Boon SNUG - Silikonová brčka 6 ks s čistítkem
269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

SNUG – Náhradní silikonová brčka s čistítkem od značky Boon k hrnečkům SNUG. Délku brček si můžete lehce upravit dle svého. Stačí je jednoduše ustřihnout. Obsahuje 6 ks brček a čistící kartáček.

Boon SNUG - Náhradní silikonová víčka a brčka 6 ks
247 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

SNUG Náhradní silikonová víčka a brčka vyrobená pro děti od značky Boon jsou jak celé hrnečky, tak i víčka, která pasují na každý SNUG hrnek s průměrem 6,4 – 9,5 cm. Sada obsahuje náhradní tři víčka a tři brčka.

Boon FLUID - Anatomický netekoucí hrneček
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

FLUID Anatomický netekoucí hrneček od značky Boon pomůže vašim dětem snadno a bez nehody pít. Inovovaný systém s ventilem zabrání rozlití jakékoliv tekutiny. S jednodílným otočným víčkem bude navíc i čištění a montáž hračka.

Boon SNUG - Svačinové hrnečky 2 ks-28%
349 Kč 249 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktický pomocník, díky kterému už nikdy nebudete řešit rozsypané zbytky na podlaze. Tyto svačinové hrnečky od značky Boon využijete nejen doma ale i na cestách. Sušenky vložíte do hrníčku, přiklopíte silikonovým víčkem a dítě si snadno vyndá pouze tolik sušenek, kolik zrovna potřebuje.

Boon SNUG - Hrneček s víčky a brčky 7 ks
377 Kč

Hrnečky SNUG od značky Boon využijí děti, které jsou dost staré na to, aby pily sami, ale ne tolik staré na to, aby nerozlévaly nápoje. Víčka jsou vyrobena ze 100% silikonu a lze je použít na jakýkoli hrnek od průměru 6,4 – 9,5 cm.