Bylinky Revue

Bylinky Revue 1/2019

Bylinky Revue 1/2019

119 Kč

Leden je pro mne období, v němž si užívám klidu a je mi nejlépe zachumlané pod hřejivou dekou s kvalitním čtením a šálkem lahodného bylinkového čaje. Je to ale také období plné fantazie, kdy zima kouzlí a kreslí na okna nádherné ornamenty.

Partner: Mojebylinky
Bylinky Revue 1/2021

Bylinky Revue 1/2021

129 Kč
  • Nový seriál – Návrat k sobě. Od třezalky, přes antidepresiva, až k práci se svou hlavou.- Bylinné koupele.- Naše Bylinná lékárna v Říčanech.- Seriál – Bylinky podle abecedy. Bazalka pravá.- Domácí rady při nastydlých ledvinách.- Seriál – potíže, které vás někdy potkaly.
Partner: Mojebylinky
Bylinky Revue 2/2019

Bylinky Revue 2/2019

119 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Zima je sice stále v plném proudu, ale jaro nám už zlehýnka svými prvními hřejivými paprsky sluníčka dává znamení, že se pomalu blíží. I přesto je však ještě období, v němž je nám nejlépe zachumlaným pod hřejivou dekou s kvalitním čtením a se šálkem lahodného čaje v ruce.

Partner: Mojebylinky

Bylinky revue jsou knížky a časopisy přinášející ty nejlepší informace ze světa bylinek a života v harmonii s přírodou. Stránka https://www.mojebylinky.cz/ je oficiální internetový obchod nakladatelství Bylinky revue.