Boya BY-WM8 PRO-K3 Sada, černá
5 490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Reportéři, YouTubeři, streameři a další ocení praktickou sadu přijímače, ručního mikrofonu a klopového mikrofonu Boya BY-WM8 Pro K3 nejen při natáčení v terénu. Přijímač využívá ultrakrátké rádiové vlny s nízkou úrovní rušení a se schopností proniknout i zdí. K dispozici je 48 kanálů ve 2 skupinách. Příjemným bonusem je až 10m dosah navýšitelný na 100 m. Pro kontrolu zvuku je k dispozici sluchátkový výstup.

Boya BY-M1 V1, černá

Boya BY-M1 V1, černá

Hodnocení: 5
499 Kč

Věnujete se mobilní žurnalistice nebo provádíte online výuku? K práci se vám bude hodit kvalitní lavalierový duální mikrofon Boya BY-M1 V1 se všesměrovým polárním vzorem a kondenzátorovým převodníkem. Hlas snímá ve výborné čistotě a připojuje se snadno pomocí 4m kabelu s 3,5mm jack konektorem.

Boya BY-WM4 Pro K1 Sada černá
2 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Reportéři, YouTubeři, streameři a další ocení praktickou sadu přijímače, vysílače a mikrofonu Boya BY-WM4 Pro K1 nejen při natáčení v terénu. Přijímač využívá ultrakrátké rádiové vlny s nízkou úrovní rušení a se schopností proniknout i zdí. Vysílač disponuje mikrofonním a linkovým vstupem. Příjemným bonusem je až 60m dosah. Pro přímý monitoring je k dispozici sluchátkový a linkový výstup. Klopový mikrofon díky omnidirekcionálnímu polárnímu vzoru snímá zvuk ze všech stran stejně kvalitně.

Boya BY-M1000, černá
2 999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

YouTubeři, vloggeři, podcasteři a předně hudebníci z něj budou paf – praktický kondenzátorový mikrofon Boya BY-M1000 si získá všechny tvůrce zvukového obsahu svým odolným provedením i možností výběru ze 3 režimů snímání zvuku. Nabízí kardioidní, všesměrový i osmičkový režim. Připojuje se XLR kabelem a díky útlumu až o 10 dB je mimořádně vhodný pro nahrávání perkusních nástrojů.

Boya BY-M1DM, černá
999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Věnujete se mobilní žurnalistice nebo provádíte online výuku? K práci se vám bude hodit kvalitní lavalierový duální mikrofon Boya BY-M1DM se všesměrovým polárním vzorem a kondenzátorovým převodníkem. Hlas snímá ve výborné čistotě a připojuje se snadno pomocí 4m kabelu s 3,5mm jack konektorem.

Boya BY-WFM12 Sada, černá
2 490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Reportéři, YouTubeři, streameři a další ocení praktickou sadu přijímače, vysílače a mikrofonu Boya BY-WFM12 nejen při natáčení v terénu. Přijímač lze snadno připevnit na kameru či mobil. Vysílač umožňuje používání 2 mikrofonů najednou. Příjemným bonusem je až 40m dosah. Klopový mikrofon díky omnidirekcionálnímu polárnímu vzoru snímá zvuk ze všech stran stejně kvalitně.

Boya BY-WHM8 Pro, černá
2 999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skvělý pro nahrávání vokálů nebo kytary, ale také pro zpravodajské a scénické aplikace – kvalitní bezdrátový ruční mikrofon Boya BY-WMH8 Pro s OLED displejem a s kardiodním polárním vzorem bude vaším spolehlivým parťákem, který zachytí hlas a zvuk v krystalické čistotě. Napájení probíhá přes 2 AA baterie.

Boya BY-WM8 PRO-K1 Sada, černá
4 490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Reportéři, YouTubeři, streameři a další ocení praktickou sadu přijímače, vysílače a mikrofonu Boya BY-WM8 Pro K1 nejen při natáčení v terénu. Přijímač využívá ultrakrátké rádiové vlny s nízkou úrovní rušení a se schopností proniknout i zdí. Vysílač disponuje mikrofonním a linkovým vstupem. Příjemným bonusem je až 100m dosah. Pro přímý monitoring je k dispozici sluchátkový a linkový výstup. Klopový mikrofon díky omnidirekcionálnímu polárnímu vzoru snímá zvuk ze všech stran stejně kvalitně.

Boya BY-WM8 PRO-K2 Sada
5 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Reportéři, YouTubeři, streameři a další ocení praktickou sadu přijímače, 2 vysílačů a 2 mikrofonů Boya BY-WM8 Pro K2 nejen při natáčení v terénu. Přijímač využívá ultrakrátké rádiové vlny s nízkou úrovní rušení a se schopností proniknout i zdí. Vysílač disponuje mikrofonním a linkovým vstupem. Příjemným bonusem je až 100m dosah. Pro přímý monitoring je k dispozici sluchátkový a linkový výstup. Klopový mikrofon díky omnidirekcionálnímu polárnímu vzoru snímá zvuk ze všech stran stejně kvalitně.

Boya BY-M1 Pro, černá
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Věnujete se mobilní žurnalistice nebo provádíte online výuku? K práci se vám bude hodit kvalitní lavalierový duální mikrofon Boya BY-M1 Pro se všesměrovým polárním vzorem a kondenzátorovým převodníkem. Hlas snímá ve výborné čistotě a připojuje se snadno pomocí 4m kabelu s 3,5mm jack konektorem.

Boya BY-PM700, černá
2 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

YouTubeři, vloggeři, podcasteři i hudebníci z něj budou paf – praktický stolní mikrofon Boya BY-PM700 si získá všechny tvůrce zvukového obsahu svým kvalitním celokovovým provedením i možností výběru ze 4 režimů snímání zvuku. Nabízí kardioidní, všesměrový, osmičkový i stereofonní režim. Připojuje se microUSB kabelem a má sluchátkový výstup.

Boya BY-WM4 Pro K2 Sada, černá
4 489 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Reportéři, YouTubeři, streameři a další ocení praktickou sadu 1 přijímače, 2 vysílačů a 2 mikrofonů Boya BY-WM4 Pro K2 nejen při natáčení v terénu. Přijímač využívá ultrakrátké rádiové vlny s nízkou úrovní rušení a se schopností proniknout i zdí. Vysílač disponuje mikrofonním a linkovým vstupem. Příjemným bonusem je až 60m dosah. Pro přímý monitoring je k dispozici sluchátkový a linkový výstup. Klopový mikrofon díky omnidirekcionálnímu polárnímu vzoru snímá zvuk ze všech stran stejně kvalitně.

Boya BY-BM57, černá
1 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jeho přednosti ocení zejména muzikanti a umělci – praktický ruční mikrofon Boya BY-BM57 si získá všechny tvůrce zvukového obsahu svým odolným provedenímkulovou směrovou charakteristikou snímající zvuk ze všech směrů stejně kvalitě. Mikrofon je vhodný pro nahrávání perkusních nástrojů, strunných nástrojů, vokálů, prvního hlasu, rapu. Připojuje se 5m XLR kabelem s 6,3mm jack konektorem.

Boya BY-BM58, černá
1 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jeho přednosti ocení zejména muzikanti a umělci – praktický ruční mikrofon Boya BY-BM58 si získá všechny tvůrce zvukového obsahu svým odolným provedenímkulovou směrovou charakteristikou snímající zvuk ze všech směrů stejně kvalitě. Mikrofon je vhodný pro nahrávání perkusních nástrojů, strunných nástrojů, vokálů, prvního hlasu, rapu. Připojuje se 5m XLR kabelem s 6,35mm jack konektorem.

Boya BY-HM100, černá
1 490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Perfektní pro rozhovory, streaming videí i tvorbu podcastů nebo pro konference  – praktický ruční mikrofon Boya BY-HM100 si získá všechny tvůrce zvukového obsahu svým odolným provedenímkulovou směrovou charakteristikou snímající zvuk ze všech směrů stejně kvalitě. Mikrofon využívá 48 kanálů a připojuje se 3kolíkovým XLR konektorem.

Boya BY-HM2, černá
3 090 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vynikající pro mobilní žurnalistiku, online výuku, podcasting i nahrávání muziky – praktický ruční mikrofon Boya BY-HM2 si získá všechny tvůrce zvukového obsahu svým odolným provedenímkulovou směrovou charakteristikou snímající zvuk ze všech směrů stejně kvalitě. Mikrofon disponuje USB-C/USB-A/Lightning konektory a sluchátkovým výstupem. Zesílení lze nastavit na mikrofonu i na sluchátkách.

Boya BY-MC2, černá
1 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Velice vhodný pro zpěváky a zpěvačky, skvělý pro online komunikaci a konference  – praktický kondenzátorový mikrofon Boya BY-MC2 si získá všechny tvůrce zvukového obsahu svým odolným provedenímsuperkardioidní směrovou charakteristikou s potlačením zvuku proudícího zezadu mikrofonu. Mikrofon disponuje sluchátkovým výstupem. Pro napájení je nutné USB připojení.

Boya BY-PM500, černá
2 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

YouTubeři, vloggeři, podcasteři i hudebníci z něj budou paf – praktický stolní mikrofon Boya BY-PM500 si získá všechny tvůrce zvukového obsahu svou kvalitní skládací konstrukcí i možností výběru ze 3 režimů snímání zvuku. Nabízí kardioidní, kulový a stereofonní režim. Připojuje se USB-C kabelem a disponuje tlačítkem Mute.

Boya BY-PM700SP, stříbrná
4 490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

YouTubeři, vloggeři, podcasteři i hudebníci z něj budou paf – praktický stolní mikrofon Boya BY-PM700SP si získá všechny tvůrce zvukového obsahu svým kvalitním celokovovým provedením i možností výběru ze 4 režimů snímání zvuku. Nabízí kardioidní, všesměrový, osmičkový i stereofonní režim. Připojuje se microUSB kabelem a má sluchátkový výstup.

Boya BY-RX8PRO, černá
3 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Práci v terénu při natáčení a focení vám usnadní praktický bezdrátový audio přijímač Boya BY-RX8 Pro, který využívá ultrakrátké rádiové vlny s nízkou úrovní rušení a se schopností proniknout i zdí. K dispozici budete mít 48 kanálů ve 2 skupinách a příjemným bonusem je až 100m dosah. Přístroj má syntetizátor PLL a ve výbavě mu nechybí ani sluchátkový výstup.

Boya BY-TX8 Pro, černá
2 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Práci v terénu při natáčení a focení vám usnadní praktický bezdrátový vysílač Boya BY-TX8 Pro, který nabízí bohatou přepínací šířku pásma RF. Vysílač doplňuje klopový mikrofon s kulovou charakteristikou. K dispozici budete mít 48 kanálů ve 2 skupinách a příjemným bonusem je až 100m dosah. Přístroj má syntetizátor PLL a ve výbavě mu nechybí ani mikrofonní a linkový vstup.

Boya BY-WM8 PRO-K4 Sada, černá
7 490 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Reportéři, YouTubeři, streameři a další ocení praktickou sadu přijímače, vysílače, ručního a klopového mikrofonu Boya BY-WM8 Pro K4 nejen při natáčení v terénu. Přijímač využívá ultrakrátké rádiové vlny s nízkou úrovní rušení a se schopností proniknout i zdí. Vysílač má široké přepínací pásmo RF. K dispozici je 48 kanálů ve 2 skupinách. Příjemným bonusem je dosah až 100 m. Pro kontrolu zvuku je k dispozici sluchátkový výstup.

Boya BY-WXLR8 PRO, černá
2 999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zajistí komunikaci mezi mikrofonem a přijímačem – spolehlivý vysílač Boya BY-WXLR8 PRO se 48 kanály ve 2 skupinách je kompatibilní s mikrofony RX8 Pro a SP-RX8 Pro. Má široké přepínací pásmo RF, LCD displej, vstupy Mic/Line i redukci XLR. Napájení je bateriové.

Boya BY-M800, černá
2 499 Kč

YouTubeři, vloggeři, podcasteři a předně hudebníci z něj budou paf – praktický kondenzátorový mikrofon Boya BY-M800 si získá všechny tvůrce zvukového obsahu svým odolným provedenímkardioidní směrovou charakteristikou, která zajistí snímání zvuku a hlasu v perfektní kvalitě a zároveň potlačí okolní hluky. Připojuje se XLR kabelem a díky útlumu až o 10 dB je mimořádně vhodný pro nahrávání perkusních nástrojů.