Brewista

Brewista Smart Scale V2 Brewista Smart Scale V2

Momentálně nedostupné

V prosinci roku 2014 si Brian Gross - prezident společnosti Brewista, při pití kávy v místní kavárně uvědomil, že potřebuje jednodušší a rychlejší metodu výroby čerstvého zdravého ořechového mléka. Vzhledem k tomu, že má intolerance na laktózu, tak se již delší dobu mléčným výrobkům vyhýbá. A to byl hlavní důvod, proč se rozhodl navrhnout přístroj, který dokáže rychle a snadno vyrobit mléko z ořechů.

Brian společně se svým týmem více než 3 roky spolupracoval s oddělením průmyslového designu na Metropolitní státní univerzitě v Denveru. Projekt Nutramilk zde v roce 2015 vyvinuli během 2 semestrů. Designéři a inženýři společnosti Brewista zdokonalili výzkum a nápady studentů Denveru MSU tak, aby se Nutramilk mohl zadat přímo do výroby.

Díky úspěšné kampani Kickstarter získali mnoho cenných informací o trhu a jeho možnostech. Brzy následovala kampaň Indiegogo a uskutečnil se další výzkum a vývoj. V březnu 2017 byl NutraMilk zařazen mezí finalisty v kategorii kuchyňských domácích spotřebičů za cenu International Innovation Housewares Association Global Innovation Award (gia). V této kategorií soutěžily stovky výrobků a umístění Nutramilku mezi pětici nejlepších bylo velkým úspěchem. Téhož roku se NutraMilk stal finalistou v další kategorii Kuchyňských spotřebičů v rámci receptury Global Innovation Awards Recipe. V červenci 2017 byla oficiálně zahájena výroba přístrojů. NutraMilk je velmi snadno použitelný a nevyžaduje další vybavení. Je primárně vyroben z dílů, které jsou bezpečné a vhodné pro myčku nádobí, takže čištění je velmi snadné. Není třeba ořechy namáčet - Nutramilk se postará o celý proces automaticky sám a to během pár minut.