10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Brave Soul Stylová prošívaná teplá dámská vesta s kapucí z umělé kožešiny pro volný čas v přechodném období jaro, podzim. Přední zip a 2 boční kapsy. Brave Soul Stylová prošívaná teplá dámská vesta s kapucí z umělé kožešiny pro volný čas v přechodném období jaro, podzim. Přední zip a 2 boční kapsy.
Brave Soul Stylová prošívaná teplá dámská vesta s kapucí z umělé kožešiny pro volný čas v přechodném období jaro, podzim. Přední zip a 2 boční kapsy.

Teplá prošívaná vesta pro dámy je lehká, ale zároveň teplá. Hodí se jak pro volný čas, strávený v přírodě, tak i pro příjemné procházky městem. Má super měkký svrchní materiál, stylovou kapucí, podšitou velice příjemnou umělou kožešinou, boční kapsy a strih slim fit.

můžete mít 7.3. - 8.3.

Kolekce jedné z nejprodávanějších britských značek Brave Soul jsou tvořeny velice úspěšnou oděvní společností Whispering Smith, jejíž historie sahá až do roku 1967. Společnost vytvořila ve spolupráci se samotnými zákazníky dokonalý profil klienta, dle kterého tvoří kolekce v prvotřídní kvalitě a jedinečném designu. Dámská i pánská móda Brave Soul nikdy nenudí, navzdory všem tradicím a přísným hodnocením kvality, kterých se drží.