Bougari AKCE: 80x250 cm Twin-Wendeteppiche 103108 creme grau
1 689 Kč

1 351 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kusový koberec z kolekce Twin-Wendeteppiche v jednoduchém dvoubarevném stylu, šedá a krémová. Koberec je oboustranný, můžete si tak vybrat ze dvou barevných variant. Výhodou koberců Twin-Wendeteppiche je, že je můžete použít jako venkovní koberec například pro zkrášlení venkovní terasy.


Bougari Kusový koberec Botany Aqua Blue 103307
936 Kč
+ doprava zdarma

Modrý kusový koberec Botany 103307 s tóny šedé barvy je ideální volnou pro všechny příznivce jednoduchých, ale moderních vzorů. Můžete ho umístit do moha typů interiérů, ale poradí si i s venkovními prostory. Snese vlivy deště a větru a nabízí tak celkově vysokou odolnost.


Bougari Kusový koberec Botany Aqua Blue 103311
936 Kč
+ doprava zdarma

Stylový kusový koberec Botany 103311 zaujme svým jednoduchým, ale přitom nadčasovým vzhledem. Potěší zejména svojí příjemnou barvou, dobrou kvalitou a opravdu bezproblémovou údržbou.


Bougari Kusový koberec BOTANY Bay Blau 102481 - venkovní (outdoor)
2 169 Kč
+ doprava zdarma

Kusový koberec Botany Bay Blau je modrým zástupcem řady Botany – koberců, které můžete bez obav používat v obýváku a na léto jej vytáhnout na terasu nebo na zahradu. Jedná se totiž o odolné koberce, určené pro použití v místnosti i mimo ni.


Bougari Kusový koberec BOTANY Bay Grau 102482 - venkovní (outdoor)
2 169 Kč
+ doprava zdarma

Kusový koberec Botany Bay Grau je šedým zástupcem řady Botany – koberců, které můžete bez obav používat v obýváku a na léto jej vytáhnout na terasu nebo na zahradu. Jedná se totiž o odolné koberce, určené pro použití v místnosti i mimo ni.


Bougari Kusový koberec Botany Grey 103309
936 Kč
+ doprava zdarma

Stylový šedý kusový koberec Botany 103309 je ideální volbou nejen do domácností, ale i do venkovních prostorů. Skvěle se bude vyjímat např. na terasách a balkónech. Jedná se o koberec s takřka nulovou výškou vlasu, a proto je jeho údržba více než snadná.


Bougari Kusový koberec Botany Grey 103312
936 Kč
+ doprava zdarma

Kusový koberec Botany Grey překvapí svým originálním vzorem a příjemnou šedobílou barvou. Jedná se o koberec, jehož vlas je velmi krátký a je tak možné ho použit do interiérů i exteriérů (např. na balkon či terasu). Jeho krátký vlas zaručuje také velmi snadnou a bezproblémovou údržbu.


Bougari Kusový koberec Botany Pink 103308
936 Kč
+ doprava zdarma

Outdoorový koberec Botany 103308 potěší milovníky jednoduchých, ale moderních vzorů. Tento kusový koberec v růžovém provedením nadchne všechny příznivce dobré kvality, vysoké odolnosti a snadné údržby.


Bougari Kusový koberec Botany Pink 103310
936 Kč
+ doprava zdarma

Jednoduchý, ale účinný vzor je jednou z hlavních dominant kusového koberce Botany 103310. Kromě svého růžového zbarvení Vás zaujme i překvapivě vysokou odolností, dobrou kvalitou a opravdu snadnou údržbou.


Bougari Kusový koberec BOTANY Royal Grau 102480 - venkovní (outdoor)
2 169 Kč
+ doprava zdarma

Kusový koberec Botany Royal Grau je velmi unikátním druhem koberce.  Kombinuje totiž klasický orientální vzhled s moderními materiály, které jsou navíc odolné vůči povětrnostním vlivům. Co to znamená? Znamená to, že přes zimu můžete mít koberec v obývacím pokoji a na léto si jej vytáhnout na terasu.


Bougari Kusový koberec BOTANY Royal Terra 102478 - venkovní (outdoor)
2 169 Kč
+ doprava zdarma

Kusový koberec Botany Royal Terra je specifickým druhem koberce. V netradiční oranžové barvě nabízí vzor typický pro orientální koberce. Přesto je vyroben pomocí moderních technologií a speciálních syntetických vláken tak, abyste jej mohli používat nejen doma, ale i venku, například na terase.


Bougari Kusový koberec Lotus Creme Gold 103245
2 753 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kusový koberec krémové barvy, který je jako stvořený pro umístění na balkón či terasu. To je outdoorové koberec Lotus 103245, který se může pochlubit vysokou odolností a dobrou kvalitou. Kromě toho se také snadno udržuje, postačí Vám k tomu pouze navlhčený hadr.


Bougari Kusový koberec Lotus Creme Taupe 103251
2 753 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Outdoorový kusový koberec Lotus 103251 zaujme na první pohled svojí příjemnou krémovou barvou a jednoduchým vzorem. Kromě toho ale potěší snadnou údržbou a kvalitním zpracováním.


Bougari Kusový koberec Lotus Gold 103246
2 753 Kč
+ doprava zdarma

Pokud jste někdy toužili po koberci zlaté barvy, pak byste neměli přehlédnout kusový koberec Lotus 103246, který svým jednoduchým vzhledem zlatou barvu přinejmenším připomíná. Kromě toho překvapí také dobrou kvalitou, vysokou odolností a snadnou údržbou.


Bougari Kusový koberec Lotus Green Taupe White 103243
2 596 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Stylový pruhovaný koberec Lotus 103243 potěší nejen kombinací zelené a hnědé barvy, ale i velmi snadnou údržbou, dobrou kvalitou a vysokou odolností. Jedná se o kusový koberec, který lze umístit např. i do venkovních prostorů jako jsou terasy nebo balkóny.


Bougari Kusový koberec Lotus Ocean Blue 103244
2 596 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kusový koberec Lotus 103244 překvapí hned na první pohled svým příjemným modrým pruhováním, které z něj vytváří jednoduchý, ale přesto moderní koberec. Tento outdoorový koberec je možné umístit do všech typů interiérů. Kromě toho ho lze umístit i do venkovních prostorů jako jsou např.


Bougari Kusový koberec Lotus Ocean Blue 103247
2 753 Kč
+ doprava zdarma

Světle modrý outdoorový koberec Lotus 103247 oceníte zejména pro jeho univerzálnost a praktičnost. Je totiž možné ho umístit nejen do interiérů, ale i do venkovních prostorů. Dobře sloužit bude zejména na balkónech a terasách.


Bougari Kusový koberec Lotus Pastel Multicoloured 103250
2 753 Kč
+ doprava zdarma

Outdoorový kusový koberec Lotus 103250 není klasickým jednobarevným kobercem. Jedná se o koberec s jednoduchým motivem, ale mnoha barevnými tóny. Potěší zejména svou kvalitou a opravdu snadnou údržbou. Můžete ho umístit jak do interiérů, tak i do exteriérů.


Bougari Kusový koberec Lotus Red Terra Orange 103242
2 596 Kč
+ doprava zdarma

Červenooranžový pruhovaný koberec Lotus 103242 je ideálním společníkem do všech typů interiérů. Kromě toho ho lze použít i v exteriérech (např. na balkóně či na terase). Potěší bezproblémovou a snadnou údržbou, vysokou odolností a celkově dobrou kvalitou.


Bougari Kusový koberec Lotus Rose Gold 103252
2 753 Kč
+ doprava zdarma

Outdoorový kusový koberec Lotus 103252 si oblíbíte nejen pro jeho velmi zájímavou barevnou kombinaci, ale i pro dobrou kvalitu a bezproblémou údržbu. Tento koberec je možné umístit do mnoha typů interiérů a poradí si i s venkovním prostředím, jako je balkón a terasa.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103413 Jamaica grey creme
2 061 Kč
+ doprava zdarma

Kruhový kusový koberec Jamaica z řady Twin Supreme od výrobce Bougari můžete využít jak jako interiérový koberec, tak jako venkovní koberec. Jedná se o oboustranný koberec v šedé a béžové barvě s jednoduchými geometrickými vzory, můžete si ho tedy obracet dle svých potřeb.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103414 Jamaica blue creme
2 061 Kč
+ doprava zdarma

Kruhový kusový koberec Jamaica z řady Twin Supreme od výrobce Bougari můžete využít jak jako interiérový koberec, tak jako venkovní koberec. Jedná se o oboustranný koberec v modré a béžové barvě s jednoduchými geometrickými vzory, můžete si ho tedy obracet dle svých potřeb.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103416 Madrid grey creme
2 061 Kč
+ doprava zdarma

Kruhový kusový koberec Madrid z řady Twin Supreme od výrobce Bougari můžete využít jak jako interiérový koberec, tak jako venkovní koberec. Jedná se o oboustranný koberec v šedé a béžové barvě s krásnými geometrickými vzory, připomínajícími rozkvetlou květinu.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103417 Madrid black creme
2 061 Kč
+ doprava zdarma

Kruhový kusový koberec Madrid z řady Twin Supreme od výrobce Bougari můžete využít jak jako interiérový koberec, tak jako venkovní koberec. Jedná se o oboustranný koberec v černé a béžové barvě s krásnými geometrickými vzory, připomínajícími rozkvetlou květinu.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103418 Madrid blue creme
2 061 Kč
+ doprava zdarma

Kusový koberec Madrid z řady Twin Supreme od výrobce Bougari je vhodný do interiérů i exteriérů. Jedná se o kruhový oboustranný koberec v modré a béžové barvě s krásnými geometrickými vzory, připomínajícími rozkvetlou květinu. Je vyroben ze 100% polypropylenu a velice snadno se udržuje.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103419 Madrid green creme
2 061 Kč
+ doprava zdarma

Kusový koberec Madrid z řady Supreme od výrobce Bougari využijete jak v exteriérech, tak v interiérech. Kruhový oboustranný koberec v zelené a béžové barvě s krásnými geometrickými vzory, připomínajícími rozkvetlou květinu, si můžete otočit dle svého uvážení.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103420 Palermo grey creme
2 061 Kč
+ doprava zdarma

Kruhový kusový koberec Palermo z řady Twin Supreme od výrobce Bougari je určený pro využití ve nitřních i venkovních prostorách. Jedná se o šedý oboustranný koberec s béžovými ornamenty. Je vyroben ze 100% polypropylenu a velice snadno se udržuje. Novinka pro sezonu 2018/2019.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103421 Palermo black creme
2 061 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kruhový kusový koberec Palermo z řady Twin Supreme od výrobce Bougari můžete umístit do interiéru nebo exteriéru. Koberec v černé barvě s béžovými ornamenty je oboustranný, můžete si ho tak umístit kteroukoliv stranou nahoru. Je vyroben ze 100% polypropylenu a velice snadno se udržuje.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103422 Palermo blue creme
2 061 Kč
+ doprava zdarma

Kruhový kusový koberec Palermo z řady Twin Supreme od výrobce Bougari můžete umístit do interiéru nebo exteriéru. Koberec v modré barvě s béžovými ornamenty je oboustranný, můžete si ho tak otáčet jak zrovna potřebujete. Je vyroben ze 100% polypropylenu a velice snadno se udržuje.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103423 Palermo green creme
2 061 Kč
+ doprava zdarma

Kruhový kusový koberec Palermo z řady Twin Supreme od výrobce Bougari můžete umístit do interiéru nebo exteriéru. Koberec v zelené barvě s béžovými ornamenty je oboustranný, můžete si ho tak otáčet jak zrovna potřebujete. Je vyroben ze 100% polypropylenu a velice snadno se udržuje.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103424 Sydney grey creme
1 069 Kč
+ doprava zdarma

Kusový koberec Sydney obdélníkového tvaru z řady Twin Supreme od výrobce Bougari je určený pro využití ve vnitřních i venkovních prostorech. Koberec je oboustranný, přičemž na každé straně jsou barvy opačné, než na té druhé. To dělá koberec velice zajímavým a praktickým.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103426 Sydney blue creme
1 069 Kč
+ doprava zdarma

Kusový koberec Sydney obdélníkového tvaru z řady Twin Supreme od výrobce Bougari využijete v exteriéru i interiéru. Koberec v modré a béžové barvě je oboustranný, přičemž na každé straně jsou barvy opačně, než na té druhé. To dělá koberec velice zajímavým a praktickým.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103427 Sydney green creme
1 069 Kč
+ doprava zdarma

Kusový obdélníkový koberec Sydney z řady Twin Supreme od výrobce Bougari je oboustranný a využít jej můžete jak v interiéru tak exteriéru. Na každé straně koberce jsou barvy přesně opačně, než na té druhé. To dělá koberec velice zajímavým a praktickým.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103428 Malibu grey creme
1 069 Kč
+ doprava zdarma

Kusový oboustranný obdélníkový koberec Malibu z řady Twin Supreme od výrobce Bougari je vhodný na vnitřní i venkovní použití. Koberec v několika velikostech má zajímavý design s kosočtvercovými motivy v šedé a béžové barvě, které jsou na opačné straně koberce zase opačně.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103429 Malibu black creme
1 069 Kč
+ doprava zdarma

Oboustranný kusový obdélníkový koberec Malibu z řady Twin Supreme od výrobce Bougari je vhodný na vnitřní i venkovní použití. Koberec v různých velikostech má zajímavý design s kosočtvercovými motivy v černé a béžové barvě, které jsou na opačné straně koberce zase opačně.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103430 Malibu blue creme
1 069 Kč
+ doprava zdarma

Oboustranný kusový koberec Malibu z řady Twin Supreme od výrobce Bougari pro vnitřní i venkovní použití. Obdélníkový koberec v různých velikostech má zajímavý design s kosočtvercovými motivy v modré a béžové barvě, které jsou na opačné straně koberce zase opačně.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103431 Malibu green creme
1 069 Kč
+ doprava zdarma

Oboustranný kusový koberec Malibu z řady Twin Supreme od výrobce Bougari, vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Koberec obdélníkového tvaru v různých velikostech má zajímavý design s kosočtvercovými motivy v zelené a béžové barvě, které jsou na opačné straně koberce zase opačně.


Bougari Kusový koberec Twin Supreme 103433 Palma black creme
1 069 Kč
+ doprava zdarma

Oboustranný obdélníkový kusový koberec Palma z řady Twin Supreme od výrobce Bougari nabízíme v několika různých rozměrech. Hodí se do interiéru i exteriéru a díky tomu, že je oboustranný, je velmi variabilní.


Koberce Bougari jsou naší specialitou. Můžete je totiž používat v místnosti, ale i v outdoorových prostorech, například na terase. Kolekce spadá pod výrobce Hanse Home. Hanse Home je mladá společnost, založená roku 2008 v německém Pinnenbergu. Jedná se o výrobce, který se nebojí určovat trendy a přivádět na evropský trh zcela novou koncepci koberců. Osobně jsme se s mladým majitelem scházeli na veletrhu v Hannoveru a získali jsme unikátní příležitost nabídnout Vám produkty této společnosti v České republice a na Slovensku. Koberce společnosti Hanse Home nabízí bezkonkurenčně výhodný poměr cena/kvalita, protože právě v té se rovnají špičkám v oboru, jako je např. Osta nebo Lano.

Koberce Bougari jsou naší specialitou. Můžete je totiž používat v místnosti, ale i v outdoorových prostorech, například na terase. Kolekce spadá pod výrobce Hanse Home. Hanse Home je mladá společnost, založená roku 2008 v německém Pinnenbergu. Jedná se o výrobce, který se nebojí určovat trendy a přivádět na evropský trh zcela novou koncepci koberců. Osobně jsme se s mladým majitelem scházeli na veletrhu v Hannoveru a získali jsme unikátní příležitost nabídnout Vám produkty této společnosti v České republice a na Slovensku. Koberce společnosti Hanse Home nabízí bezkonkurenčně výhodný poměr cena/kvalita, protože právě v té se rovnají špičkám v oboru, jako je např. Osta nebo Lano.