Buka Jewelry Buka Perlový přívěsek Bola 508
1 780 Kč

Velmi výrazný přívěsek s velkou perlou mabe, zezadu zdobený stříbrnými spirálkami. Hladký, nepřetáčí se díky velkému zdobenému oku. Přívěsek se prodává bez řetízku.

Buka Jewelry Buka Dárkový pytlík z Bali 950
49 Kč

Textilní ručně šitý dárkový pytlíček v různých barvách. Dárkový pytlík z Bali je ručně dělaný pytlíček, který můžte použít k elegantnímu zabalení drobného dárku. V nabídce máme různé druhy pytlíčků převážně v zelené, hnědé, fialové a růžové barvě s různým vzorováním.

Buka Jewelry Buka prsten s perlou Buka – černá 410
750 Kč

Perlový prsten s pravou střední černou perlou. Prsten s perlou působí velmi jemně a elegantně je v něm použita pravá říční perla. Správnou velikost určíte velmi jednoduše z naší tabulky velikostí prstenů.

Buka Jewelry Buka Vpichovací náušnice Buka – černá 210
990 Kč

Vpichovací stříbrné náušnice s černou perlou. Perlové naušnice v designu Buka se zapínáním na puzetku. Při ruční výrobě náušnic jsou použity pravé sladkovodní perly a stříbro. Do setu k tomuto šperku doporučujeme perlový přívěsek Buka a perlový prsten Buka.

Buka Jewelry Buka Perlový náhrdelník Tahiti 9 C NE002
29 000 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Perlový náhrdelník v exkluzivní tmavší barvě, každá perla je zajištěna uzlíkovou vazbou – vše je jen ruční práce a použity jsou jen prvotřídní materiály. K perlovému náhrdelníku doporučujeme dokoupit náušnice, nezapomeňte také na pěknou krabičku. Certifikát pravosti dodáváme ke každému nákupu.

Buka Jewelry Buka Přívěsek Tahiti 8 D 583
1 900 Kč

Tahitská perla může měnit barvu při pohledu z různých stran, barva je přírodní (nedobarvováno). Perla na tomto přívěsku není dokonale kulatá. Příroda vytvořila z každé perly dokonalý originál.  Přívěsek lze na přání vyrobit z bílého či žlutého zlata.  Přívěsek se prodává bez řetízku.

Buka Jewelry Buka Perlová souprava Mutiara 7,5 AA levandulová 803
6 700 Kč

Perlový náramek a náhrdelník z těchto pravých říčních perel s levandulovým nádechem tvoří nádherný exkluzivní set. Říční perly jsou v této sadě za zvýhodněnou cenu. Tento perlový set zdokonalí půvab každé ženy. Dekoltu dámy dodá perlový náhrdelník elegantnost a osobitost.

Buka Jewelry Buka perlové náušnice Mutiara AAA 8 mm 317
1 990 Kč

Nejvyšší kvalita perel AAA je téměř bez přírodních vad, ale stále je zřejmé, že se jedná o pravé perly. Tyto vpichovací náušnice jsou opatřeny puzetkou, která zapadá do drážky ve dříku náušnice.

Buka Jewelry Buka perlové náušnice Mutiara AAA 8 tmavé 089
1 990 Kč

Nejvyšší kvalita perel AAA je téměř bez přírodních vad, ale stále je zřejmé, že se jedná o pravé perly. Tento šperk je z pravých říčních perel v atraktivní černé barvě. Černé perly jsou v tomto případě duhové a při různých pohledech mění svůj nádech od tmavě modré přes fialovou až k černé.

Buka Jewelry Buka Perlový náramek Mutiara střední – růžová 619
2 500 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Náramek je z pravých středních říčních perel v růžové barvě s lehce nafialovělým nádechem. Stříbrné rhodiované zapínání bezpečně drží náramek na ruce. Každá perla je navíc zajištěna uzlíkovou vazbou – vše je ruční práce, při které používáme jen prvotřídní materiály.

Buka Jewelry Buka Prsten s perlami Peacock – bílá 433
950 Kč

Perlový prsten se šesti bílými perlami různých velikostí ve tvaru pavího ocasu. Perlový prsten Peacock je univerzální díky možnosti drobné korekce velikosti jeho roztažením či stažením. V prstenu jsou použity pravé říční perly různých velikostí.

Buka Jewelry Buka prsten s perlou Buka – šedá 414
650 Kč

Perlový prsten se střední šedou perlou v tmavších i světlejších odstínech. Prsten působí velmi jemně a elegantně je v něm použita pravá sladkovodní perla. Správnou velikost určíte velmi jednoduše z naší tabulky velikostí prstenů. V současné době jsou zasazeny tmavší odstíny šedých perel.

Buka Jewelry Buka perlové náušnice Mutiara AAA 9 růžové mm 321
1 990 Kč

Nejvyšší kvalita perel AAA je téměř bez přírodních vad, ale stále je zřejmé, že se jedná o pravé perly. Tyto vpichovací náušnice jsou opatřeny puzetkou, která zapadá do drážky ve dříku náušnice.Tento šperk Vám můžeme vyrobit i v bílém zlatě.

Buka Jewelry Buka Perlový náhrdelník 6 AA 703
2 900 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Perlový náhrdelník v designu Mutiara je z pravých říčních perel v klasické bílé až mírně krémové barvě v kvalitě AA. Stříbrné rhodiované zapínání s bezbečnostní pojistkou, drží perlový náhrdelník jistě na krku, každá perla je navíc zajištěna uzlíkovou vazbou.

Buka Jewelry Buka Perlový náhrdelník Akoya 7 AAA bílý 771
22 500 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Perlový náhrdelník ze středních bílých mořských perel Akoya se zapíná bezpečnostní kuličkou z bílého 14K zlata ryzosti 585. Na přání zajistíme certifikát České gemologické laboratoře. Náhrdelník dodáváme v exkluzivní semišové krabičce na sadu šperků.

Buka Jewelry Buka Perlový náhrdelník Mutiara 8 AA levandulový 713
4 600 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stříbrné rhodiované zapínání s bezbečnostní pojistkou, drží perlový náhrdelník jistě na krku, každá perla je navíc zajištěna uzlíkovou vazbou. Vše je ruční práce, při které používáme jen prvotřídní materiály.

Buka Jewelry Buka perlový prsten s perlou Bunga – bílá 417
490 Kč

Perlový prsten ve tvaru květiny s malou bílou perlou. Perlový prsten Bunga je lehký a příjemně se nosí, působí mladistvě, je v něm použita pravá sladkovodní perla. Správnou velikost určíte velmi jednoduše z naší tabulky velikostí prstenů.

Buka Jewelry Buka Přívěsek tepaný Cone PE003
2 200 Kč

Originální a jedinečný přívěsek ve tvaru kužele. Přívěsek je ručně tepaný a zakončený sladkovodní perlou. Přívěsek je možné doplnit náušnicemi Cone stejného designu. Tvar tohoto přívěsku efektivně zeštíhluje dekolt.

Buka Jewelry Buka Prsten s perlami Peacock – mix 437
950 Kč

Perlový prsten se šesti tmavými i světlými perlami (může být použita i bílá a růžová v kombinaci s tmavými) různých velikostí a barev ve tvaru pavího ocasu. Perlový prsten Peacock je univerzální díky možnosti drobné korekce velikosti jeho roztažením či stažením.

Buka Jewelry Buka Prsten s perlami Peacock – růžová 435
950 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Perlový prsten se šesti rúžovými perlami různých velikostí a odstínů ve tvaru pavího ocasu. Perlový prsten Peacock je univerzální díky možnosti drobné korekce velikosti jeho roztažením či stažením. V prstenu jsou použity pravé říční perly různých velikostí.

Buka Jewelry Buka prsten s perlou Buka – růžová 411
750 Kč

Perlový prsten se střední růžovou perlou, v různých odstínech, od kovově růžové přes lososovou až k broskvové. Prsten působí velmi jemně a elegantně je v něm použita pravá sladkovodní perla. Správnou velikost určíte velmi jednoduše z naší tabulky velikostí prstenů.

Buka Jewelry Buka prsten s perlou Bunga – bíláčerná 418
490 Kč

Perlový prsten ve tvaru květiny s malou černou perlou. Perlový prsten Bunga je lehký a příjemně se nosí, působí mladistvě, je v něm použita pravá sladkovodní perla. Správnou velikost určíte velmi jednoduše z naší tabulky velikostí prstenů.

Buka Jewelry Buka prsten s perlou Bunga – růžová 419
490 Kč

Perlový prsten ve tvaru květiny s malou růžovou perlou v různých odstínech, od kovově růžové, přes lotosovou až k broskvové. Perlový prsten Bunga je lehký a příjemně se nosí, působí mladistvě, je v něm použita pravá sladkovodní perla.

Buka Jewelry Buka prsten s perlou Lotus – růžová 427
690 Kč

Perlový prsten ve tvaru lotosového květu se dvěma růžovými perlami, v různých odstínech, od kovově růžové, přes lotosovou až k broskvové. Perlový prsten Lotus lze používat univerzálně na více prstů, jeho mírným roztažením či stažením.

Buka Jewelry Buka Stříbrný prsten Ombak RG005
850 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jednoduchý hladký prsten, který se dobře nosí. Prsten působí velmi jemně a elegantně. Správnou velikost určíte velmi jednoduše z naší tabulky velikostí prstenů.

Buka Jewelry Buka Visací tepané náušnice Cone ER008
2 500 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jemná a bezchybná šperkařská práce. Vysoce efektní náušnice, lze je kombinovat s přívěskem Cone ve stejném designu. Náušnice jsou vyrobeny na Bali ze sterlingového stříbra a nejsou rhodiované.

Buka Jewelry Perlový náhrdelník Tahiti 10 D
19 000 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Exkluzivní, vyjímečný náhrdelník z pravých tahitských perel v barokním tvaru. Každý kus je naprostý originál, každá perla na tomto náhrdelníku je jedinečná. Perlový náhrdelník  je z pravých Tahitských perel v exkluzivní světlejší barvě.