Bollé Brecken (plovoucí) Flotable Black Red Hd Polarized Offshore Blue
1x

Bollé Brecken (plovoucí) Black Yellow Hd Polarized Tns - 12460

3 899 Kč
3 509 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Sportovní brýle disponují hydrofobními a oleofobními povlaky, které odpozují vodu a snižují možnost zašpinění. Obsahují vzduchové bubliny, díky kterým plavou na vodě. Bollé Brecken Flotable jsou dodávány spolu s pevným pouzdrem a hadříkem z mikrovlákna.

Od prodejce MALL
Bollé Shifter Matte Black Tns
1x

Bollé Shifter Matte Black Tns

3 399 Kč
3 059 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sportovní brýle disponují hydrofobními a oleofobními povlaky, které odpozují vodu a snižují možnost zašpinění. Mají úpravu Antifog proti nadměrnému zamlžování a ochrání před UVA a UVB zářením. Bollé Shifter Matte Black Tns jsou dodávány spolu s pevným pouzdrem a hadříkem z mikrovlákna.

Od prodejce MALL
Bollé Nevada Matte Black Corp Sunrise - 21982

Bollé Nevada

2 999 Kč
2 689 Kč

Moderní lyžařské brýle. Bollé Nevada disponují dvojitým odvětrávaným sklem, které výborně izoluje a zároveň poskytuje vysokou optickou kvalitu. Technologie Wide Field of View zajišťuje, že na sjezdovce nikdy neztratíte přehled o tom, co se kolem vás děje. Brýle jsou speciálně navrženy tak, aby minimalizovaly zamlžování.

Od prodejce MALL
-15%
Bollé Rocket Matte White Race Vermillon

Bollé Rocket

999 Kč
849 Kč

Lyžařské brýle pro děti s kategorií filtru č. 2 disponují patentovanými průduchy, které předcházejí nadměrnému zamlžování. Mají 100% UVA a UVB filtr, díky kterému ochrání zrak před slunenčím zářením. Bollé Rocket jsou vhodné pro děti od 6 let a jsou kompatibilní s většinou lyžařských helem.

Od prodejce MALL
-30%
Bollé B-Rent JR 49-52 cm Shiny Red & Black 2018

Bollé B-Rent

2 399 Kč
1 679 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní lyžařská helma12 větracími otvory poskytuje díky ABS konstrukci vysokou ochranu hlavy. Je vyrobena z hypoalergenních a prodyšných materiálů, které zajišťují pohodlné nošení. Bollé B-Rent má nastavitelnou velikost a klip na lyžařské brýle.

Od prodejce MALL
Bollé Backline Visor Soft Black & Silver W Silver Gun + Lemon Visor 56-58 cm - 31155

Bollé Backline Visor

6 899 Kč
5 999 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařská helma10 větracími otvory disponuje integrovaným štítem. Je kompatibilní i s dioptrickými brýlemi. Je opatřena hypoalergenními a prodyšnými materiály, které zajišťují pohodlné nošení. Bollé Backline Visor má v balení látkové pouzdro a náhradní štít.

Od prodejce MALL
-20%
Bollé Freeze Matte Black Vermillon - 21797
4x

Bollé Freeze

999 Kč
799 Kč

Lyžařské brýle disponují Double Lens skly, které poskytují 100% ochranu proti UVA a UVB záření. Jsou vhodné do polojasného a slunečného počasí. Speciální úprava P80 Plus Anti-Fog snižuje možnost zamlžení zorníků. Bollé Freeze mají v balení látkové pouzdro vhodné na čištění.

Od prodejce MALL
-17%
Bollé FREEZE PLUS bílé, tmavě modrý zorník

Bollé FREEZE PLUS

1 599 Kč
1 319 Kč

Lyžařské brýle s technologií P80 Plus/Carbo Glass proti zamlžení a poškrábání od značky Bollé. 100% UVA a UVB filtr kategorie č. 3. Dvouvrstvá pěna s vnějším flísovým povrchem pro extra pohodlí. Double Lens technologie pro perfektní výhled. Model FREEZE PLUS má italská dvojitá skla s odvětráním.

Od prodejce MALL
-22%
Bollé FREEZE PLUS černé, růžový zorník

Bollé FREEZE PLUS černé, růžový zorník

1 499 Kč
1 169 Kč

Lyžařské brýle s technologií P80 Plus/Carbo Glass proti zamlžení a poškrábání od značky Bollé. 100% UVA a UVB filtr kategorie č. 3. Dvouvrstvá pěna s vnějším flísovým povrchem pro extra pohodlí. Double Lens technologie pro perfektní výhled. Model FREEZE PLUS černé, růžový zorník má italská dvojitá skla s odvětráním.

Od prodejce MALL
-24%
Bollé JULIET růžová, M 54-58 cm

Bollé JULIET

3 499 Kč
2 659 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Dámská sjezdová helma s konstrukcí ABS. Systém ADJUSTABLE VENTILATION pro lepší odvod potu. Měnitelný podbradní řemínek CHIN STRAP s polstrováním. Odnímatelné náušníky. Velikost helmy lze upravit díky CLICK TO FIT vlastnosti. Antialergické a prodyšné složení. Splňuje standard ASTM F2040/CE EN1077. Obsahuje klip na lyžařské brýle. Hmotnost 520 g.

Od prodejce MALL

Firma Bollé byla založena ve Francii v roce 1888 Seraphinem Bollé. Nyní po více než 130 letech jsou výrobky Bollé distribuovány a nošeny po celém světě. Nabízí jen tu nejvyšší kvalitu v oblasti slunečních a lyžařských brýlí, dále pak helem lyžařských a cyklistických. Bollé je jedním z předních výrobců v těchto oblastech.

Maximální funkčnost je zaručena patentovanými technologiemi, které navazují na dlouholetý vývoj a tradici společnosti. Zaručují nejen profesionální ochranu zraku a hlavy, ale také vysoký komfort při jejich používání. Příjemné nošení spočívá především v materiálech, ze kterých jsou brýle a helmy vyrobeny. O špičkové kvalitě vypovídá i fakt, že mnoho profesionálních sportovců používá právě sportovní brýle a helmy značky Bollé.