-33%
BuddyPhones Wave bezdrátová sluchátka, žlutá
3x

BuddyPhones Wave bezdrátová sluchátka

2 079 Kč
1 390 Kč
Akce

Pohádky zpívánky, cvičení z AJ, telefonáty s babičkou – vše bude díky dětským Bluetooth sluchátkům BuddyPhones Wave ještě větší zábava. Sluchátka jsou voděodolná, mají IP67 certifikát a díky BuddyCable kabelu je možné hudbu sdílet až se 4 kamarády. Rodiče potěší 4 režimy poslechu s nastavitelnou hladinou dB.

Od prodejce MALL
BuddyPhones Discover sluchátka, modrá
5x

BuddyPhones Discover sluchátka

389 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Do veselého dětského světa patří pohádky, legrační písničky a barvičky – to vše splňují krásná dětská kabelová sluchátka BuddyPhones Discover s extra odolnou konstrukcí a s měkkými hypoalergenními náušníky. Líbivé provedení může dítě samo dozdobit roztomilými nálepkami. Splňují doporučení WHO.

Od prodejce MALL
BuddyPhones Play+ dětská bluetooth sluchátka s mikrofonem, světle modrá

BuddyPhones Play+ dětská bluetooth sluchátka s mikrofonem

1 360 Kč
1 305 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Bezdrátová dětská sluchátka jsou skvělá pro online výuku i volný čas. Buddyphones Play+ jsou opatřená integrovaným mikrofonem a BuddyLinkem pro sdílení hudby. Díky technologii SafeAudio 75/85/94 dB a ochranným náušníkům chrání citlivé dětské uši. Nechybí dekorativní samolepky a jmenovky.

Od prodejce MALL
BuddyPhones StudyBuddy - dětská sluchátka s mikrofonem, modrá

BuddyPhones StudyBuddy - dětská sluchátka s mikrofonem

450 Kč
439 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Základní drátová sluchátka pro děti jsou skvělá pro online výuku i volný čas. BuddyPhones StudyBuddy jsou opatřená odnímatelným mikrofonem a BuddyJackem pro sdílení hudby. Díky technologii Safe Audio 85 dB a hypoalergenním náušníkům chrání citlivé dětské uši. Nechybí dekorativní samolepky a jmenovky.

Od prodejce MALL
BuddyPhones Explore+ dětská drátová sluchátka s mikrofonem, světle modrá

BuddyPhones Explore+ dětská drátová sluchátka s mikrofonem

810 Kč
786 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Základní dětská sluchátka jsou skvělá pro online výuku i volný čas. Buddyphones Explore+ dětská drátová sluchátka s mikrofonem jsou opatřená integrovaným mikrofonem a BuddyJackem pro sdílení hudby. Díky technologii SafeAudio 85 dB a ochranným náušníkům chrání citlivé dětské uši. Nechybí dekorativní samolepky a jmenovky.

Od prodejce MALL
BuddyPhones School+ dětská sluchátka s mikrofonem, žlutá

BuddyPhones School+ dětská sluchátka s mikrofonem

810 Kč
786 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Základní dětská sluchátka jsou skvělá pro online výuku i volný čas. Buddyphones School+ dětská drátová sluchátka s mikrofonem jsou opatřená integrovaným mikrofonem a BuddyJackem pro sdílení hudby. Díky technologii SafeAudio 85 dB a ochranným náušníkům chrání citlivé dětské uši. Nechybí dekorativní samolepky a jmenovky.

Od prodejce MALL

BuddyPhones jsou sluchátka na míru vyrobena speciálně pro děti. Za prioritu si kladou být těmi nejlepšími pro každodenní dětské použití. Jsou vždy bezpečná pro dětský sluch díky omezené hlasitosti a jsou vyrobena tak, aby odolávala dlouhým dnům hraní, zkoumání a studiu, přičemž vám zajistí klid a omezí obavy o dětskou bezpečnost.

Není pochyb o tom, že elektronika je užitečnou a nedílnou součástí každodenního života. BuddyPhones přidávají hodnotu k používání elektroniky tím, že vytváří bezpečnou technologii, která chrání posluchače díky inovativnímu řešení problémů a jednoduchému, funkčnímu návrhu.

Podle odborníků je vystavení se nadměrné hladině zvuku škodlivé a může mít nepříznivý dlouhodobý účinek. Vědci, kteří studují ztrátu sluchu, zjistili, že osoba, která je po delší dobu vystavena hladině hluku vyšší než 85 decibelů, je ohrožena poškozením sluchu. Děti jsou pravidelně vystavovány nebezpečě vysokým hladinám hluku a mnoho zařízení, která používají, má hlasitost vyšší než 85 decibelů. Sluchátka BuddyPhones s omezenou hlasitostí udržují hladinu hluku v souladu s normami Světové zdravotnické organizace a mimoto - vypadají skvěle.