-17%
ByKay Klokanka CLICK CARRIER velikost Baby tmavě modrá 0
1x

ByKay Klokanka CLICK CARRIER velikost Baby

2 490 Kč
2 061 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

ByKay klokanka CLICK CARRIER Classic je ergonomická, pohodlná klokanka se sponou. Je určená k nošení dětí na břiše směrem k rodiči, na boku a na zádech. Vhodná pro děti již od narození.

Od prodejce MALL
-17%
ByKay Klokanka CLICK CARRIER velikost batole tmavě zelená 0

ByKay Klokanka CLICK CARRIER velikost batole

2 490 Kč
2 057 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

ByKay klokanka CLICK CARRIER Classic je ergonomická, pohodlná klokanka se sponou. Je určená k nošení dětí na břiše směrem k rodiči, na boku a na zádech. Vhodná pro děti od 1,5 roku.

Od prodejce MALL
-16%
ByKay Klokanka 4WAY CLICK CARRIER tmavě modrá 0

ByKay Klokanka 4WAY CLICK CARRIER

3 190 Kč
2 652 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

ByKay klokanka 4WAY CLICK CARRIER je určená k nošení dětí na břiše směrem k rodiči, na břiše směrem od rodiče, na boku a na zádech. Je ideálním řešením pro každého, kdo chce jednoduše zaklapnout a jít.

Od prodejce MALL
ByKay Nosítko MEI TAI DeLuxe tmavě zelená 0
2x

ByKay Nosítko MEI TAI DeLuxe

2 890 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

ByKay nosítko MEI TAI DeLuxe je kombinace ergonomické klokanky a vázacího šátku. Tento inovativní model roste s dítětem. Lze jej využít od narození až do 3 let nebo maximální nosnosti 23 kg.

Od prodejce MALL
-24%
ByKay Šátek STRETCHY WRAP Classic Petrol - rozbaleno

ByKay Šátek STRETCHY WRAP Classic - rozbaleno

1 290 Kč
969 Kč
Doprava zdarma
Rozbaleno

Nosítko šátek STRETCHY WRAP Classic uspokojí potřebu blízkosti s rodičem. Je proto často používán u novorozenců, protože se v tomto šátku cítí pohodlně, stejně, jako když byli v maminčině bříšku. Maximální nosnost je 10kg.

Od prodejce MALL

Během několika let vytvořila paní Kay Poelen, nadšená maminka 4 dětí, svůj vlastní styl přirozeného rodičovství. Celkem brzy zjistila, že používání nosítek dětí má spoustu výhod: např. bezprostřední kontakt, bezpečí, praktický způsob, jak mít dítě u sebe zatímco máte zcela volné ruce. Přenesla po celé věky starou a dobře známou metodu nošení dětí do 21. století, a to tak, že navrhla módní a pohodlné nosítko dětí, které perfektně padne a je vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu. Oddanost Kay nosítkům BYKAY má jeden jediný záměr: aby si co nejvíce dětí a rodičů společně užívali život více uvolněně a v pohodě.

ByKay – Noste svou lásku!