Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Výprodej
Bort Parní generátor SteamCare Plus Bort Parní generátor SteamCare Plus
Bort Parní generátor SteamCare Plus

Jako alternativa ke klasickým žehličkám je parní generátor SteamCare Plus. Navzdory přijatelné ceně má parní generátor SteamCare dobré technické vlastnosti: nepřetržitý přívod páry 55 g/min, maximální tlak 4 bary a výkon 2,35 kW. SteamCare Plus má duální systém ohřevu.

můžete mít 24.3.

Výprodej
Parní generátor SteamCare Bort Parní generátor SteamCare Plus
Parní generátor SteamCare

Jako alternativa ke klasickým žehličkám je parní generátor SteamCare. Navzdory přijatelné ceně má parní generátor SteamCare dobré technické vlastnosti: nepřetržitý přívod páry 50 g/min, maximální tlak 3.5 bar a výkon 2,2 kW. SteamCare má duální systém ohřevu.

můžete mít 24.3.

Výprodej
Napařovač oděvů Bort Comfort Plus Bort Parní generátor SteamCare Plus
Napařovač oděvů Bort Comfort Plus

Maximální pohodlí a snadné žehlení. Dostatečně prostorná nádrž na vodu (2l) – až 30 minut nepřetržitého provozu. Délka kabelu je 2m a velká kola – snadný pohyb. Napařovač je vybaven skládacím ramínkem a vertikálním žehlicím prknem. Teleskopická tyč pomůže nastavit pohodlnou výšku pro délku oblečení.

můžete mít 24.3.

Výprodej
Bort Drtič potravinového odpadu ALLIGATOR Bort Akumulátorová mečová pila pila BRS-18Li-FD
Bort Drtič potravinového odpadu ALLIGATOR

Drtič potravinového odpadu bezpečně zlikviduje prakticky všechny zbytky jídla stisknutím tlačítka. Od kuřecích kostí a masa až po slupky ovoce a zeleniny, vše lze zpracovat na malé kousky během několika sekund. Všechny drtiče BORT jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů.

můžete mít 24.3.

Výprodej
Bort Vysavač pro suché čištění BSS-1010HD Bort Akumulátorová mečová pila pila BRS-18Li-FD
Bort Vysavač pro suché čištění BSS-1010HD

Tento vysavač je vysoce účinný při úklidu na ploše s vysokým stupněm průchodnosti. Snadno čistitelná sestava kartáče, nadměrně velká zadní kola pro snadnou manévrovatelnost a 12 metrů dlouhý kabel umožňují rychlé a snadné čištění velkých ploch.

můžete mít 24.3.

Bort Akumulátorová mečová pila pila BRS-18Li-FD Bort Akumulátorová mečová pila pila BRS-18Li-FD
Bort Akumulátorová mečová pila pila BRS-18Li-FD

Mečová pila si snadno poradí s řezáním dřeva, plastů, dokončovacích materiálů a plechů. Li-Ion akumulátor s kapacitou 1500 mAh. Otočný mechanismus, rychlá (bezklíčová) výměna pily, ochrana proti náhodnému zapnutí.

můžete mít 24.3.

Výprodej
Bort Rotační kladivo BHD-1500X Bort Elektrické dmychadlo BSS-900-R
Bort Rotační kladivo BHD-1500X

Bort BHD-1500X snadno si poradí s nejtěžšími a nejnáročnějšími úkoly. Výkonný třírežimový model s příkonem 1500W, až 4100 příklepů za minutu. Díky energii úderu 6 J si nářadí snadno poradí i s nejtvrdšími materiály.

můžete mít 24.3.

Výprodej
Bort Elektrické dmychadlo BSS-900-R Bort Elektrické dmychadlo BSS-900-R
Bort Elektrické dmychadlo BSS-900-R

Dmychadlo Bort BSS je nejužitečnější vynález ze všech! Tento kompaktní fukar malých rozměrů umožňuje snadno a rychle odstraňovat prach a hobliny z různých povrchů a čistit prach ze zařízení a počítačů.

můžete mít 24.3.

Výprodej
Úhlová bruska BWS-1000X-125 Bort Elektrické dmychadlo BSS-900-R
Úhlová bruska BWS-1000X-125

Úhlová bruska Bort BWS-1000×-125 je výkonný a kompaktní dvouruční model za optimální cenu, který je určen pro domácí a poloprofesionální použití. Patří do oblíbené řady eXtreme. Průměr kotouče 125 mm umožňuje hloubku řezu až 40 mm. Vynikající pro broušení.

můžete mít 24.3.

Výprodej
Bort Elektrický hoblík BFB-850-T Bort Drtič potravinového odpadu Titan 4000
Bort Elektrický hoblík BFB-850-T

Pokud stavíte dům nebo chatu ze dřeva – je dobrý a výkonný hoblík nezbytností. Je třeba odstranit suky, nerovnosti a deformace a zajistit hladký povrch – Bort BFB-850-T s tvarovanou, stabilní patkou je tím pravým nástrojem pro tuto práci.

můžete mít 24.3.

Výprodej
Bort Sada ručního nářadí BTK-45 Bort Drtič potravinového odpadu Titan 4000
Bort Sada ručního nářadí BTK-45

Sada ručního nářadí BTK-45 je vynikající sada 45 položek, která obsahuje oblíbené nářadí a praktickou brašnu pro uložení a přenášení. K dispozici budete mít 3 šroubováky, sadu bitů, šestihranné, kombinované a nastavitelné klíče, kleště, nůž a kladivo. Vyrobeno z pevné a odolné oceli.

můžete mít 24.3.

Bort Drtič potravinového odpadu Titan 4000 Bort Drtič potravinového odpadu Titan 4000
Bort Drtič potravinového odpadu Titan 4000

TITAN 4000 vám pomůže zbavit se nepříjemného zápachu z odpadkového koše a zabrání ucpání dřezového potrubí. Motor s permanentním magnetem má prodlouženou životnost a zajišťuje nepřetržitý provoz po dlouhou dobu. Motor o příkonu 390 W a mlecí komora o objemu 1,2 l zajistí účinnost 4,2 kg za minutu.

můžete mít 24.3.

"Bort Global" je mezinárodní skupina společností a úspěšný hráč na trhu s elektrickým nářadím, který vyrábí zboží pod obchodní značkou Bort.