Bridgedale Alpine Tour Men black/grey XL (12,5-14,5)

Bridgedale Alpine Tour Men black/grey L (9,5-12)

689 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Merino podkolenky střední gramáže pro skialpy a lyžování. Středně teplé podkolenky pro skialpinisty a lyžaře. Hladké zóny pro snadné obouvání lyžáků. MerinoFusion technologie poskytuje teplo a maximální ochranu chodidla.

Bridgedale Hike Ultralight T2 MP Crew black L (44-47EU)

Bridgedale Hike Ultralight T2 MP Crew multi green L (44-47EU)

449 Kč

Pánské turistické ponožky pro teplé letní dny od světoznámého výrobce Bridgedale. Unikátní složení ponožek zaručuje velmi rychlý odvod vlhkosti a tím i minimalizaci tvoření puchýřů. Polstrování T2, kdy vnitřní smyčka je pružnější než vnější, dohlíží, aby každý váš krok přistál do pohodlí.

Bridgedale Explorer Heavyweight MC Boot Navy S (36-39 EU)

Bridgedale Explorer Heavyweight MC Boot Chestnut L (44-47EU)

589 Kč

Pánské extra teplé a odolné ponožky do chladných podmínek. Ideální na sněžnice, horské lezení či náročné výstupy. Merino vlna a kompletní froté úplet zahřejí i v opravdu chladných podmínkách. A to i tehdy, když budou ponožky vlhké.

Bridgedale Explorer Heavyweight MC Boot Women´s Storm L (41-43EU)

Bridgedale Explorer Heavyweight MC Boot Women´s Storm L (41-43EU)

589 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dámské extra teplé a odolné ponožky do chladných podmínek. Užší konstrukce pro dámskou nohu. Ideální na sněžnice, horské lezení či náročné výstupy. Merino vlna a kompletní froté úplet zahřejí i v opravdu chladných podmínkách. A to i tehdy, když budou ponožky vlhké.

Bridgedale Explorer Heavyweight MP Boot Navy XL (48+EU)

Bridgedale Explorer Heavyweight MP Boot Navy L (44-47EU)

659 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Unisexové expediční ponožky do velmi chladných podmínek s klasickou výškou. Extra zateplení, extra odolnost a extra komfort. Tyto ponožky v sobě spojují všechno, co pro své nohy při opravdu náročných podmínkách expedice potřebujete.

Bridgedale Explorer Heavyweight MP Knee Black L (44-47EU)

Bridgedale Explorer Heavyweight MP Knee Olive L (44-47EU)

701 Kč

Unisexové expediční ponožky do velmi chladných podmínek s výškou pod kolena. Extra zateplení, extra odolnost a extra komfort. Tyto ponožky v sobě spojují všechno, co pro své nohy při opravdu náročných podmínkách expedice potřebujete.

Bridgedale Hike Lightweight MP 3/4 Crew grey/lime L (44-47EU)

Bridgedale Hike Lightweight MP 3/4 Crew grey/lime L (44-47EU)

429 Kč

Pánské turistické ponožky v lehčí gramáži od světoznámého výrobce Bridgedale. Unikátní složení ponožek zaručuje velmi rychlý odvod vlhkosti a tím i minimalizaci tvoření puchýřů. Merino vlna odvádí pot od pokožky a hřeje, i když je vlhká.