýváku? Zpestřete jej originálním nábytkem, pořiďte si kombinovaný regál Scandic, který příjemně prozáří nejen obývací, ale třeba i dětský pokoj. Využijte prostor v přihrádkách i uzavřená místa ve skříňkách. .

Bog Fran Axel komoda AX5
6 700 Kč

Komoda Axel AX5 má 3 šuplíky a 3 dvířka a je vhodná do ložnice, obývacího pokoje nebo jídelny. Mezi nabízenými skříňkovými systémy naleznete jednoduchý, přirozený a velmi elegantní styl kde je korpus…

Bog Fran Irma komoda IM3
5 000 Kč

Dvoudveřová moderní komoda Irma se šuplíkem dodá Vašemu interiéru vzdušný a elegantní závan originality a krásné jednoduchosti.

Je vhodná do světlejších ložnic, obývacích pokojů nebo jídelních místností.

Bog Fran Irma kredenc IM5
7 420 Kč

Luxusní kredenc Irma s prosklenými dvířky dodá Vašemu interiéru vzdušný a elegantní závan originality a krásné jednoduchosti. Je vhodný do světlejších obývacích pokojů nebo jídelních místností.

Kvalita obsazuje ty nejvyšší příčky seznamu…

Bog Fran Brando šatní skříň B7
7 180 Kč

Nenechávejte své šaty nebo partnerovy košile zmuchlané na policích. Využijte služeb dvoudveřové šatní skříně Brando, kam si vše hezky pověsíte na šatní tyč, k dispozici budete mít i polici.

Bog Fran Forrest komoda FR5
6 120 Kč

Komoda Forrest FR5 (3 dvířka, 3 zásuvky). Tímto nábytkem, lze vybavit obývací pokoj, ložnici či jídelnu. Nábytek Forrest nabízí moderní design, který Vás osloví svým luxusním vzhledem.

Bog Fran Axel komoda AX6
5 370 Kč

Komoda Axel AX6 má 6 šuplíků a je vhodná do ložnice, obývacího pokoje nebo jídelny. Mezi nabízenými skříňkovými systémy naleznete jednoduchý, přirozený a velmi elegantní styl kde je korpus nábytku v dekoru…