10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Bowers & Wilkins

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Bowers & Wilkins Zeppelin, černá (BWZEPPEL2021MG) Bowers & Wilkins Zeppelin, stříbrná (BWZEPPEL2021PG)
Bowers & Wilkins Zeppelin, černá (BWZEPPEL2021MG)

Bezdrátový reproduktor disponuje pěti měniči (2× 25 mm, 2× 90 mm, 1× 150 mm), rozsahem frekvencí 44 Hz až 28 kHz. Připojení přes Wi-Fi nebo RJ45 Ethernet, USB, 3.5mm jack konektor. Kompatibilita s iPhone, iPad, iPod touch s iOS 4.3.3 nebo pozdějším.

můžete mít 5.3.

Bowers & Wilkins Zeppelin, stříbrná (BWZEPPEL2021PG) Bowers & Wilkins Zeppelin, stříbrná (BWZEPPEL2021PG)
Bowers & Wilkins Zeppelin, stříbrná (BWZEPPEL2021PG)

Bezdrátový reproduktor disponuje pěti měniči (2× 25 mm, 2× 90 mm, 1× 150 mm), rozsahem frekvencí 44 Hz až 28 kHz. Připojení přes Wi-Fi nebo RJ45 Ethernet, USB, 3.5mm jack konektor. Kompatibilita s iPhone, iPad, iPod touch s iOS 4.3.3 nebo pozdějším.

můžete mít 5.3.

Bowers & Wilkins Pi5 S2 Bowers & Wilkins Zeppelin, stříbrná (BWZEPPEL2021PG)
Bowers & Wilkins Pi5 S2

Brilantní zvuk doslova vtrhne do vašich uší z Bluetooth sluchátek Bowers & Wilkins Pi5 S2, která jsou osazena 9,2mm dynamickými měniči a vybavena ANC potlačením okolních hluků. TWS připojení sluchátek je stabilní a tím spolehlivé. Mikrofony zajistí křišťálově čistý přenos zvuku při handsfree hovorech. Hrají celkem až 24 h.

můžete mít DNES

Od MALL
Bowers & Wilkins Px7 S2e Bowers & Wilkins Zeppelin
Bowers & Wilkins Px7 S2e

Nová generace velmi úspěšných sluchátek od společnosti Bowers & Wilkins je tu v podobě luxusních audiofilských náhlavních sluchátek Bowers & Wilkins Px7 S2e. Ta jsou vybavená Bluetooth 5.2 technologií s podporovanými kodeky aptX Adaptive, aptX HD, aptX a vybavená špičkovými 40mm dynamickými měniči. Na nabití hrají 30 h, lze je použít pro handsfree hovory a pochlubit se mohou i ANC technologií.

můžete mít DNES

Od MALL
Bowers & Wilkins Zeppelin Bowers & Wilkins Zeppelin
Bowers & Wilkins Zeppelin

Legenda s tělem ve tvaru vzducholodě je jednoznačně Bluetooth 5.0 reproduktor Bowers & Wilkins Zeppelin osazený výkonnými převodníky s 15cm subwooferem, který nabízí hudební výkon 240 W. Do výbavy dostal Apple AirPlay 2, Spotify Connect a další streamovací služby zpřístupňuje mobilní aplikace Bowers & Wilkins Music App.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Bowers & Wilkins Pi7 S2 Bowers & Wilkins Zeppelin
Bowers & Wilkins Pi7 S2

Brilantní zvuk doslova vtrhne do vašich uší z Bluetooth sluchátek Bowers & Wilkins Pi7 S2, která jsou osazena 9,2mm dynamickými měniči a vybavena ANC potlačením okolních hluků. 24bitové připojení mezi sluchátky garantuje vynikající audio kvalitu. Mikrofony zajistí křišťálově čistý přenos zvuku při handsfree hovorech. Hrají celkem až 21 h.

můžete mít DNES

Od MALL
Bowers & Wilkins PX8, černá Bowers & Wilkins PX7 S2, černá
Bowers & Wilkins PX8, černá

Bluetooth sluchátka přes hlavu s hybridním potlačením hluku. 40mm dynamické karbonové měniče s plným rozsahem. Prémiový design s jemnou kůží nappa. Smart funkcionalita. Podpora bezdrátové technologie aptX Adaptive. Vybaveny portem USB. Součástí je přepravní pouzdro.

můžete mít 5.3.

Bowers & Wilkins PX7 S2, černá Bowers & Wilkins PX7 S2, černá
Bowers & Wilkins PX7 S2, černá

Bezdrátová sluchátka s mikrofonem. Design přes hlavu. Bezdrátové řešení Bluetooth 5.0. Disponuje aktivním potlačením hluku (ANC). Prémiové materiály a odolná konstrukce. 40mm měniče z biocelulózy. Sluchátka jsou osazena celkem 6 mikrofony. Výdrž baterie na jedno nabití až 30 h.

můžete mít 5.3.

Začátky značky Bowers & Wilkins jsou velice skromné. V roce 1965 otevřel John Bowers společně s kamarádem Royem Wilkinsem malý krámek s elektronikou. John Bowers pak rozšířil obchodní služby tím, že v zadní části krámku kompletoval reprosoustavy.

Zlomový byl však rok 1966, kdy John Bowers s dalším kamarádem Peterem Haywardem založili společnost B&W Electronics Ltd., která se již konstrukcí a vývojem reprosoustav zabývala opravdu naplno. Není bez zajímavosti, že kapitál nutný k rozjezdu firmy půjčila Johnovi jistá postarší slečna Knightová, která byla unesena jednak Johnovým klasickým hudebním vzděláním, tak i kvalitou reprosoustav, které pro ni John vyrobil.

John Bowers dokázal dát dohromady tým lidí, kteří se řídili jeho heslem, že nejlepší reprosoustavy nejsou ty, které zvuku nejvíce přidají ale ty, které nejméně ztratí. Proto pod značkou B&W začaly vznikat reprosoustavy u kterých byla vždy na prvním místě nikoli umělá efektnost, ale naopak přesnost a čistota zvuku. Bylo založeno vlastní výzkumné a vývojové středisko ve Steyningu, známé později jako "Univerzita zvuku", ve kterém se dodnes rodí unikátní myšlenky a technologie pro referenční řady reprosoustav - např. matrixové výztuhy ozvučnic, flowport, kevlarové membrány či diamantové vysokotónové reproduktory. Řada z těchto technologií postupně proniká i směrem k základním modelům značky.

Reprosoustavy B&W se rychle zabydlely v předních nahrávacích studiích a staly se pojmem v oboru. Firma se však nechce omezit jen na profesionály, cílem je přinášet kvalitní reprodukci také do domácností. Proto spolupracuje se špičkovými návrháři a mnohé produkty B&W se staly ikonami i po stránce designu - vzpomeňme například referenční reprosoustavy Nautilus.

V posledních letech firma B&W expandovala i do oblasti multimédií. Začalo to převratným výrobkem B&W Zeppelin, který ve své době znamenal novou referenci v oblasti reprosystémů pro iPod. Postupně se v sortimentu objevila také sluchátka a aktivní reprosoustavy pro počítač. Kvalitní zvuk B&W si tedy dnes lze vychutnávat nejen ve studiu či doma, ale také v práci či na cestách.